Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie tez problem zeby się dodzwonić cały czas informacja trwa aktualizacja baz danych

 

Mam to samo. Bez sensu, że na stronie nie ma ofert dla osób posiadających Cyfrę albo n-kę tylko wszystko odbywa się na łapu capu przez infolinię chyba żeby skołować abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktos innfo jak to bedzie z Multiroomem 2 niezalezne karty ?

Drugie pytanie czy te splittery dalej beda smigac?

Nie wiem jak to liczyc czy dzielic sobie cene przez pol tesciu/ja czy niestety juz spliter do kosza imusze brac 2 karty tylko dla siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam full c+ prestige hd z mr (dwie karty) za 133, zobaczymy za ile zaproponują All Inclusive.

zaproponują ci cenę jak nowych klientom.

 

To ja dziękuje, wysiadam.

 

bez multi za 179, z multi 20-40 zl wiecej, zalezy jak wynegocjujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem długą rozmowę z konsultantem, który jak twierdził nie miał większego pola manewru. Po"negocjacji" platinum za 99zł, plus HBO na 6 m-cy gratis. Umowa na 18 m-cy. W sumie z oferty i ceny jestem zadowolony tylko długość umowy trochę mnie denerwuje. Długo rozmawiałem właśnie o tym ale nie udało mi się jej wynegocjować powiedzmy na 12 m-cy. W sumie jest ok jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktos innfo jak to bedzie z Multiroomem 2 niezalezne karty ?

Drugie pytanie czy te splittery dalej beda smigac?

Nie wiem jak to liczyc czy dzielic sobie cene przez pol tesciu/ja czy niestety juz spliter do kosza imusze brac 2 karty tylko dla siebie:)

Jak będziesz migrował z dekderami które masz teraz to za multiroom będziesz musiał zapłacić 20 zł .

Jak weźmiesz dekodery od nc+ to zapomnij o spliterze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

zibi45 i co Ci się tak śpieszy? po co ten pośpiech? zamiast ich przetrzymać to już bierzesz co dają.. przez takie działanie nie bedą schodzić z cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się gubię

mam na n wszystko bez pakietów z HBO Filmbox Cinemax i XXX

czyli pakiety + n premium + History HD i multiroom płace 81 bez grosz

na co mogę teraz liczyć

Myślę że spokojnie dostaniesz w tej cenie GOLD a jak dobrze będziesz gadał dołożą ci HBO gratis na kilka m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...