Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nie srajcie się już z tym TVP Sport, jak będzie to będzie, jak nie będzie też jest OK. Kanałów sportowych w Cyfrze + jest i tak sporo. Cyfrowy Polsat może zapomnieć o TVP Sport, przecież oni nawet nie mogą uregulować sprawy z TVP 1 i TVP 2, a co dopiero prośba o TVP Sport.

:lol2: Dosyć może i jest, ale jak kogoś stać na abonament 90 zł. Ja za 51,80 będę miał teraz 7 + 7 FTA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ dała d.....i to z resztą nie pierwszy raz :lol2: Pamiętam jak każdy dzwonił kiedyś do BOK Cyfry+ i pytał się kiedy wrowadzą kanały BBC i co???Polsat podpisał z BBC umowe i to na wyłączność jako pierwsza platforma.Miejmy nadzieje że Cyfra+ doda teraz TVPSPORT jak najszybciej do swojej oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis polsat cyfrowy poinformował ze dołącza ten kanał do swojej oferty, moze w koncu do Cyfry tez trafi...

Może :?: A jeszcze kilkanaście dni temu byłeś pewien w 100%, że będzie dołączony w połowie marca a info ukaże się w magazynie Cyfry... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję to ogarnąć swoim tęgim umysłem i stwierdzam że po dzisiejszym dniu Cyfra zmięknie w negocjacjach więc myślę że nadzieja jakaś jest że w niedługim czasie...

Albo tak jak napisał @Kwiatek, porozumienie już jest tylko brakło czasu na flaszkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie doczekamy sie i my posiadacze cyferki;) nie od razu muszą dodać:P Mi osobiscie wisi czy dojdzie czy nie ale jednak płacąc 60zł za komfort jednak chciałbym coś więcej;)a TVP SPORT jest nawet kanałem ciekawym...Mam go w TnK i w sumie mogę czekać:P mi sie nie spieszy;p Ale wiem jedno napewno będzie kwestia czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wydaje mi się, że jeśli TVP Sport pojawi się gdziekolwiek poza N-ką, to dołączy jednocześnie i do Cyfry+, i do Cyfrowego Polsatu.

 

Wychodzi na to, że prawie nie pomyliłem się. Myślę, że w niedługim czasie abonenci C+, również będą mieli dostęp do TVP Sport. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie odwrotnie, czyli najpierw ten kanał zawita do C+, a potem do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie abonenci CP nie mają aż tak wielkich sukcesów bo trzeba mieć solidny pakiet aby mieć TVP Sport. Może u nas będzie później ale za to taniej i może w pakiecie z TVP Historia i HD. W każdym razie Cyferka na pewno odczuwa parcie widzów na te kanały i to parcie teraz jeszcze wzrośnie.

Off topic: i może w końcu zaprzestaną kodowania TVP Info na Hot Birdzie bo dotychczas kodowali chyba specjalnie dla Polsatu. Teraz skoro wszystkie platformy mają umowę z TVP chyba nie ma to sensu. Skoro na Astrze można to pewnie na HB również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj napisalem do Cyfry oto moje pytania:

 

Witam

Od kilku tygodni czytam na różnych serwisach internetowych o prowadzonych rozmowach w sprawie dołączenia do oferty programu TVP Sport.Jakie było moje zdziwienie gdy dzisaj przeczytałem, że kanał ten dołączy do ofert konkurencji a w mojej platformie dalej cisza i ciągłe negocjacje. Ile czasu ?

Czy istnieje jak kolwiek szansa na dodanie tego programu jeśli nie prosze wydać stosowny komunikat co jest tego powodem.

Chciałem również zapytać o program z paczki discovery Investigation Discovery czy program ten pojawi sie w ofercie?

I programy, które już dawno powinny być dodane czyli TVP Historia, NAT GEO WILD,History Channel, paczka MCM i pozostałe kanały z rodziny MTV.

Czy w najbliższym czasie planujecie dodać nowe kanały?

Pozdrawiam

Marcin

data_zgloszenia : 20090319_

 

A to odpowiedz:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, pragnę poinformować, że aktualnie nie posiadamy żadnych informacji na temat wprowadzenia do oferty CYFRY+ wspomnianych przez Pana programów. . Zapewniam jednak, że wszystkie sugestie Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

 

Komentarz:

 

Szkoda slow :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...