Skocz do zawartości

Oferty prepaid a NC+


Rekomendowane odpowiedzi

@mateuszeksz

 

Wiem, że pytanie dotyczyło N na kartę czy TNK HD ale tak to napisałeś, że myślałem, że pytasz o całą ofertę prepaid a konsultant zachowuje się jakby rozmawiał z Abonentem a nie użytkownikiem prepaid. Do tego nie wspomniałeś, że pytałeś o pakiet nPremium i o nim była mowa. Też uważam, że całego nowego Canal+ raczej nie dadzą w tej samej cenie.

Ciekawi mnie w ogóle co stanie się z dotychczasowymi ofertami prepaid obu operatorów.

Czy to będzie rozbudowa/zmiana obecnych pakietów a może tak jak w CP, gdzie prepaid ma te same pakiety co wersja abonamentowa z tą różnicą, że odpowiednio drożej?

Jeszcze interesuje mnie co ze sprzętem czy nie będzie problemu z uruchomieniem nowej oferty. O ADB 2850ST nie martwię się zbytnio ale co z modułami nCAM?

 

Może też być jeszcze jedna droga postępowania... Zostawienie tematu jak z TNK SD i nie będzie dla nas zmian tylko ewentualny zakup nowej oferty jeśli taka będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie na pewno podwyżka bo nie dadzą paczki Canal+ za 19,90 zł skoro w Cyfrze kasują za te kanały 30 zł jak ktoś chce osobno np. do pakietu Start.

To nie jest tak że nPremium kosztuje 19,90. Aby miec dostęp do nPremium musisz wydać 59,70 zł ( i w tej cenie masz pakiet kanałów kodowanych+ .Premium).

 

Tak naprawdę to pakietem PREMIUM "nadrabiają" cenę za nPremium (zawartość tego kanału to głównie wersje HD kanałów z pakietu domowego, kanały własne ITI czy np. "niskopłatne" jak ROMANCE TV HD, TVP HD). Dlatego ten pakiet kosztuje góra 12-15 zł ale oni naliczają 19,90 żeby m.in. zaproponować atrakcyjną cenę za nPremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania są 2 albo powstają nowe pakiety lub zostaje to co było albo udostępniają całe sdk naszych białasów tak żeby można z tego zrobić jakiś odbiornik fta lub odtwarzacz filmów przynajmniej.Nie wyobrażam sobie żebym został z kawałkiem bezużytecznej elektroniki z ich dziadowskim softem.Gdyby się tak stało to osobiście cisnę nim o siedzibę tego całego nc i mój czyn będzie usprawiedliwiony bo nikt mi dekodera za darmo nie dał,kupiłem go sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie będzie możliwość przeniesienia się ze Świat HD z N na pre-paid nc+?

 

Wątpię aby była taka możliwość,mimo że ofertę Świat HD możesz w każdej chwili wypowiedzieć to mimo wszystko musisz miesiąc w miesiąc płacić więc dla nich to plus,a dając Ci pre-paid nie mają już stałych wpływów bo doładowujesz kiedy chcesz.Pomnóż to prze X osób które na pewno skorzystały by z takiej możliwości i dorzuć fakt że pewnie nowa oferta pre-paid będzie sprzedawana z dekoderem i masz odpowiedź która brzmi: KASA.W samej kwestii opłacalności dochodzi jeszcze to że po wypowiedzeniu oferty Świat HD(wiem bo sam wypowiedziałem ją przed startem nc+) dekoder nadaje się tylko pod enigme lub do odbioru FTA +DVB-T,oczywiście jeśli dokupisz donagle USB.Ja tak zrobiłem i w sumie się cieszę bo teraz nie muszę brać udział w tym cyrku a dekoder do DVB-T i FTA nadaj się idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...