Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie ktoś puscił plotkę a to nie prawda że nie ma w spotach to nie znaczy nic...W spotach chcą ukazac głowne atuty nowej oferty;) Panowie sam mam sprzęt oparty o linuxa znam ból co niektórych. ADB robi sprzęt jaki robi...Szału nie ma nie było i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+

CANAL+ Film

CANAL+ Film 2

CANAL+ Family

CANAL+ Family 2

CANAL+ Sport

 

Taki podział jest nieco zaskakujący. Po pierwsze to co się rzuca w oczy to nazwy . Family ? i to X 2? Kto wymyślił te nazwy ?

Nie są zbyt fortunne.

Podział na sport i film w tej formie raczej chyba nie nastąpi.

Trzeba to jakoś przebolec , ale może warto bo wszystkie filmy i sport najlepszy będę w paczce CANAL + i to warto podkreślac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku wspominałem że sportu i filmu nie oddzielą:)no ja osobiscie żałuje bo płacić za sport nie chcę wolał bym 2 pakiety no trudno;)taki urok paczki C+

a treści 3D: mecze, filmy, dokumentalne seriale, koncerty, bajki też będą wplecione w ramówki Canal+ Family 1 i 2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, ESPN America wraz z ESPN Classic zakończą nadawanie 31 lipca w regionie EMEA. Przykra informacja, zwłaszcza o ESPN America, ale cóż zrobić. Pieniądze się teraz liczą.

 

Wiadomo kim jest osoba występująca w spocie reklamowym?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@egoiste używam sprzętu tylko i wyłącznie do oglądania c+.nie jestem fanatykiem,bo nie mam na to czasu,a tym bardziej złodziejem,jak to sugerujesz. zważ na słowa. że mam spliter to moja sprawa. jest legalny i nie ukrywam się z tym. MR w wydaniu C+ mi nie wystarcza,mam więcej niż 2 tv w domu. skończ już.nie masz do czego się przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego sie ludzie spodziewaja - oczywiste jest to, ze nc+ bedzie platforma na tyle zaawansowana na ile pozwala sytuacja i czas w jakim startuje - jest kryzys!

 

Wiec zadnej rewolucji (technologicznej/programowej) nie bedzie tylko kosmetyka (rebranding) + marketing. Minimalizacja kosztow/strat przy maksymalizacji zyskow i to widac juz po tych zajawkach.

 

Roznica bedzie taka, ze w jednym pudle za wiecej kasy pod nowa marka bedzie to co bylo wczesniej osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, ESPN America wraz z ESPN Classic zakończą nadawanie 31 lipca w regionie EMEA. Przykra informacja, zwłaszcza o ESPN America, ale cóż zrobić. Pieniądze się teraz liczą.

 

ktoś coś pisał, że jak zakończy nadawanie ESPN America to od następnego sezonu będzie NHL w Canal+, ale nie wiadomo czy to w ogóle prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie oferty filmowej i sportowej nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jeden brał C+ dla oferty filmowej, inny dla sportowej. Ja np. na C+ w ogóle nie oglądam filmów; z kolei mój znajomy nigdy nie ogląda sportu.

Może z czasem jakoś to pozmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam powiedział,że paczka Canal+ HD musi być sprzedawana w całości.Kolega ironman@wspominał o swojej rozmowie z konsultantem w lutym gdzie wymieniał nazwy nowych kanałów Canal+/które się zgadzają/i że będą sprzedawane będą sprzedawane w pakietach sportowe chyba jako srebrne premium,filmowe jako złote premium i full jako platinium premium.Więc już przed oficjalnymi komunikatami nie rozdzierajmy szat bo może być inaczej jak niektórzy wyciągają wnioski i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...