Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Charakter programów się nie zmieni, ilość kanałów też, pakiet ten dostaną dotychczasowi posiadacze npremium, więc nie będzie powodu do wypowiedzenia umowy.

Kto ci to powiedział? Jak już wcześniej napisałem, płace za kanały npremium nadające n a odpowiednich koncesjach

Jak te kanały zostaną wyłączone to będzie można wypowiedzieć umowę

 

Tylko CeP ludziom wpiera że jak jeden kanał zastąpi się innym o tej samej tematyce to nie można wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to, że likwidowane będą kanały npremium nie oznacza, że abonenci N stracą kanały premium. Myślicie, że nC+ tak na tacy poda ludziom powód, żeby mogli bez przeszkód wypowiedzieć umowę? Na pewno tak nie będzie. Zapewne powstaną 2 pakiety c+. Jeden sportowy, a drugi filmowy. Ten filmowy będzie składał sie z 4 kanałów np. takich jak w c+, c+ film, c+ film 2, c+ family/comedy (jak kto woli). Ten pakiet zastąpi nPremium. Charakter programów się nie zmieni, ilość kanałów też, pakiet ten dostaną dotychczasowi posiadacze npremium, więc nie będzie powodu do wypowiedzenia umowy. 2 kanały sportowe nazywać się będą np. c+sport i c+sport 2, a sporą część transmisji przejmie aktualny nsport, który trzeba będzie uzupełnić o dodatkowe, zwłaszcza na weekend transmisje. Ciekawi mnie tylko co zrobią w przypadku transmisji meczów ligi mistrzów. Być może co innego poleci na kanałach HD a co innego na SD, a reszta słabszych meczy wyjątkowo poleci w pakiecie filmowym, który na jakiś czas zostanie udostępniony (to jest takie moje gdybanie). A to, że na miejscu npremium3 i npremium4 4 kwietnia wrzucą bajki nie świadczy o tym, że od tego dnia zacznie działać nowa platforma. Bo co to za problem przeprogramować ludziom odbiorniki.
@IRCIOS Pięknie i krótko to wytlumaczyles :)

Dzięki :)

Właśnie przygladam sie temu forum odkąd pojawiła sie ta informacja i czasami aż oczy przecieram ile teorii :)

Jeszcze mozna dodac ze w czwartym akapicie słychać strzały :)

Widać, że wena twórcza nie zna granic.

I fajnie jest pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowany news tak naprawdę niczego nie przesądza. A tym bardziej, kto, i kiedy, i w ramach jakich pakietów będzie miał dostęp do jakichkolwiek programów. Może tylko nieco bardziej uprawdopodobnia tezę, że kanały nPremium w gruncie rzeczy przestaną wkrótce istnieć. Być może przejdą tzw. "rebranding" na kanały ze znaczkiem "+" (po to, żeby uniemożliwić bezkarne wypowiedzenie umowy), ale nie przesądza na które kanały konkretnie - to wcale nie muszą być MiniMini i Teletoon. No bo co z tego, że te kanały dla dzieci wejdą akurat na te transpondery, gdzie znajdowały się nPremim3 i nPremium4? Nic. Mogą przejść rebranding na dowolne inne kanały z dowolnych innych transponderów.

 

Inna sprawa. Jeśli kanały MiniMini i Teletoon wędrują na transpondery 11258 i 11449, to chyba nie po to, żeby tam zajmowały miejsce i jednocześnie miejsce na transponderze 11411. Zatem być może z transpondera 11411 znikną. Albo po to, żeby zrobić miejsce na jakiś inny kanał od nc+, albo też po to, żeby zmniejszyć FC na tym transponderze z 5/6 na 3/4. FEC 5/6 przyczyniał się do tego, że 11411 był dość kłopotliwy w odbiorze przy gorszym ustawieniu anteny lub przy gorszych warunkach pogodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko nieco bardziej uprawdopodobnia tezę, że kanały nPremium w gruncie rzeczy przestaną wkrótce istnieć. Być może przejdą tzw. "rebranding" na kanały ze znaczkiem "+"

Content nPremium trafi do nowej paczki premium - do kanałów C+.

 

Inna sprawa. Jeśli kanały MiniMini i Teletoon wędrują na transpondery 11258 i 11449, to chyba nie po to, żeby tam zajmowały miejsce i jednocześnie miejsce na transponderze 11411. Zatem być może z transpondera 11411 znikną.

Tak a opóźnione wyłączenie na starym tp to normalna procedura. Zresztą cytowany komunika o tym wyraźnie mówi - jedynie daty wyłączenia na starym tp nie precyzuje (i tak to sobie dogadają z "klientami biznesowymi")

 

albo też po to, żeby zmniejszyć FC na tym transponderze z 5/6 na 3/4. FEC 5/6 przyczyniał się do tego, że 11411 był dość kłopotliwy w odbiorze przy gorszym ustawieniu anteny lub przy gorszych warunkach pogodowych.

Może tak być ale też może się okazać, że tylko do spodziewanej wymiany SD na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Content nPremium trafi do nowej paczki premium - do kanałów C+.

Content - contentem. Pewnie tam trafi. Interesująca jest kwestia, jak uniemożliwić abonentom n-ki wypowiedzenie umowy, a jednocześnie spowodować, żeby chętnie zapłacili za ofertę nc+ więcej, niż za n. Wygląda na to, że kanałów nPremium nie będzie. Zamiast nich dotychczasowi abonenci otrzymają zapewne jakieś zamienniki. Nie mogą to być kanały mniej atrakcyjne, bo nie można dopuścić, żeby wypowiedzenie umowy było uzasadnione. A jednocześnie nie mogą być to kanały za bardzo atrakcyjne, bo inaczej nie zapłacą więcej przy migracji do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają forum, to może bedą mieć też blog.

Strona należy do c+, więc coś musi być na rzeczy. Może początek akcji promocyjnej?

 

fake, wordpress to blog, uważasz że taka insytuacja robiłaby stronę na darmowej platformie blogowej ?

Fake? Nie ma odpowiednika tego słowa w języku polskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena
Domena	enceplus.pl
Typ abonenta	organizacja
Serwery nazw	ns2.zenbox.pl. [188.116.39.100]
ns1.zenbox.pl. [176.119.33.46]
Utworzona	2013.01.28 11:11:14
Ostatnia modyfikacja	2013.02.26 16:57:53
Koniec okresu rozliczeniowego	2014.01.28 11:11:14
Opcja	brak
Dnssec	brak
Registrar	MSERWIS
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław
Polska/Poland
+48.71 7181310
info@domeny.tv
http://www.domeny.tv
Abonent
Firma	CANAL+ Cyfrowy S.A.
Ulica	Al. gen. W. Sikorskiego 9
Miasto	02-758 Warszawa
Lokalizacja	PL
Telefon	+48.223282934
Fax	+48.223282850
Ostatnia modyfikacja	2013.01.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się tak upieracie na te informacje z APS i od konsultantów. Zanim konsultanci i APSy będą coś wiedzieli to informacja będzie już udostępniona w internecie. Zapewne ten pracownik APS 15 marca ma szkolenie i tam czegoś się dowie o czym w internecie będzie już wiadomo kilka dni wcześniej.

W tajemnicy to można utrzymać informacje o której wie 1 osoba, jak o czymś wiedzą 2 osoby to już jest o 1 osobę za dużo. Chociaż od tego są wyjątki. Informacje od zarządu rzadko kiedy wyciekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem przed chwila z BOK N - sami zadzwonili chcąc dosprzedać mi między innymi nseriale i miła Pani z N powiedziała, ze mają mieć informacje o połączonej ofercie w ramach nc+ w ciągu dwóch tygodni. Nic innego nie udało mi się dowiedzieć bo Pani nie chciała "spekulować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i oczom nie wieze 120 stron z czego wiekszosc jak nie 99% to albo pobozne zyczenia albo ...

Wiec i ja pogdybam, po pierwsze jak dla mnie jak na poczatku kwietnia znika nPremium to kilka dni wczesniej badz kilkanascie powstana nowe kanaly Canal by cos czyms zastapic. Nie mozna zlikwidowac kanalow a pozniej starac je zastapic. Informacje o tych kanalach jest dla klientow biznesowych wiec po to by mieli czas na zapoznanie z nowa oferta.

Konferencja nastapi juz po wprowadzeniu zmian, wiec najwczesniej w dniu startu nowej oferty czyli juz beda nowe kanaly Canal. Abonenci N dostana tresci ktore posiadali w nPremium by nie bylo podstaw do zerwania umowy, takze niech sie nie dziwia faktowi iz abonenci C+ dostaja MGM i nSport a oni nic, to Cyfra przejmuje N a nie odwrotnie moze zla polityka no ale zawsze dba sie o " swojego". Co by tu jeszcze sobie pozyczyc hm pewno bedzie rozdrobnienie nadawanych wydazen sportowych na dodatkowy program do ktorego beda mieli dostep abonenci C+ ze wzgledu na to iz oni maja teraz dostep do wszystkich wydarzen sportowych a abonentom N udostepnia kanaly filmowe a sport bedzie wabikiem do NC+.

A co bedzie wabic abonentow C+ ? Bardzo beda namawiac do przejscia i pewno nSport gdzie zostanie LM oraz liga zuzlowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...moje słowa wywołają zapewne sensacje, ale...

Jedni zaraz mnie skrytykują, ale ja swoje wiem...

Nie mogę powiedzieć, skąd mam tą info, bo grozi mi kara pieniężna za sprzedanie info, ale....

Start nowej platformy nastąpi 2 kwietnia...od następnego weekendu zgodnie z Waszymi przypuszczeniami ruszy w mediach, tv , prasie , necie wielka kampania informacyjna... początkowo będzie to kampania wizerunkowa nowej marki i kanałów własnych, a później kampania związana z przedstawieniem oferty i promocją.

W nowej ofercie całkowicie zmieni się ramówka Canal+, będą inne godziny emitowania premier, itd. Cały Canal+ zmieni się całkowicie... Dołączy kilka nowych kanałów, których nie ma jeszcze ani w N, ani w Cyfrze+. W dniu startu nc+ ma być w ofercie ponad 50 kanałów HD.

I naprawdę nie przeżywajcie, że ceny Was zabiją, bo wcale nie będzie tak źle... a oferta za 59zł na pewno Was powali.

Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie, ale naprawdę będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...