Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

margraj, spójrz na to jak długo na forum jest szwyr i na to jakie informacje prezentował wcześniej

 

czaruś, rafallo i inni pieniacze wyprali wam mózg słowotokiem i podawanie tylu różnych dat, że któraś musi się sprawdzić, że teraz nie wierzycie osobie która jest bardzo wiarygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisemka, które dotarło w piątek mamy takie informacje: 5 kwietnia b.r. zaprzestanie nadawania kanałów nPremium 1, 2, 3, 4; oraz WiP HD/Sundance. Zmienią się nazwy serwisów z grupy Canal+

Dokumentów nie wkleję, bo nie jestem upoważniony ale nie są to przecieki a oficjalna informacja od nadawcy.

Są podane jakieś nowe nazwy Canal+-ów? Kto jest nadawcą tej informacji? nc+ czy C+/n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną władze nc+ zachowują się tak, jakby transakcji dokonali całkiem przypadkiem i teraz w panice próbowali ulepić z tego coś, co będzie mieć ręce i nogi. O ile się orientuję, to o transakcji było wiadomo od dawna, czekali na pewne decyzje od regulatora, ale przygotowania mogli czynić, zbudować pewien szkielet oferty, przemyśleć wszystko a potem ewentualnie dopinać pewne kosmetyczne szczegóły, co nie powinno zająć więcej jak miesiąc. Tymczasem "[beep]" się z tym, jak matka z łobuzem, święta za pasem a oni nie za bardzo wiedzą co mają zrobić, temat kręci się wokół dwóch kanałów, zupełnie jakby chodziło o co najmniej 200 kanałów. Moim zdaniem, od strony marketingowej, osoby od tego odpowiedzialne w platformie nc+, powinni polecieć w piz... w niebyt, bo to pachnie zaawansowaną amatorszczyzną ;)

 

Finalizacja umowy o partnerstwie i objęciu większościowych udziałów w nc+ nastąpiła 30.11.2012. nc+ powstało 1.12.2012 roku. Jak mieli tworzyć ofertę albo nawet jej szkielet skoro nie istnieli? Negocjacje z nadawcami prowadzone są w imieniu konkretnego podmiotu, a nie takiego, który kiedyś może powstanie. Oficjalna informacja ze strony udziałowca mniejszościowego mówi o wiośnie 2013. Wiosna 2013 jeszcze przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor - mi nikt mózgu nie wyprał. Osobiście mam w nosie kiedy to wystartuje, jutro w lipcu w grudniu... Wiosna idzie, rower przygotowany, czas z domu wyjść. Polecam.

może tobie nie, ale inni mają wyprane mózgi i to ostro

 

wiosna? gdzie?

za oknem szaro i buro, do tego straszna zimnica

do tego pragnę zauważyć, że to forum o telewizji i zaglądają hobbyści

jedni zbierają znaczki, inni zajmują się samochodami, a my zajmujemy się telewizją - dlatego nie dziw się że ludzie zaglądają na forum i jest ciśnienie na działanie nc+

 

 

ale coś mi się nie chce wierzyć że platforma wystartuje tak późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisemka, które dotarło w piątek mamy takie informacje: 5 kwietnia b.r. zaprzestanie nadawania kanałów nPremium 1, 2, 3, 4; oraz WiP HD/Sundance. Zmienią się nazwy serwisów z grupy Canal+

Dokumentów nie wkleję, bo nie jestem upoważniony ale nie są to przecieki a oficjalna informacja od nadawcy.

Są podane jakieś nowe nazwy Canal+-ów? Kto jest nadawcą tej informacji? nc+ czy C+/n?

A niech wyłączają. Jak nie zrobią "rebrandingu" to przynajmniej będzie można wypowiedzieć umowę i albo wytargować coś ciekawego albo wspomóc Solorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już coś poleci z Cyfry+, to tylko opcja France TV - ze względu na niejasności natury prawnej (istniało [i nie wiem, czy nadal istnieje] podejrzenie o złamanie francuskich umów prawnych) i małą liczbę wykupionych opcji (chyba tak zatrważająco małą, że od jakiegoś czasu opcja ta nie widnieje na "analogowych" materiałach promocyjnych, jedynie poprzez Internet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pisemka, które dotarło w piątek mamy takie informacje: 5 kwietnia b.r. zaprzestanie nadawania kanałów nPremium 1, 2, 3, 4; oraz WiP HD/Sundance. Zmienią się nazwy serwisów z grupy Canal+

Dokumentów nie wkleję, bo nie jestem upoważniony ale nie są to przecieki a oficjalna informacja od nadawcy.

 

Czy to znaczy,że " z automatu " za paczkę nPremium "wskoczy" paczka Canal+.

Obecnie mam nPremium 1, 2, 3, 4;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to żadnej rewolucji nie będzie ( rewolucja by była gdyby można było zakupić kanały pojedynczo - a to jeszcze jakieś 10lat ), fajnie by było gdyby były jakieś nowości ( inność ) konfiguracji pakietów , ceny będą podobne , kanały podobne ( i tak jest ich za dużo - mam pakiet full a liczbę ograniczyłem do czterdziestu , a jeszcze z 10 bym wyrzucił - a gdyby zrobili parowanie kart to bym zrezygnował - przy wyższej cenie też zrezygnuję ) , sprzęt u obecnych ten sam , tylko że zamieszania dużo , głównym celem NC+ jak i każdej firmy jest zarabiać pieniądze więc ważne jest aby nie stracić obecnych abonentów ( bo pozyskać jest trudno ) , oraz zabrać trochę kablówkom i CP , przez lepszą jakość jak i ofertę programową i przynajmniej porównywalną cenowo , tu właściwe polepszy się osobom oglądającym sport i na to mogą trochę nowych klientów złapać ,poza tym przy obecnym dvb-t -powinni zrobić ciekawy pakiet w stylu start , a gdybym miał gdybać to wystartuje pewnie 15-18 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaprzestają nadawanie nPremium 1-4 wg mnie kanaly zostana przemianowane na canal+ sport 2, canal+ sport 3, canal+ cine, canal+ cine 2. Póki co wróżenie, czas pokaże.

 

I niczego więcej nie potrzebuję ( żużel ) :brawo:

No, może Planete HD, ale nie koniecznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w zamian za nPremium nic nie dadzą to byłby to strzał w stopę. Jest to ewidentna podstawa do wypowiedzenia umowy dla tych abonentów którzy mają nPremium.

Znając Nkę to pewnie zrobią "rebranding" i nici z wypowiadania umów. Już nie takie rzeczy tam przechodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Puls Biznesu donosi także o nie najlepszych informacjach dochodzących z nC+, gdzie TVN ma mniejszościowe udziały. Według gazety "menedżerowie narzekają, że nie wiedzą, jaka jest wizja rozwoju spółki". Boją się zwolnień. Prezes Grupy TVN podtrzymuje jednak, że oferta ma ruszyć "w pierwszym kwartale tego roku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...