Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedziałem koledze REBUS82.

 

Posiadam własny sprzęt, wyszukałem nSport SD (11.393 V) i kanał działa. MGM w wersji SD nie ma w ogóle na Hot Birdzie, jest tylko wersja HD.

 

Nie mam pojęcia jak to jest z listą C+.

 

A na jakim sprzecie działasz, ja mam od nich ale zastanawiam sie nad kupnem czegos swojego dobrego.

Co polecasz? Dzialasz rozumiem na karcie od nich czyli masz modul si w tv czy w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz o zainteresowaniu najblizszymi meczami LM ja tak napisalem dzis telefon w czwartek e-mail z negatywna odpowiedzia po czym 2 e-mail z mojej strony. Probujcie to nic nie kosztuje

 

Napisz kolego co do nich napisałeś? Nie wiem jak zacząć..nie chce od razu z grubej rury walić...Podaj jakiś wzór kolego :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja trochę mocniej napisałem i dostałem drugą negatywną odpowiedź i trafia mnie szlak bo płacę 216 zł miesiecznie i maja\ą mnie głeboko

Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjąłem informację o Pana negatywnych odczuciach w kwestii odbioru programów MGM i nSport.

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że odbiór kanałów MGM i nSport możliwy jest przy warunkach Umowy dopuszczających niestandardową modyfikację oferty programowej.

 

Przeprowadzenie wspomnianej zmiany możliwe jest dla kontraktów zawartych po 5 lutego 2012 roku lub przedłużonych po 1 lutego 2012 roku.

 

Wobec powyższego, oferta pozwalająca na modyfikację programową w zakresie nowych kanałów będzie dla Pana dostępna od 1 października 2013 roku.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dla Was dziwną informację nie wiem czy to coś znaczy czy może komentator się pomylił czy może wie już coś czego my nie wiemy a mianowicie

oglądałem właśnie powtórkę meczu Miami Heat - Memphis Grizzlies na Canal+ sport i w samym końcu meczu były zapowiedzi meczy następnych a komentator mówi coś takiego:

Na mecz Los Angeles Clipers - Oklahoma City Thunder zapraszamy w niedzielę o godzinie 21:30 do kanału CANAL+ PREMIUM

Nie wiem jak to rozumieć może to jego zwykła pomyłka z uwagi na późna porę komentowania 2-3 w nocy a może wie już coś co niedługo nastąpi ;) Ja osobiście zaglądam do tego tematu dość często szukając czegoś nowego o połączeniu i dlatego zdecydowałem się Wam to napisać może się sprawdzi a może to zwykła pomyłka komentatora tego nie wiem. Nie zdążyłem nagrać bo się tego nie spodziewałem, ale jak ktoś nagrywał cały mecz to może wrzuci linka Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę czytam to wszystko i to zaczyna być żałosne,abonenci cyfry piszą maile o włączenie kanałów z N jednym się udaje drugim nie, a co z abonentami N,też niektórzy mają kanały cyfry.moderatorzy forum jakby ich nie było,nikt nie zbiera głosu,jesteśmy chyba klientami trzeciej kategorii,czy też mamy pisać maile.Może ktoś to skomentować z moderatorów.O co tu naprawdę chodzi .Czy tylko abonenci cyfry testują kanały N.My też płacimy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja trochę mocniej napisałem i dostałem drugą negatywną odpowiedź i trafia mnie szlak bo płacę 216 zł miesiecznie i maja\ą mnie głeboko

Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjąłem informację o Pana negatywnych odczuciach w kwestii odbioru programów MGM i nSport.

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że odbiór kanałów MGM i nSport możliwy jest przy warunkach Umowy dopuszczających niestandardową modyfikację oferty programowej.

 

Przeprowadzenie wspomnianej zmiany możliwe jest dla kontraktów zawartych po 5 lutego 2012 roku lub przedłużonych po 1 lutego 2012 roku.

 

Wobec powyższego, oferta pozwalająca na modyfikację programową w zakresie nowych kanałów będzie dla Pana dostępna od 1 października 2013 roku.

 

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

W sumie uzyskałeś niezłe info. Wychodzi na to, że jeśli ja przedłużałem ofertę w listopadzie będę mógł skorzystać z nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dla Was dziwną informację nie wiem czy to coś znaczy czy może komentator się pomylił czy może wie już coś czego my nie wiemy a mianowicie

oglądałem właśnie powtórkę meczu Miami Heat - Memphis Grizzlies na Canal+ sport i w samym końcu meczu były zapowiedzi meczy następnych a komentator mówi coś takiego:

Na mecz Los Angeles Clipers - Oklahoma City Thunder zapraszamy w niedzielę o godzinie 21:30 do kanału CANAL+ PREMIUM

Nie wiem jak to rozumieć może to jego zwykła pomyłka z uwagi na późna porę komentowania 2-3 w nocy a może wie już coś co niedługo nastąpi ;) Ja osobiście zaglądam do tego tematu dość często szukając czegoś nowego o połączeniu i dlatego zdecydowałem się Wam to napisać może się sprawdzi a może to zwykła pomyłka komentatora tego nie wiem. Nie zdążyłem nagrać bo się tego nie spodziewałem, ale jak ktoś nagrywał cały mecz to może wrzuci linka Pozdrawiam

 

No zobaczymy w niedziele, ale jesli tak podali to coś musi znaczyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. cos co tu bylo poruszane tzn. dolaczenie do naszych ofert c+ tych dwoch kanalow mgm nsport, pierwszy mail jak tu juz uzytkownicy pisali ze nie ma mozliwosci, tylko przedluzajacym umowe tak mi odpowiedzieli, wiec napisalem 2-go maila ktory brzmi tak....

 

 

wiec ja chcialbym nalezec wlasnie do grona testerow tych kanalow i takze wyrazic opinie, zaznaczyc chcialbym takze fakt ze chcialbym obejrzec kilka ciekawych meczow dlatego zwracam sie do Was z taka prosba. prosze takze potraktowac moja prosbe jako zachete na dalsza wspolprace z Wami, tzn zacheceniu mnie przy pozostaniu w cyfrze+ badz w puzniejszym czasie takze przy migracji do nowej platformy. Z gory Dziekuje. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.

 

zobaczymy jaka bedzie ich druga odp.

troche sciemnilem jak tu sugerowaliscie o tych waznych meczach, a pozatym jestem ciekaw czy jak ich sie przycisnie, zaszantazuje o mozliwosci niepozostania niedoslownie opisanego ale dajacego do zrozumienia im, jak wtedy to potraktuja i jak podejda do tego pod tym wzgledem co napisalem.

 

jak cos sie zmieni to dam znac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dla Was dziwną informację nie wiem czy to coś znaczy czy może komentator się pomylił czy może wie już coś czego my nie wiemy a mianowicie

oglądałem właśnie powtórkę meczu Miami Heat - Memphis Grizzlies na Canal+ sport i w samym końcu meczu były zapowiedzi meczy następnych a komentator mówi coś takiego:

Na mecz Los Angeles Clipers - Oklahoma City Thunder zapraszamy w niedzielę o godzinie 21:30 do kanału CANAL+ PREMIUM

 

w czym tu sensacja ? bo nie kumam

Mecz jest zapowiedziany w programie c+ premium zapewne dlatego , że pozostałe 3 anteny są zajęte meczami live.

Po co siejesz zamęt ?

niektórym to już całkiem odbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...