Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nowe pakiety nc+, czyli Start+ oraz CANAL+ Comfort będą kosztować odpowiednio 29 zł/mies. oraz 79 zł/mies., a w ofercie pojawią się 5 kwietnia, czyli wtedy gdy dojdzie do kolejnych zmian w ofercie, czyli wystartuje nowy pakiet CANAL+. Oby tego dnia pojawił się także układ kanałów, który znajduje się w PDF-ie na stronie nc+, bo obecnie są pewne różnice. W dekoderach ADB nadal nie ma kanałów France TV oraz Mezzo, a arte HD oraz inne kanały obcojęzyczne są na dotychczasowych pozycjach. Poza tym, skoro nowy układ kanałów nie dotyczy dekoderów SD byłej CYFRY+, to po co w dekoderach HD są wersje SD poszczególnych kanałów. Bezsens. Dodam jeszcze coś o Radio+. Myślę, że przydałaby się duża przebudowa lista kanałów. Powinny się pojawić stacje radiowe, które są dostępne z satelity wraz z nową kategorią na ich liście oraz dodać stacje internetowe z serwisu Moje Polskie Radio. Wtedy będzie cacy.

;)

Wydaje mi się to mało realne. Do połączenia przygotowywali się naście miesięcy i tak to s[beep]yli, więc nie sądzę, że przebudują / nawet częściowo/ ofertę w kilka dniale może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli paczka Canal+ w pakiecie bedzie kosztowac ponizej 80 zl to ja sie przyznaje ze sie nie znam na tv

ja bym jej taniej nie sprzedal nikomu!!!

a sama paczka canal+ to 50 zl.

kto nie chce-nie musi.

 

Mr.Orbita-dzieki za info w sprawie blue hustlra.

to dlatego gdy przeszukiwalem ten tr. w dzien ani go nie znalazł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wszedlem na ICA, do tej pory placilem 102,90 zl za Optimum+MR+HBO, a tu ku mojemu zdziwieniu moje saldo wynosi 122,90 zl

Skad te 20 zl wiecej??? Czy u Was jest podobnie??

U mnie normalnie naliczyli ,bez żadnych nie proszonych dodatków. Tyle że ja mam aby optimumHD bez niczego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przegladalem ostatnio dosc popularna gazete z programami tv. i trafilem na artykuł na temat nc+

Chcialem zamiescic fragment :

 

"Wypowiedzenie umowy

 

Taka mozliwosc maja tylko abonenci "n-ki". Pretekstem jest wycofanie z oferty kilku kanalow od 1 i 5 kwietnia. Zgodnie z regulaminem, wypowiedzenie nalezy zlozyc w ciagu 14 dni od wprowadzenia zmian w ofercie, a umowa wygasnie z koncem miesiaca. Klienci Cyfry+ nie moga skorzystac z takiej 'furtki", gdyz w ich przypadku nastepuje tzw. relaunch oferty, czyli jedne kanaly sa zastepowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej tresci "

 

Ciekawa sprawa, sam mam cyfre i z utesknieniem czekam na list od nc+ Dzisiaj czytalem list u ojca - ma n-ke i niezle sie nameczylem zanim znalazlem zapis o mozliwosci rezygnacji - tak schowany, ze juz za takie cos powinni solidnie beknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek21-ja place 109 i jestem zadowolony..

dogryzac Ci nie mam zamiaru bo dzis swieto a po drugie nie moja bozka ile Ty placisz za tv..

pisalem tylko ze nie wierze ze obniza ceny ponizej 80 bo podcieli by galaz na ktorej siedza pomijac juz fakt ze to jest tyle warte.

za bardzo sie z wami cackaja.

powinni tylko zmienic paczke C+ (mala obnizka) zrobic opcje sam canal+ i bedzie git.

 

damianooo-tam sa ceny bez rabatow..kolega ma to samo.

kwote ma 249 zl a abonament za 179 sie umawial.

i ma za kwiecien doplate -wlasnie do poziomu 179..

nie przejmuj sie glowna kwota.

a jesli Ci to nie daje spokoju to dzwon-ale na bank jest tak jak Ci tu ludzie mowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o saldo a nie o poszczegolne opcje ktore sa podawane bez rabatow (to wiem), Saldo, czyli to co mam zaplacic w danym miesiacu jest wyzsze o 20 zl

 

Ja płacę 70 zł a mam wpisane 130.

 

Ok. Wszedłem na ICA i już widzę o co Ci chodzi. Saldo do zapłaty mam -70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Przegladalem ostatnio dosc popularna gazete z programami tv. i trafilem na artykuł na temat nc+

Chcialem zamiescic fragment :

 

"Wypowiedzenie umowy

 

Taka mozliwosc maja tylko abonenci "n-ki". Pretekstem jest wycofanie z oferty kilku kanalow od 1 i 5 kwietnia. Zgodnie z regulaminem, wypowiedzenie nalezy zlozyc w ciagu 14 dni od wprowadzenia zmian w ofercie, a umowa wygasnie z koncem miesiaca. Klienci Cyfry+ nie moga skorzystac z takiej 'furtki", gdyz w ich przypadku nastepuje tzw. relaunch oferty, czyli jedne kanaly sa zastepowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej tresci "

 

Ciekawa sprawa, sam mam cyfre i z utesknieniem czekam na list od nc+ Dzisiaj czytalem list u ojca - ma n-ke i niezle sie nameczylem zanim znalazlem zapis o mozliwosci rezygnacji - tak schowany, ze juz za takie cos powinni solidnie beknac.

 

I w tej wypowiedzi jest jakaś ściema bo jestem klientem cyfry i dostałem meila że wyłączają kanały i z tego powodu mogę wypowiedzieć umowę o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia zmiany. I z tego właśnie tytułu wypowiadam im umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o saldo a nie o poszczegolne opcje ktore sa podawane bez rabatow (to wiem), Saldo, czyli to co mam zaplacic w danym miesiacu jest wyzsze o 20 zl

W moim przypadku cena jest pokazana bez rabatu (jak u wszystkich), saldo zaś po staremu, czyli niczego nie doliczono. Jest OK. Może dobrałeś ostatnio dekoder do MR i doliczyli czynsz za niego?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tych lajków na fejsie, to teraz podczas rozmowy z konsultantami trzeba się będzie pytać czy ich zakup będzie wliczony do cen abonamentu w nc+ :D

 

A ceny na ica są specjalnie bez rabatów podawane teraz, żeby było widać jak "tania" jest oferta nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o saldo a nie o poszczegolne opcje ktore sa podawane bez rabatow (to wiem), Saldo, czyli to co mam zaplacic w danym miesiacu jest wyzsze o 20 zl

W moim przypadku cena jest pokazana bez rabatu (jak u wszystkich), saldo zaś po staremu, czyli niczego nie doliczono. Jest OK. Może dobrałeś ostatnio dekoder do MR i doliczyli czynsz za niego?...

 

Nie, nic nie dobieralem, nawet nie migrowalem. Probuje sie dodzwonic do nich ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...