Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co Nam przyniesie przyszly tydzien, dokonaja jakis pozytywnych zmian czy nadal pojda w zaparte ... Podejrzewam ze maja teraz burze mozgow jak wyjsc z tego obronna reka ... Noo niech gleboko mysla, bo My abonenci czekamy na krok z ich strony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie potwierdzić informację, że wkrótce pojawi się komunikat prasowy z przeprosinami i informacją o zawieszeniu "przymusowej" migracji dawnych abonentów N i C+ do czasu przygotowania nowych zasad przechodzenia oraz dymisji Julien Verley?

 

Działania te będą podyktowane poza dużą falą wypowiedzeń i nieuniknioną ucieczką dotychczasowych abonentów także grożącą wysoką karą ze strony UOKiK oraz koniecznością zwrotu abonamentu za miesiąc kwiecień z powodu nie wykonywania warunków umowy (planowane wyłączenia kanałów zostanie dokonane wcześniej niż klienci będą mogli odstąpić od umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie potwierdzić informację, że wkrótce pojawi się komunikat prasowy z przeprosinami i informacją o zawieszeniu "przymusowej" migracji dawnych abonentów N i C+ do czasu przygotowania nowych zasad przechodzenia oraz dymisji Julien Verley?

 

A kto Ci to potwierdzi?? Prezes Julian?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

najlepszym rozwiązaniem było by jej oficjalne stanowisko w tej sprawie ale tego się chyba nie doczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dotarło pismo do mnie od nc+ ( dekoder użytkuje ojciec ja mam c+) oczywiście jakiś tam regulamin bla bla ulotka kolorowa z lewandowskim itp i w końcu widzę mamy dla Pana po 6 latach z telewizją n rewelacyjną umowę pakiet silver za 79zł w mega promocji no kur... sobie pomyślałem no chyba ich po[beep]....

Za ile teraz można wyrwać ten pakiet? Nie wiem czy jutro dzwonić max ojciec daje 59zł za niego a wcześniej miał 3 pakiety plus n premium za 59zł...

Mońka odeszła więc może się wstrzymać??? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

 

No niestety wyprzedziłeś mnie tym info - wy[beep]e Mońki wielu ucieszyło ale jednocześnie może wskazywać że Vivendi robi z polskich menago kozły ofiarne i co za tym idzie... nie będzie zmiękczenia a tylko nadal gra na przeczekanie. Te nagłe kanały wymienne za darmo przez 3 miechy - taki ochłap by zatkać na 3 miechy usta. Zaraz pewnie zniknie konieczność migracji i znowu ucichną głosy oburzonych a NC+ znowu ugra trochę czasu. Patrząc na poczynania NC+ w pierwszej kolejności zadajcie sobie pytanie - czy dostaliście coś konkretnego czy tylko decyzja została odsunięta w czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

 

NAWET, jeśli tak było, to .... miała wybór. Mogła sama zrezygnować nie autoryzując decyzji Prezesa.Niestety, to Oni wybrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Najlepszym rozwiązaniem będzie jak sam "Prezes" poda się do dymisji, w końcu to on odpowiada i zarządza tą firmą ... XXI wiek, żyjemy w dobie cywilizacji, miało to być zaskoczenie roku, 3-cia potęga telewizji cyfrowej w Europie, a tu co totalny nie wypał, porażka i pośmiewisko ... Miał być pełen profesjonalizm, a wystartowali jak podwórkowi laicy ... Pogubili się totalnie i to w ciągu 8 dni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sam C+ .. ciekawe kto w nim udziały wykupi .. ITI ?;) A może Zygmunt rozwodnik ?;) Jeśli mieliby się wycofywać z rynku to już by na niego nie wrócili ... To mało realny scenariusz , prędzej ceny obniżą żeby się ratować przed odpływem abonentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz .. ofertę pewnie można wywalić , tylko trzeba umieć ją później merytorycznie obronić . A nie sloganami typu "mamy masę nowego contentu" , albo jeszcze lepszymi " ludzie nie zrozumieli oferty" , to tak jakby dać ludziom w twarz i powiedzieć jesteście idiotami bo nie rozumiecie naszej wspaniałej oferty . No i to reklamowanie zanim się oferta pojawiła - będzie elastyczna , każdy będzie mógł dopasować ofertę pod siebie . Szczerze - teraz ten czarny PR można odwrócić już tylko obniżką cen , innej drogi nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

To by wszystko pasowało. Jeżeli CEO Cyfry+ ma 2 lata sukcesy na polskim rynku a Francuzi nie słuchali jej rad to musiało się tak skończyć. Przecież sama nie mogła zrezygnować, nawet jak się jej nie podobało. A tak to przynajmniej dostanie porządną odprawę. Mówię Wam, to prezes Verley jest tu SPIRYTUS MOVENS w tym całym bałaganie.W zarządzie nie już Polaków, nie wróży to dobrze. No ale nasze wypowiedzenia złagodzą ich stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...