Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to abo może byc i nawet 300 zł - odpowiada mi to co dają to płace i wali mnie to co inni myślą. Nie odpowiada - rezygnuję i wali mnie to co inni będą na to mowić i jak zachwalać.

 

A dla twojej wiadomości - to forum mi nie przeszkadza. Dyskutujcie do woli.

Przeszkadza WMAWIANIE MI że zrobiłem żle, jestem idiotą, daję się dymać, jestem łosiem itp. (cytaty z innych postów)

 

Obserwuje ten watek od dłuższego czasu i nie fanzol. Nikt ciebie nie wzywał do tablicy wskazując palcem że przepłaciłeś - do momentu gdy SAM zacząłeś zaczepiać ludzi piszących o tym jakie ceny byli by wstanie zaakceptować i najeżdżałeś na nich że żyją mrzonkami, że taniej to już nie będzie i w ogóle to bierzcie co dają tak jak ja. Był tu taki jeden co już go pogonili który tłumaczył ze jak będzie taniej to zaraz w pakietach premium nic nie będzie bo NC+ nie będzie stać. Kupiłeś co ci proponowali - ok twoja kasa ale .... co ty tu właściwie jeszcze robisz???? Zachowujesz się jak gość który kupił TV i potem dzień po dniu łazi ciągle do sklepu i patrzy na ceny. Po co?

Sorry ale ja czekam czy coś się obniży i do końca kwietnia podejmuje decyzje czy NC+ czy CP. Po wyborze ten watek przestanie mnie interesować - a ciebie mimo decyzji nadal tu ciągnie - hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonk1974-[beep] jestes i Cie nie zaszczyce odpowiedzia.

 

ale dla wszystkich ktorych to mierzi..tak podpisalem,place 109 i jestem szczesliwy nad wyraz bo uwazam ze to wcale nie jest duzo za to co mam w ofercie..cena w sam raz.

pomijajac juz to ze mam oszczednosc z racji zaprzestania oplacanie drugiej platformy.

 

data-bo tej strony juz nie ma...znjdz co Cie interesuje na stronie nc+

 

Widzisz ty miałeś inną sytuacje niż np. ja bo miałeś 2 platformy dla jakiś tam LM AGD CIA i FBI i innych skrótów. Ja natomiast mam jedną platformę, niedawno podpisałem aneks na fulla za 150 a tu teraz taka niespodziewajeczka i dają ofertę za 200 :crazy:

No chyba nie powiesz mi, że mi się to opłaca i że ten full różni się czymś od mojego (usługi internetowe i wszelkiego rodzaju VOD mnie nie interesuje).

W podobnej sytuacji jest wiele cyfrowców, mieli paczki C+ a teraz każą im dopłacać za te paczki. Powiedz gdzie tu logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamU Jasne masz wybór oferta ma prawo Ci nie pasować, ale zauważ co sie dzieje na forum. Dlaczego osoby takie jak ja, Pawop,Baca są obrażane przez tych niezadowolnych? Tak jak napisałeś oferta mi odpowiada, ale nie mam zamiaru cisnąć po tych niezadowolnych tekstami typu "Jelenie brać oferta bo jest dobra". NC+ popełniło mase błędów i kompletnie nie przygotowało się do startu (lista kanałów w dekoderach, brak dosępu do części oferty na dekoderach cyfry, niedopełnienie formalności w sprawie umów z nadawcami a co za tym idzie długa lista kanałów niegwarantowanych) ale podwyżka ceny w moim przypadku o 30 zł (pakiet pełny) nie jest wygórowana patrząc na to co doszło (wytwórnie filmowe i puchary europejskie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamU Jasne masz wybór oferta ma prawo Ci nie pasować, ale zauważ co sie dzieje na forum. Dlaczego osoby takie jak ja, Pawop,Baca są obrażane przez tych niezadowolnych? Tak jak napisałeś oferta mi odpowiada, ale nie mam zamiaru cisnąć po tych niezadowolnych tekstami typu "Jelenie brać oferta bo jest dobra". NC+ popełniło mase błędów i kompletnie nie przygotowało się do startu (lista kanałów w dekoderach, brak dosępu do części oferty na dekoderach cyfry, niedopełnienie formalności w sprawie umów z nadawcami a co za tym idzie długa lista kanałów niegwarantowanych) ale podwyżka ceny w moim przypadku o 30 zł (pakiet pełny) nie jest wygórowana patrząc na to co doszło (wytwórnie filmowe i puchary europejskie).

 

Jadą po tobie bo taki nasz Polski naród. Co do podwyżki to powiem Ci że te wszystkie wytwornie i LM nie są tego warte, albo z drugiej strony. Jak odchodziły wytwórnie i inne sporty to nikt mi nie obniżał abonamentu więc dlaczego ja mam im dopłacać jak coś przychodzi. Już raz napisałem to że jest więcej filmów i są one ciekawsze to jest duży plus który co najwyżej przekona mnie do tego by podpisać kolejną umowę. A prawda jest taka że od kilku lat latam miedzy C+ HBO i innymi i nigdy nic niema, raz na pół roku poleci jakiś film a tak to same dziadostwo ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamU Jasne masz wybór oferta ma prawo Ci nie pasować, ale zauważ co sie dzieje na forum. Dlaczego osoby takie jak ja, Pawop,Baca są obrażane przez tych niezadowolnych? Tak jak napisałeś oferta mi odpowiada, ale nie mam zamiaru cisnąć po tych niezadowolnych tekstami typu "Jelenie brać oferta bo jest dobra". NC+ popełniło mase błędów i kompletnie nie przygotowało się do startu (lista kanałów w dekoderach, brak dosępu do części oferty na dekoderach cyfry, niedopełnienie formalności w sprawie umów z nadawcami a co za tym idzie długa lista kanałów niegwarantowanych) ale podwyżka ceny w moim przypadku o 30 zł (pakiet pełny) nie jest wygórowana patrząc na to co doszło (wytwórnie filmowe i puchary europejskie).

W moim przypadku chcą 50 zł więcej więc jak mogę być zadowolony?Co niektórzy piszecie,że musi być dużo więcej bo doszły wytwórnie filmowe,LM i LE.Chwileczkę ale o jakich wielce wytwórniach filmowych wy piszecie?Przecież one były już w Cyfra,a teraz wracają.To ja się was pytam czy jak zabrali nam Cyfrowiczom te wytwórnie filmowe to obniżyli każdemu chociaż 10 groszy abonamentu?Nie.To jakim prawem teraz mam ja i inni płacić po 50 zł więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolander Nie chce być adwokatem Bacy bo nie wiem co on robi w tym wątku, ale ja ci napisze co ja robie. Zobacz na temat dyskusji i nie pisz mi że nie interesują Cię zapowiedzi nowości na twojej platformie? Ja tu wchodze z nadzieją że przeczytam wiadomość typu "jutro dojdzie Seca na History HD i Polsat HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham??!!

Ta promocja nie DOTYCZY pakietu CANAL+ PLATINUM tylko OPCJI CANAL+ PLATINUM (6 kanałów premium CANAL+)

W promocji daja mi cos co mam w umowie i za co place?? Chyba ich ... przeciez to jest ich obowiazek abym dalej mial dostep do tych kanalow, za ktore sie zobowiazalem placic do konca umowy ... W obecnej umowie mam cala stara paczke Canal+ - teraz bedzie 1 kanal wiecej - zrobili klientom łaskę, ze go dodali i to niby taki "gift"?? Żenada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamU -kolega ostatnio tez przedluzyl.

za 179 -tyle daja bez proszenia...wiec to nie 200...pewno cos tam jeszcze wytargujesz...spoko

 

179 i zostawiają mi 2 karty (muszą mi to dać na piśmie) i nie będę płakał. Ale to tylko moje pobożne życzenie. Chociaż po przemyśleniu jednak nie, w sumie czy te dodatkowe usługi są warte 30 zeta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że ceny by nie przeszkadzały (aż tak) gdyby zostawili kodowanie z Cyfry + :) Dwie niezależne karty i splitter. Znajomy mi powiedział, że Cyfrowy Polsat ma już kanały w kodowaniu Cyfry więc jak dobrze ogarnie to dystrybutorzy Cyfrowego Polsatu będą pływać w pieniądzach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że ceny by nie przeszkadzały (aż tak) gdyby zostawili kodowanie z Cyfry + :) Dwie niezależne karty i splitter. Znajomy mi powiedział, że Cyfrowy Polsat ma już kanały w kodowaniu Cyfry więc jak dobrze ogarnie to dystrybutorzy Cyfrowego Polsatu będą pływać w pieniądzach ;)

W niektórych punktach obsługi popisują ponoć 200 umów dziennie, więc Polsat może szybko dobić do 4 milionów abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że ceny by nie przeszkadzały (aż tak) gdyby zostawili kodowanie z Cyfry + :) Dwie niezależne karty i splitter. Znajomy mi powiedział, że Cyfrowy Polsat ma już kanały w kodowaniu Cyfry więc jak dobrze ogarnie to dystrybutorzy Cyfrowego Polsatu będą pływać w pieniądzach ;)

 

Jak CP zaprzestaną parowania kart z dekoderami i będą dawać 2 karty to na pewno przybędzie im klientów. Rynek spliterów i własnych dekoderów znów się ruszy i będzie gitarra.

 

A tak na marginesie to teraz sprzedawcy tych wszystkich spliterów są w czarnej :censored: jak NC nie wymięknie to mają pozamiatane. Kto to im będzie kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie nie wiedzę ale dostałem meila z Cyfry z wyłączaniem kanałów i już jestem w trakcie pisania wypowiedzenia. I teraz pomóżcie gdzie znajduje się numer umowy? Numer abonenta to wiadomo a numeru umowy nie mogę znaleźć.

 

 

Podaj tylko nr abonenta , nr umowy sami znajdą po nr abonenta. Po co tracić czas na szukanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie nie wiedzę ale dostałem meila z Cyfry z wyłączaniem kanałów i już jestem w trakcie pisania wypowiedzenia. I teraz pomóżcie gdzie znajduje się numer umowy? Numer abonenta to wiadomo a numeru umowy nie mogę znaleźć.

To jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie znowu konsultant,od razu powiedziałem mu ze dzwonią do mnie 3 raz i ze ile można z ta sama oferta,powiedział ze ma coś innego,okazało się ze to samo platyna za 109 plus multiroom.Wypytałem go o kanały gwarantowane,powiedział ze nc plus nie może sobie pozwolić ze euro-sporty znikną,powiedział tez ze większość tych kanałów które znikają nadal będzie w ofercie jak extreme sport,espn,sport klub ,uniwersale itp. tyle ze negocjują z ich właścicielami.Zapytałem się go kiedy się ten [beep] skończy,co z pismami które mamy otrzymać,powiedziałem mu ze jak ja dostane pismo lub go nie dostane to nikt mi tego nie udowodni i jeśli mi zmienia pakiet bez mojej zgody podam ich do sadu,oczywiście pewnie zanim to zrobię się zastanowię,pytałem kiedy otrzymam aneks do umowy którą zawarłem telefonicznie przed 3 miesiącami,to powiedział ze mam dzwonić do cyfry plus.Zapytałem go gdzie ta elastyczność ofert powiedział ze tez jej nie dostrzega...Powiedziałem ze ok czekam na inna ofertę powiedział ze możliwe ze w najbliższym czasie się coś zmieni,ale może potrwać to około 2 tygodni,nie wiem czy informacje które mi podał są wiarygodne ale je wam przekazuje.Jestem coraz bardziej przekonany żeby w ogóle z tej platformy zrezygnować,choć bardzo bym tego nie chciał ale cóż nic się nie zmienia a jest coraz gorzej i coraz wiecej chaosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...