Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nsport tylko na 3 miesiace dla abonentów cyfry- teraz rozumiem dlaczego ten kanał pozostał w ofercie, dadzą tam oprócz żuzla niektóre mecze ekstraklasy czy Ligi mistrzów i abonencie Cyfry i tak ne zostaną do końca swoich umów i pzrejda do nc+ zeby móc oglądać sport.

Dobre posunięcie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nsport tylko na 3 miesiace dla abonentów cyfry- teraz rozumiem dlaczego ten kanał pozostał w ofercie, dadzą tam oprócz żuzla niektóre mecze ekstraklasy czy Ligi mistrzów i abonencie Cyfry i tak ne zostaną do końca swoich umów i pzrejda do nc+ zeby móc oglądać sport.

Dobre posunięcie nc+

 

Za dużo nie nałapią bo mecze na co lecą na nsport w środę to te same lecą na tvp1 i często na ZDF ;)

Wszystkie mecze ekstraklasy będą na canal+ a na nsport będę tylko te co są w polsacie sport, jedynie tym żużlem coś mogą ugrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy Marek Staniszewski sam nie odszedł... Może walczył o zmianę taktyki, nie przynosiło to skutku i zrezygnował, a nc+ sprytnie wytłumaczyła rozstanie. A może było zupełnie inaczej... Tego to już nie zgadniemy.

tak walczył o zmiane taktyki i zrezygnował z dobrze płatnej posadki bo nie chcieli dac nam nizszych cen :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop: choć uwazam ze podwyzki sa zbyt gwałtowne, to masz dużo racji w tym co piszesz. NC+ moze w pewnym momencie dojsc do wniosku ze w polskich realiach nie ma szans na konkurencje jakoscia ale konieczna jest korekta ceny. Oczywiscie najpierw będą ciać koszta a te siedza w prawach do sportu, filmow itp. Zwróćcie uwage, ze po promocjach 50% gratis odeszły prawa filmowe, liga włoska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dla nc proste rozwiazanie oni licza na to ze złapia ludzi co sa w stanie płacic wiele np 150zł tak srednio takich ludzi moze ejst 500 tys.zeby im sie to opłacało musza miec abonentów tyle ile maja czyli około 2,5 mln,wysatrczy dac normalne ceny a ci co sa zostana i dojda nowi a oni zniechecaja i pozbywaja sie tych co maja a o nowych to juz wogóle moga zapomniec jak ceny by były normalne spokojnie dobili by do 3 mln i dalej szli do przodu,nic [beep]y 2 razy traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop: choć uwazam ze podwyzki sa zbyt gwałtowne, to masz dużo racji w tym co piszesz. NC+ moze w pewnym momencie dojsc do wniosku ze w polskich realiach nie ma szans na konkurencje jakoscia ale konieczna jest korekta ceny. Oczywiscie najpierw będą ciać koszta a te siedza w prawach do sportu, filmow itp. Zwróćcie uwage, ze po promocjach 50% gratis odeszły prawa filmowe, liga włoska ...

 

Racja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy Marek Staniszewski sam nie odszedł... Może walczył o zmianę taktyki, nie przynosiło to skutku i zrezygnował, a nc+ sprytnie wytłumaczyła rozstanie. A może było zupełnie inaczej... Tego to już nie zgadniemy.

tak walczył o zmiane taktyki i zrezygnował z dobrze płatnej posadki bo nie chcieli dac nam nizszych cen :lol2:

I Ty już wiesz najlepiej, lepiej niż on sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trochę przesadzili z cenami. Ja dostałem Platynę za 99,- i uważam, że jest to cena uczciwa.

a ja za 109 i uwazam ze jest to cena nie uczciwa

 

Racja - 109 nie uczciwa = Łoś

Racja - 99 uczciwa = Łoś

a dla mnie 89 to będzie promocyjna i taką chciałbym dostać = 2 Łosie

 

Bez urazy to dla jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entertaiment jest gałęzią biznesu jak każdy inny przykładowo : górnictwo, hutnictwo, turystyka, handel, itp. A do tej kategortii usług należy zaliczyć platformy cyfrowe. Jeśli gospodarka Unii Europejskiej od kilku lat jest w głębokim kryzysie, ludzie protestują na ulicach w wielu krajach, gdyż wali się system koszyka euro, tnie się im socjal, zamraża pensje, maleje produkcja, a rosną koszty utrzymania, to serdecznie gratuluję pomysłu podwyższenia opłat za pakiety i bajzel w nowej platformie. Tylko ktoś kompletnie nieodpowiedzialny lub niedouczony mógł liczyć na to, że w Polsce (pomijając skandaliczne prowadzenie kampani informacyjnej dotyczącej fuzji) ludzie będą zachwyceni, bo zaproponuje im sie "nowy wymiar rozrywki" w zamian za "nowy(czyli droższy) wymiar finansowy". Toż każda przekupka na targu wie, że jak przejmie stoisko konkurencji i wystawi droższe ceny, dodatkowo zmieniając tradycyjnie kupowany towar, to straci sporą część klientów i reputację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że trochę przesadzili z cenami. Ja dostałem Platynę za 99,- i uważam, że jest to cena uczciwa.

a ja za 109 i uwazam ze jest to cena nie uczciwa

 

Racja - 109 nie uczciwa

Racja - 99 uczciwa

a dla mnie 89 to będzie promocyjna i taką chciałbym dostać

 

Jeez, jak czytam takie rzeczy to nie wiem czy się śmiać czy wyć ze śmiechu :lol2:

"Racja - 99 uczciwa"

Skoro taka Nka sprzedawała swój Full (odpowiednik All inclisive) czyli wszystkie kanały HD + 4 kanały nPremium + HBO + Cinemaxy + FilmBoxy + kolekcję nSeriale (najnowsze seriale w tydzień po premierze) + PictureBox za 99 zł i na tym zarabiała to ile zarobi nc+ na Platynie dla migrujących? Pamiętając, ze ta Platyna jest bardziej okrojona od Platyny dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...