Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na czy może polegać zależność wg. której NC+ niektórym klientom oferuje w ofercie migracyjnej możliwość wyboru pakietu Platinum z HBO (przeważnie w cenie 129 zł), a niektórzy klienci (w tym ja) nie mają takiej możliwości i HBO mogą mieć tylko w pakiecie All Inclusive. Wczoraj pracownik APS mocno się zdziwił, że nie ma takiej opcji w systemie, bo nawet kilka minut przede mną podpisał umowę migracyjną na Platinum z HBO z innym klientem. Obecnie mam pakiet Optimum HD z HBO, Cinemax i Filmbox z promocji listopadowej zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem mail do Samsunga o następującej treści:

 

Witam.

 

Jak pewnie Państwo wiedzą, w reklamach produkty firmy Samsung jak i platformy N, C+ powoływały się na wsparcie technologii modułów dostępu warunkowego w platformach cyfrowych. W związku z tym, iż wielu klientów zakupiło odbiorniki TV Państwa firmy z wbudowanym tunerem DVBS2, licząc na brak dodatkowych i zbędnych w tym wypadku tunerów zewnętrznych, zwracam się z prośbą o wsparcie i zaangażowanie w rozwiązanie problemu braku modułów CI w nowo powstałej platformie NC+. Czy możemy prosić ( ja i wielu nabywców odbiorników TV firmy Samsung ) o informację odnośnie stanowiska Państwa firmy, oraz czy planujecie Państwo wyjść na przeciw oczekiwaniom nabywców odbiorników i wesprzeć rozwój oraz możliwości związane z “jednym pilotem w domu”, otrzymać jakiekolwiek informację od nowo powstałej platformy NC+. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, oraz jakiekolwiek informację które są firmie Samsung znane w wyżej wymienionej sprawie. Szkoda by było aby nowe telewizory nie wykorzystywały technologii jaką ku naszej wygodzie wprowadziła Państwa firma.

 

Pewnie to nic nie pomoże, bo co firma Samsung mogłaby wymóc, ale może choć oni dowiedzą się co dalej z modułami i czy jest szansa na wsparcie z ich strony... Przecież dla nich do duży plus, że klient kupi ich TV bo będzie miał jeden pilot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Prezes sie bardzo myli , a właściwie nie myli a manipuluje.

ja mam pakiet w N WPT + Mulitroom za 68 PLN miesięcznie + N premium za 9,90 PLN razem 77,9 PLN

Do tego abonowalem C+ pakiet start HD za 39 PLN miesiecznie (teraz mam prepaid i wychodzi ok 49 PLN miesiecznie)

Do tego Polsat - Familijny Max HD + sport za 59,90.

mam dostepne wszystkie kanaly na jakich mi zalezy - i wszystkie najwazniejsze w HD. C+ na karte (mam tez modul) oraz Modul CP wiec obie sa mobilne i moge je przenosic do innych pokojów - mam dwa swoje dekodery HD .

Razem place miesiecznie 186,8 PLN i od strony sportowej i dokumentalnej mam wszystko co mozliwe . kanały typu HBO, Cinemax nie interesuja mnie najwyzej wezme na dwa miesiace - ponagrywam sporo filmów i wyłaczam na powrót. nie podnosi to zbyt wiele kosztów rocznych.

Jesli zaproponuja mi migracje do nc plus za 99 PLN (Platinum + MR) moge zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Prezes sie bardzo myli , a właściwie nie myli a manipuluje.

ja mam pakiet w N WPT + Mulitroom za 68 PLN miesięcznie + N premium za 9,90 PLN razem 77,9 PLN

Do tego abonowalem C+ pakiet start HD za 39 PLN miesiecznie (teraz mam prepaid i wychodzi ok 49 PLN miesiecznie)

[...]

Jesli zaproponuja mi migracje do nc plus za 99 PLN (Platinum + MR) moge zostac.

 

Ciężko im zaoferować Ci to za 99 PLN, bo wiedzą, że jesteś w stanie za to zapłacić prawie 130 miesięcznie. To jest właśnie ich aktualne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy ludzie chętnie go opłacają, tak jak chętnie brali All Inclusive :jupi::lol2::lol2::lol2:

 

Nie ma mowy opłacaniu abonamenty RTV!!! za co - za durne seriale i reklamy co chwile!!! Właśnie po to bierze się dobry pakiet żeby mieć co oglądać!!! Tamci to są dopiero złodzieje - mogę wcale nie oglądać TV a i tak muszę płacić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieoficjalnych informacji, jakie ma, wynika, że jeżeli nawet wyłączą SECA (a ściślej, NAGRA), to muszą dać moduły CI (najprawdopodobniej parowane z kartą) Inna sytuacja doprowadziłaby naprawdę do utraty abonentów :)

 

Wszystko rozumiem, macie rację tylko jak dostaniemy moduł CI+ z kartą to gdzie go włożymy, nie wszyscy mają Technisata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest żałosne nie odpowiadają na FB nie odpowiadają na nowo założonym forum http://ncpluspytania.pl/ to jeszcze na prawdziwym forum nc+ wyłączyli możliwość rejestrowania (nie dochodzi klucz z aktywacją maila, różne maile u różnych dostawców sprawdziłem):

http://www.forum.ncplus.pl/forum/index.php

 

Pewnie powiedzą że to problem techniczny buhahahahaha ktoś przypadkowo wyłączył generowanie kluczy aktywacyjnych na maila ;)

 

Po prostu niech jeszcze wyłącza infolinię i będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest żałosne nie odpowiadają na FB nie odpowiadają na nowo założonym forum http://ncpluspytania.pl/ to jeszcze na prawdziwym forum nc+ wyłączyli możliwość rejestrowania (nie dochodzi klucz z aktywacją maila, różne maile u różnych dostawców sprawdziłem):

http://www.forum.ncplus.pl/forum/index.php

 

Pewnie powiedzą że to problem techniczny buhahahahaha ktoś przypadkowo wyłączył generowanie kluczy aktywacyjnych na maila ;)

 

Po prostu niech jeszcze wyłącza infolinię i będzie super

A co mają mówić jak coś się ruszy dopiero po 4/5 kwietnia. 21 marca to był taki failstart :) Na szybko ruszyli bo akurat data (rocznica startu Canal+ w Polsce) pasowała im do całej nowej platformy. Wszystko budowane wokół sprawdzonej marki Canal+, nowy start, nowy początek, pakiety z plusem itd. Wszystko miało pięknie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie już tym parowaniem kart. Przez dluższy czas (chyba rok temu) trwała zacięta dyskusja na forum Satkuriera o rzekomym wprowadzeniu parowania kart przez Cyfrę+, po tym jak dodali CAID 1813. I wówczas, parowania nie wprowadzili. Teraz, kiedy to platforma zapewnia możliwość korzystania ze swoich usług na dotychczasowym sprzęcie Cyfry+ jak i własnych tunerach oraz wydała komunikat, że nic się w tej kwestii nie zmieni, Wy dalej swoje. Przestańcie roztaczać czarne wizje i pisać o " informacjach ze zbliżonych źródeł", bo już tyle plotek na tym forum się pojawiło, że chyba wystarczy. Seca zostaje i tego się trzymajmy. Nikt nie wie, co się wydarzy za jakiś czas. Ale nie sądzę, żeby w tej kwestii, nastąpiła jakaś zmiana. Nie są chyba idiotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zaraz ligi się kończą, więc po co Wam sport? Przeczekajcie ten okres i w sierpniu weźcie Canal+. Teraz kwiecień zaraz i koniec lig, będziecie na darmo płacić za odgrzewane kotlety?

Zaoszczędzone pieniądze przeznaczcie na wycieczkę All Inclusive a nie na pakiet nc+ All Inclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parowania to jest wpis ze strony cn+

"Czy w nc+ istnieje możliwość parowania kart?

Dekodery platformy n (firmy ADB) są ze sobą sparowane, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie innowacje, które wdrażamy będą poprawnie działać na każdym z nich. W przypadku dekoderów oferowanych przez CYFRĘ+, wykorzystywane będą dotychczasowe rozwiązania. "

A to wpis co do kodowania kart.

"Jaki będzie system kodowania w nc+?

W ofercie nc+ będą funkcjonowały dwa systemy kodowania: Nagra Media Access i Conax. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem gdyby tak na profilu anty Nc+ zrobić sondę pt. "jaki posiadałeś pakiet w C+ lub N" i ustalić widełki

1)do 60 zł; 2)od 60zł do 80 zł; 3)od 80 zł do 120 zł; 4)powyżej 120zł, to których odpowiedzi byłoby najwięcej

Jeszcze powinny być dwie opcje:

- rodzice mi nic nie wykupili

- mam Cyfrowy Polsat

 

to ja jeszcze dodałbym: czy podobają ci się cycki Jenny Jameson :mrgreen:

mnie sie podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie są chyba idiotami.

Patrząc na styl wprowadzania platformy, jej "przemyślaną" ofertę, oraz podejście do abonentów przejawiające się traktowaniem ich jak stada baranów nie potrafiących zrozumieć jakież to oni zbawienie nam proponują za dosłownie symboliczną kwotę, to podziwiam Ciebie za optymizm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fancuzik zarabia w Euro. Życie we Francji w Euro.

Polskie zarobki to 1500 zł, a we Francji 2000 euro.

Za 100 euro możesz się nakupić, zaś za 100 zł nie możesz nic kupić.

 

Życie we Francji to Euro i co mu z 50 zł za pakiet TV? On nie mieszka w Polsce, więc musi od nas brać nie 50 zł, a 150 zł. Żeby miał co wypić, zjeść i pójśc na panienki, które nie biorą 50 zł, a 50 euro.

 

50 zł mu za abonament to pogarda i koleś nie przeżyłby tam dnia. Nie zna realów Polski, myśli, że Polska to kraj UE i też zarobki są w euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że start platformy mógłby świadczyć o czymś innym. Ale i tak większość dotychczasowych abonentów Cyfry+ (wcześniej czy później) zmigruje do nc+ i będą musieli jakoś starać się ich zatrzymać. Zresztą od prawie dwóch miesięcy pojawiały się na tym forum plotki również z "pewnych źródeł", że zniknie multiroom w wydaniu Cyfry+ oraz system Seca. I co? Nic takiego nie nastąpiło. Odnoszę wrażenie, że wiele osób niepotrzebnie sieje zamęt z tym parowaniem. Nie wiem, jaki komunikat odnośnie systemu kodowania musiałby się pojawić, żeby większość usatysfakcjonował. Fakty są takie, że nie ma parowania i nikt tego nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatane. Kibice Ekstraklasy włączyli się w protest przecisko nc+. Płacili do tej pory 34 zł czy 54 za cały dostęp do meczów, a teraz mają płącic 119 zł.

 

nc+ ma przechlapane, gdy przyjedzie do Warszawy, kibice zjednoczeni i Legii i Poloni tego francuzika powiesza za jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...