Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Crystal sorki,ale puknij się w główkę.bez urazy. a że nie chcieli ci nic zaproponować,no cóż, może pracowali nad tańszą ofertą.

 

dokładnie ste100

 

No ale popatrz, dla mnie by to była dobra oferta.. Ale skoro tak traktują klientów to nie będę się o nic prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Zresztą za Kompakt HD płacę 82, dla mnie to tylko 22 zł podwyżki.

Heh, 22 zł podwyżki to dla ciebie "tylko"? :shock: Dla mnie i zapewne dla wielu innych taka podwyżka byłaby nie do zaakceptowania. :/

 

Ja nawet nie wiem czy mogę nazwać to "podwyżką". Bo de facto dostaje Champions League, Europe League i Serie A, a w dodatku dobry dekoder (do tej pory jechałem na pace).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie konsultanci nc+ zarejestrowani niedawno czy dostaliście polecenie z góry by zarejestrować się i wprowadzać celowo w błąd abonentów oraz zachwalać pod niebiosa platformę która jest krytykowana na każdym kroku przez media oraz analityków a o abonentach już nie wspomnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj konsultantów nie ma tu zbyt wielu, ale wczoraj się od nich roiło. Ilu wczoraj było abonentów przecież zadowolonych z migracji, z warunków oh ah. Normalnie najlepsza platforma w Polsce dostosowana do potrzeb swoich klientów...

 

no i dodatkowo jeszcze jest "elastyczna" :lol:

 

Crystal spokojnie poczekaj do następnego tygodnia, powinni coś zmienić.

Z wpisów na pejsbuku wynika, że zmieniają ofertę dla migrujących i możliwe, że jest teraz wstrzymana i dlatego nie chcą teraz Ciebie migrować.

 

Spokojnie czekać.

Tylko spokój nas "uratuje" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mogę być zadowolony skoro teraz płacę za C+ Superpremium HD+ Cinemax+ Pace Pvr 118 zł a chcą mi to samo wcisnąć za ok 170 zł

 

No ty nie możesz, ale ja owszem byłbym. No ale dobra - mają mnie w [beep]ie, także wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90 bo tak właśnie jest, nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie ma prawa powiedzieć, że oferta nc+ jest zadowalająca, albo pracownik, albo z urazami głowy w kolejce na babińskiego..

 

 

.....z urazami głowy w kolejce na babińskiego..kolego to ty chyba czekasz bo ja nie!!!!!

ja natomiast jestem zadowolony z dzisiejszej oferty jaką dostałem ( z wczorajszej nie) mam wszystko to co miałem w C+ oraz kilka kanałów więcej, porządne dekodery - 3 szt , platinum + HBO + History i za wszystko płacę 130.99 zł dla mnie jest to cena przystępna i do zaakceptowania , dla tego zmigrowałem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezu, ale oni się pogrążają. Co news to gorszy od poprzedniego.

Ich dział marketingu powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym.

Każdym kolejnym newsem zniechęcają do siebie coraz więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90 bo tak właśnie jest, nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie ma prawa powiedzieć, że oferta nc+ jest zadowalająca, albo pracownik, albo z urazami głowy w kolejce na babińskiego..

 

 

.....z urazami głowy w kolejce na babińskiego..kolego to ty chyba czekasz bo ja nie!!!!!

ja natomiast jestem zadowolony z dzisiejszej oferty jaką dostałem ( z wczorajszej nie) mam wszystko to co miałem w C+ oraz kilka kanałów więcej, porządne dekodery - 3 szt , platinum + HBO + History i za wszystko płacę 130.99 zł dla mnie jest to cena przystępna i do zaakceptowania , dla tego zmigrowałem :jupi:

porządne dekodery?ok. jak kto lubi.zobaczymy jaki będziesz uszczęśliwiony z MR,jak oczywiście go podłączysz.ale i tak o tym nie napiszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że tak zapytam. Migrował ktoś z C+ z umową, która kończy się za ponad rok? Czy tylko ja nie mam możliwości?

a po co migrować jak umowa kończy się za rok?mam ważną umowę i mam ich w d.... jeśli chcą żebym migrował niech mnie ładnie poproszą czyli zaproponują warunki , które faktycznie będą korzystne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"dyszka" a w pakiecie jest jeszcze nsport to jeszcze nie tragedia...pewnie bd mozna i utargowac za 5zl :lol2: ale mnie rozwalil cennik samej opcji dodatkowej do najnizych pakietów canal+...70 zl... :shock: cos mi sie wydaje ze postanowili wykorzystac napalonych, za wysokie ceny podpisac umowy na te 12-18 miesiecy a potem bd tonowac ceny...bo wątpie zeby zachowali tylu abonentów co mieli cyfra i n razem wziete, a dawniej tv naziemna nie byla tak popularna jak jest teraz i caly czas sie rozwija. ale to tylko przypuszczenia, bo moze postawia na to iz bd caly czas kroic ile sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządne dekodery?ok. jak kto lubi.zobaczymy jaki będziesz uszczęśliwiony z MR,jak oczywiście go podłączysz.ale i tak o tym nie napiszesz

 

Ja mam MR z N od ponad roku połączone LANem i wszystko śmiga jak ta lala. Jak widzisz ja napisałem :P Choć i tak pewnie nie uwierzysz no bo ja pewno pracownik N jestem :P

 

Nie wiem niektorzy nie mogą zrozumiec ze są tacy co potrzebują 3 dekodery a nie 2 karty jak dawała Cyfra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...