Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie mam takich chęci, lubię swój dekoder i nie chcę go zmieniać.

więc zmuszają mnie bym wziął dekoder którego nie chcę... i jeszcze mam za to zapłacić 200 zł ??

Migrując do nc+ nie trzeba brać od nich dedykowanego dekodera. Można pozostać przy swoim niezależnym albo przy dekoderze dawnej CYFRY+.

Takie przynajmniej informacje pojawiają się tu na forum.

O, to super. Bo na stronie nc+ pisze że muszę brać parowany dekoder nc+ z kartą nc+.

 

Jeżeli korzystasz z dekodera firmy ADB, który posiadasz z platformy n, dekodera z funkcją HD lub HD PVR z oferty CYFRY+, nie jest konieczna wymiana sprzętu na nowy. W innym przypadku, aby wykorzystać funkcjonalność platformy nc+, taka wymiana będzie niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem wzrokowiec więc zobrazowałem sobie ofertę nc+ z wyłączeniem kanałów niegwarantowanych i fta i wyszło mi coś takiego. ja osobiście oniemiałem, to oczywiście universe+ ale reszta praktycznie niewiele się różni.

kanały gwarantowane w nc+ universe+

pieaqaqskdo6_t.jpg

oczywiście nie uważam, jakoby mieli te kanały usunąć wszystkie jak leci, ale to i tak zbyt wielkie ryzyko, by wiązać się z nimi np. na 18mcy - bo jak pokazuje praktyka oni sobie, życie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Polsatu nie miałem przyznam szczerze, ale jak mojej Pani pokazałem dziś porównanie cen i pakietów, to sama powiedziała że jej Polsat starczy a ja mam sobie kupić kartę Al Jazzerra i oglądać sport na swoim Fergusonie.

Przyznam że rozważam tą opcję, aczkolwiek czekam na unormowanie oferty nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już ale powtórzę jeszcze raz.

Mialem 2 platformy płaciłem za obie 275 zł Teraz mam to co mi w tamtych odpowiadało w jednej i płace 179. Więc jak dla mnie oferta ok.

Wiem, wiem takich jak ja było 4% reszcie oferta wydaje się śmieszna i mają może rację. Ale to nie powód by się ze mnie naśmiewać ze źle zrobiłem czy przepłaciłem.

I jeszcze kwotę trzeba by podzielić na 3 bo odbieram niezależnie na 3 TV czyli defacto płacę 60 zł za TV. Czy to dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90

Nikt się z Ciebie nie śmieje. Skoro przyjęta przez Ciebie oferta jest satysfakcjonująca finansowo, to nikt nie ma prawa tego podważać. Ale jesteś jednym z niewielu którym się opłaca. W moim przypadku aby utrzymać programy sportowe musiałbym zacząć płacić PODWÓJNIE. Brałem pod uwagę różne scenariusze, 30-40, nawet 50% procent podwyżki, ale nie 100%.

To jest komedia po prostu. Ale biorę pod uwagę że to tylko badanie rynku, a oferty migracji dopiero wejdą w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie ma. patrząc na twój przypadek wyjdziesz na plus. ale takich jak ty jest odsetek co mieli dwie platformy. gdybym był na twoim miejscu to bym się cieszyl. szczerze.

 

 

niestety ja mam bardzo wiele za 65zl msc i mam to stracic bo im się zmienilo albo placic dwa razy więcej? cos jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to super. Bo na stronie nc+ pisze że muszę brać parowany dekoder nc+ z kartą nc+.

 

Jeżeli korzystasz z dekodera firmy ADB, który posiadasz z platformy n, dekodera z funkcją HD lub HD PVR z oferty CYFRY+, nie jest konieczna wymiana sprzętu na nowy. W innym przypadku, aby wykorzystać funkcjonalność platformy nc+, taka wymiana będzie niezbędna.

Ten zapis na stronie nc+ jest dość niejasny, ale wydaje mi się, że tyczy on się starych dekoderów SD.

Tym bardziej, że na stronie nc+ jest też zapis taki:

 

FAQ: Czy mogę odbierać wasze programy na dekoderze innym niż dekoder CYFRY+?

 

Dotyczy dekoderów:

- BOX+ HD PVR Ready Sagemcom

- BOX+ HD Philips

- PVR BOX+ HD 500 GB PACE

- PVR BOX+ HD 250 GB Philips

 

TAK, istnieje taka możliwość pod warunkiem, że dany dekoder obsługuje system kodowania Nagra Media Access lub posiada slot CI (Common Interface) na moduł dostępu warunkowego CAM. Urządzenie to po zainstalowaniu w tunerze cyfrowym, współpracując z kartą abonencką umożliwia odbiór programów w określonym systemie kodowania. Jednak w pełni poprawne działanie karty abonenckiej jest zagwarantowane tylko w przypadku dekoderów sprzedawanych lub wynajmowanych przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90

Masz kase to plac nawet 500zl.Mnie rowniez stac na utrzymywanie sky uk i full C+ ale chodzi o to że jak zabierali lige włoską i wytwornie to jakos cen nie obnizyli,udawali ze nic sie nie stalo...Teraz "bonusy" wrociły i w moim przypadku skok abonamentu to 50%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90

Masz kase to plac nawet 500zl.Mnie rowniez stac na utrzymywanie sky uk i full C+ ale chodzi o to że jak zabierali lige włoską i wytwornie to jakos cen nie obnizyli,udawali ze nic sie nie stalo...Teraz "bonusy" wrociły i w moim przypadku skok abonamentu to 50%...

on miał dwie platformy. i z dwóch zrobila mu się jedna i placi mniej o 90 iles zl. wiec każdy komu tyle zostaje w kieszeni bylby zadowolony. gdyby ty po migracji zaoszczedzil 90zl to bys plakal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te ceny na stronce nc, to jakaś chora zagrywka, ponieważ dziwne jest to, że co drugi APS jest bez systemu, więc co ? tylko party linia i nic więcej ? :D poczekajmy do poniedziałku. :D

oni pewnie ofert migracyjnych nie maja do końca ulozonych tylko laduja rabaty stale które tez nowemu mogą zaoferować. jak jest zainteresowanie to trzeba sprzedać. rynek się kreci. zysk jest i wszyscy sa zadowoleni.

 

 

system it pewnie tez w pełni nie funkcjonuje w pełni bo nawet nie mieli czasu tego dokładnie sprawdzić . nie było testow itd. bo nie było testerow. proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby można było dobierać sobie do każdego pakietu paczkę Canal+ to by oferta została o wiele lepiej przyjęta . I większość nawet by nie miała za złe że pakiet najniższy za 39 zł i bez tematycznych kanałów nc+ . A tak , dali ciała , co tu więcej mówić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...