Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

dillinger79 jaka wina Kowalskiego? co ty chrzanisz chłopie? w jakim ty świecie żyjesz? nie widzisz co się w Polsce dzieje? ludzie tracą pracę, popadają w depresje, odbierają sobie życie bo nie mają pracy a rodzinę trzeba utrzymać, i nie dlatego że im się nie chce.. jest kryzys, trzeba zaciskać pasa a oni z takimi cenami walą? jak takie rzeczy możesz opowiadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich...

Od kilku miesięcy śledzę ten wątek, aż w końcu postanowiłem dołączyć do Was. Głównie za sprawą dzisiejszej prezentacji oferty nc+. Dla mnie (i większości z Was) obecne pakiety cenowe są nie do zaakceptowania. Krótko pisząc...na dzień dzisiejszy ktos próbuje nas robic w "to" co koń pod brzuchem nosi, albo wydy...jak tylko się da. Obecnie posiadam N-ke (umowa do końca maja), za którą płacę 99 zł. W tym jest nPremium (jeszcze), VOD, nSeriale oraz MR na trzech TV. Przed Euro N-ka miała promocję, że za każdą bramkę strzeloną przez naszych grajków, jeden miesiąc abonamentu gratis. Jak wiemy nasi nie zaszaleli strzelając tylko dwa gole :P a promocja będzie obowiązywać dopiero po wygaśnięciu umowy (w moim przypadku czerwiec, lipiec). Czy ktoś ma podobną sytuację? I czy orientujecie się, czy dalej, to obowiązuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dillinger79 jaka wina Kowalskiego? co ty chrzanisz chłopie? w jakim ty świecie żyjesz? nie widzisz co się w Polsce dzieje? ludzie tracą pracę, popadają w depresje, odbierają sobie życie bo nie mają pracy a rodzinę trzeba utrzymać, i nie dlatego że im się nie chce.. jest kryzys, trzeba zaciskać pasa a oni z takimi cenami walą? jak takie rzeczy możesz opowiadać..

 

A wyobraź sobie że sam straciłem niedawno pracę po 9 latach. Była to moja pierwsza praca i nic nie zapowiadało zwolnień. Po 2 miesiącach znalazłem nową i jakoś nie wpadłem w depresję. Takie generalizowanie to sobie możesz wsadzić.

A idąc twoim tokiem rozumowania to dlatego, że w Polsce jest kryzysy NC+ powinno jeszcze dopłacać, aby wybrali ich ofertę po to żeby ludziom humory poprawić. LOL co za absurd.

Ja tylko podałem alternatywę. Nie stać kogoś na NC+ zostaje CP. Świat nie jest tak urządzony, że każdy musi mieć to co najlepsze. Dla wszystkich po równo to przed '89 w Polsce było. A jak to było w praktyce, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ może być przygotowana na utratę 10-15% abonentów, ale zanosi się na to że mogą stracić nawet do 50% wszystkich abonentów, a tego ŻADNA platforma by nie przetrwała..

 

@Ste100 A nie sądzisz że mogli zakładać odejście 20% abonentów, w wigilię fuzji zalogował się pracownik NC+ i podając prawdziwe ceny wyrażnie stwierdził "jesteśmy przygotowani na stratę 10-20% abonentów", przy tych cenach być może wyjdą na swoje z APRU nawet przy stracie 25%. Spójrz realnie N-kowcy płacili drogo jak [beep]a za marną ofertę premium, więc teraz przy migracji są szcześliwi (to oni głównie migrują), ci z nich co mają pakiet tematyczny bez premium też migrują bo dostają w tej samej cenie dodatkowo kanały własne tematyczne C+ jak Ale Kino HD. To my abonenci C+ dostajemy w [beep]ę i to z naszej puli 1,5 mln będzie najwięcej odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho całe to Platinium; w tym pakiecie sporo jest programów niegwarantowanych - wyłączą je kiedy chcą i nawet wypowiedzenia nie będzie można złożyć; co to w ogóle za kpina by coś oferować z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli kogoś urażę, ale gdzie jest powiedziane że normalny Kowalski musi mieć tv premium ?

 

Sorry, ale czy MiniMini jest premium tv ?? Do tej pory abonenci C+ mogli te bajki mieć nawet w pakiecie za ... 14 zł. Teraz jest od pakietu za ... 59 zł.

Wczoraj nie było premium a dzisiaj już jest ? Bez jaj. Wychodzi z tego, że za wczorajszy C+Optimum, HD Optimum, MR, PVR (65zł) stać mnie tylko na ... MiniMini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z tv. Wartość premium to coś więcej niż standard.

 

A czy wartością premium są na przykład wyczyny "geniuszy futbolu" z naszej Ekstraklasy, które w nc+ można sobie w pełni podziwiać za jedyne, bagatela, 120 zł??? Ciekaw jestem jaka byłaby wobec tego cena za oglądanie polskiej ligi, gdybyśmy się jakimś cudem cofnęli do czasów, gdy grali w niej Lubański, Szarmach, Deyna i Lato... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi do głowy pewne rozwiązanie dla tych, którzy mają obecnie umowy z konsolą/telewizorem. Mianowicie obecnej platformie nie opłaca się dawać takim abonentom niższych umów niż posiadają oni, gdyż jakby nie patrzeć spłacają oni w dalszym ciągu coś w rodzaju rat. Może być tak, że możliwa będzie migracja na all-inc z podobną ceną do momentu spłaty wszystkich rat, a potem możliwość przejścia na dowolny, niższy pakiet. Wiadomo, każdy chce płacić jak najmniej. Tylko głośno myślę, ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się kłócicie, Chłopaki. Ja z tego forum sporo grosiwa zaoszczędzonego wyniosłem, mam za 62 złote to, co wielu ma za 107, bodajże. C+ Optimum, MR, Pace PVR. I mam gdzieś czy jest kryzys, czy go nie ma, czy ktoś zarabia pięć średnich krajowych, czy pół, wiem tylko, że 30-40% z podanych dziś cen jest do ugrania. I wygra ten, co się nie będzie gorączkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo z tv. Wartość premium to coś więcej niż standard.

 

A czy wartością premium są na przykład wyczyny "geniuszy futbolu" z naszej Ekstraklasy, które w nc+ można sobie w pełni podziwiać za jedyne, bagatela, 120 zł??? Ciekaw jestem jaka byłaby wobec tego cena za oglądanie polskiej ligi, gdybyśmy się jakimś cudem cofnęli do czasów, gdy grali w niej Lubański, Szarmach, Deyna i Lato... :>

 

No nie

Ja tam o żużlu i NBA myślę. Kopacze mnie tak średnio interesują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@martinus

To mogła być też zagrywka kontrolowana. Przecież wiedzieli co zaproponują, wiedzieli jakie będą reakcje i z góry się zabezpieczyli takimi właśnie hasłami.

20% to strasznie wielu abonentów. Do tego dolicz, że z tych co zostaną wielu obniży pakiety, bo nowe ceny dla wielu są po prostu zbyt wysokie.

Dolicz też, że konkurencja, już nawet nie Polsat a nawet kablówki mogą walnąć promocje by przejąć część ich abonentów. I znowu jakieś odejścia.

Na dłuższą metę żadna platforma nie utrzyma się przy tylu odchodzących klientach; zachowanie obecnej bazy to powinien być ich priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 umowy w mieszkaniu ... jedna z cyfra - pakiet canal+kompakt, drugą z n - jakis pakiet z kanałami npremium. Umowy są na dwie różne osoby (to samo nazwisko). Czy istnieje możliwość migrowania do nc+ na jedną umowe z mutliroomem?? Czy pytał ktoś o taką możliwość w bok-u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że zrezygnowali ze Sportklubu, nieraz se można było na ligę belgijską zerknąć, czy ligi z Ameryki Południowej.Ten pakiet platinum za 89 zł już jest ok.Jak dla mnie to jest duży minus tej fuzji za 79 zł miałem paczkę HBOi do tego npremium do tego LM i LE.Myślałem,że w porównywalnej cenie może ciut większej będę mógł zobaczyć LM i Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wiadomość napisałem im na stronie ncplus.pl w Formularzu kontaktowym i czekam teraz na odpowiedź! Oceńcie czy dobrze ją napisałem:

 

nc+! Bardzo negatywnie zaskoczyliście mnie ofertą jak i innych wszystkich!

Oferta jest paskudna BARDZO DROGA najgorsza jaka może być! CENY SĄ Z KOSMOSU JAK DLA POLAKÓW!

Może dla francuzów te ceny są ok ale dla Polaków na pewno nie! Każdy wie ile Polak zarabia!

Moim zdaniem ta platforma powinna nosić hasło "nc+ Platforma dla bogatych!".

Taka była zapowiedź przez was i wszędzie, że to będzie rewolucja na Polskim rynku, początek nowej ery telewizji cyfrowej, a wyszła z tego KATASTROFA I TO JAKA DROGA, A NIE REWOLUCJA!

W dzisiejszych czasach liczy się cena, bo większość nie stać nawet na chleb a co dopiero na najdroższą platformę w Polsce nc+!

Pakiet Comfort+ powinien kosztować 19 zł/m nie więcej,

Pakiet Universe+ powinien kosztować 39 zł/m nie więcej.

Każdy wasz pakiet powinien przejść obniżkę o 20 zł w dół!

To wtedy by były pakiety w przystępnej cenie i to by była wtedy rewolucja, ale widać wolicie tracić klientów, w Bardzo Dużych ilościach!

W takim przypadku jestem zmuszony tak jak inni wasi klienci odejść do Cyfrowego Polsatu, bo mnie nie stać na wasze pakiety!

Obecnie nie posiadam, żadnej telewizji i czekałem sobie specjalnie na start nc+ nie wybierając Cyfrowego Polsatu jeszcze, bo myślałem ze rzeczywiście to będzie REWOLUCJA, a tu widzę przejechałem się nieźle gdy zobaczyłem ceny!

Interesują mnie jedynie te dwa pierwsze pakiety Comfort+ albo Universe+, ale w cenie, którą podałem powyżej czyli Comfort+ w cenie 19 zł/m albo Universe+ w cenie 39 zł/m. Inaczej będę zmuszony wziąć ofertę Cyfrowego Polsatu jak i inni wasi klienci!

Mam nadzieje, że wzięliście sobie to do głowy i zrozumieliście, że jednak obniżka każdego pakietu o 20 zł jest konieczna inaczej stracicie miliony swoich klientów do konkurencji!

Prosiłbym o szybką odpowiedź mailową z wyciągniętymi z tego wnioskami i ofertę jaką macie mi do zaproponowania jako nowemu klientowi?

Mój adres e-mail: ---------------------

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi! Trzeba wziąć sobie na wstrzymanie i nie lecieć od razu do nc+, szczególnie klienci Cyfry+ nie mają się gdzie spieszyć. Jeśli po tygodniu stwierdzą, że sprzedaż nowej oferty to porażka to szybko ją skorygują o 20-40 zł w dół w zależności od pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz myślę... że oni zagrali tak specjalnie. Te ceny które teraz są, to są ceny standardowe - bez zniżek. Popatrzcie: C+ Optimum kosztował 107zł bez promocji, ale nigdy bez promocji nie był sprzedawany, i kosztował po "zniżce" 77zł. Albo 6x53,5 i 6x107 C+ Platinum kosztuje 119zł czyli 12zł więcej, i dali taką cenę na jakiś czas co by nałapać jeleni. A później obniżą ceny o powiedzmy 20zł i taka cena zostanie jako cena "promocyjna" choć będzie taka jaką sobie od początku zakładali, z tym, że wyjdą na dobroduszną platformę, bo obniżyli cenę specjalnie dla nas. Takie zagranie PRowe. Bo jakby dali od początku cenę powiedzmy 99zł to też by były narzekania, a tak to dali 119zł, ludzie trochę ponarzekają, oni po jakimś czasie obniżą do 99zł i ludzie już inaczej będą na nich patrzeć, bo obniżyli ceny.

 

To działa tak samo jak rząd, który chce podnieść podatki o 10%. To nie mówi, że będzie podwyżka o 10%, tylko powie, że podwyżka będzie o 20%. Ludzie się sprzeciwią, a rząd po jakimś czasie zniży do 10%, a ludzie będą myśleli, jaki to dobry rząd, i że coś wywalczyli, choć ten uzyskał to co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...