Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@hanys

Czyli jak zawsze składam wypowiedzenie, za każdym razem jak dzwonią grzecznie mówię NIE, a ostatniego dnia wypowiedzenia sam dzwonię i mówię jakie są moje warunki - zazwyczaj trwa to krótko - konsultant omawia to z "przełożonym" i na ogół po drobnych korektach jest akceptacja.

To scenariusz stary jak świat.

Oni naprawdę nie lubią tracić abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zjadą. Nie da rady. Nie mogą. I tak jest tanio jak na początek.

 

Według mnie dokładnie tak będzie. Nie ukorzą się za tydzień, miesiąc i nie powiedzą że było za drogo, że przesadzili i opuszczają ceny. To nie budka z ciuchami na targowisku. Jakieś lepsze oferty migracyjne będą z pewnością, ale na kokosy bym nie liczył.

Jeśli mieliby opuszczać aż tak bardzo jak wielu sobie życzy to zrobiliby to w dniu premiery platformy by zrobić ekstra pozytywne wrażenie na abonentach, potencjalnych klientach i by dopiec konkurentowi. Skoro od startu dają zaporowe ceny mówiąc iż premium musi kosztować to sorry.

Ale wy możecie mieć dalej nadzieję, idę oglądać History HD które mam w pakiecie za 49.90 a potem Służby specjalne na Viasat Explorer. :brawo:

 

Francuzi muszą odzyskiwać wyłożone pieniądze dlatego muszą trzymać dość wysoki zysk z abonamentu. Oczywiście Platinum jest możliwy za 79zł ale nie taniej i nie teraz. Raczej po pewnym czasie i analizie sytuacji. Optimum w przedłużeniu był za 51zł a teraz Universe dają za 49zł i tańszy nie będzie. I tak o 10zł idzie to w górę czyli optymalnie Silver za 59zł, Gold za 69zł, Platinum za 79zł. Taniej nie będzie.

 

@Iceberg, w sumie za 40zł bo te miesiące gratis. Też tak mam.

 

@ste100, sądząc po wielu migracjach ogłoszonych na forum wcale nie jest tak źle dla nC+. Jeden dzwonił już do nich 21 godzin i 20 minut temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opic nie opilem ale jestem zadowolony..za 109 zl mam wszystkie ligi i LM i zuzel w jednym pudelku...

taniej niz dotad na dwoch dekoderach..

duzo wiecej kanalow HD..nic tylko sie cieszyc..

 

a pikselowy badziw powinien byc likwidowany,szczegolnie ze nic tam nie bylo..

 

widze ze o seca na polsacie nikt nic nie wie wiec spadam...nie mam czasu na czytanie jeczacej dzieciarni co by chciala wiecej za mniej.

milego jeczenia:)

A nie przewidujesz zorganizowac dla przyjaciół jakiejś grubej imprezy z faktu tak "fascynującej" oferty jaką udało Ci sie w dniu dzisiejszym podpisać.Może pomyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Nie obrażaj mnie - nie jestem pokręcony i nie jęcze. Migrowałem dzis i zamiast płacić 275 płace 179. Więc jestem zadowolony. A dekodera też nie dostałem bo nie chciałem.

 

Baca90: cieszę się, że masz taniej ale ... nie kumam za co w n można było płacić 275 zł ? Co tam takiego było na wagę tylu ....złotych. Dla mnie to niepojęte. Doba ma 24h z czego dobrze byłoby przespać choć 1/4 z tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek -ale ja mam taniej wiec sie ciesze..tak trudno to zrozumiec?

choc dziwie sie ze nie zrobili pakietu gdzie byla by sama paczka canal+ za np.60 zl.

ale moze jeszcze zrobia-nie kazdego stac na zapalcenie 110 zl za pilke.

wszystko jest na etapie startu..

 

Barti-no wlasnie..sam sprawdzalem..wczoraj po 1 w nocy dolozyli do Fox w HD a to przeciez ten sam transponder.

skoro od dzis jest start platformy to powinni to juz dolozyc zeby ludzie na swoim sprzecie mogli ogladac to co jest w umowie.

 

i jeszcze jedno.

ludzie co wy z ta drozyzna?

jedynie brak tanszego pakietu canal +

porownajcie np.familijny z pC a NC za 59 zl..cena ta sama a zawartosc??

NC+ wymiata ..tyle kanalow hd za 59zl???

 

Ale zrozum Kolego, że spooooro abonentów ma gdzieś te kanały HD, dla nich liczy się tylko C+ i sport, za który muszą płacić 119zł, bo te śmieszne kanały HD, którymi jesteś tak podniecony, ktoś im wciska na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ste100

do Ciebie nic nie dociera.

oferta i ceny sa ok...sprawdz sobie familiny polsatu za 59 a nc+ za 59..porownaj bez emocji ,ilosc kanalow hd..

pomysl a potem dopiero pisz.

powtarzam-jedynie paczka C+ ze sportem powinna byc osobno do kupienia za powiedzmy 60zl.

 

i powtarzam po raz kolejny..z korespondencja dostaniesz nowa oferte pewno z nizszymi cenami troche (jako abonent) i bedzisz tam mial druk do wypowiedzenia..

albo albo..nikt z Toba sie bawic nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Nie obrażaj mnie - nie jestem pokręcony i nie jęcze. Migrowałem dzis i zamiast płacić 275 płace 179. Więc jestem zadowolony. A dekodera też nie dostałem bo nie chciałem.

 

Baca90: cieszę się, że masz taniej ale ... nie kumam za co w n można było płacić 275 zł ? Co tam takiego było na wagę tylu ....złotych. Dla mnie to niepojęte. Doba ma 24h z czego dobrze byłoby przespać choć 1/4 z tego ...

 

Nie w N a w N i C+ DWIE platformy, DWA abonamenty. Teraz JEDEN tańszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka ze sportem za 60 zł ?

Wow.

To może też HBO za 70 zł ?

 

Obecnie za niecałe 60 zł mam cały pakiet sportowy C+ z pakietem Optimum i paczką HD, a teraz miałbym płacić 60 zł za sam sport ?

Chyba Lewy musiałby mi komentować mecze siedząc obok mnie żebym tyle za sport płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Nie obrażaj mnie - nie jestem pokręcony i nie jęcze. Migrowałem dzis i zamiast płacić 275 płace 179. Więc jestem zadowolony. A dekodera też nie dostałem bo nie chciałem.

 

Baca90: cieszę się, że masz taniej ale ... nie kumam za co w n można było płacić 275 zł ? Co tam takiego było na wagę tylu ....złotych. Dla mnie to niepojęte. Doba ma 24h z czego dobrze byłoby przespać choć 1/4 z tego ...

 

Dla Ciebie niepojęte jest, że ktoś płacił 275 złotych za telewizję, dla wielu ludzi niepojęte jest, że można pracować za tysiąc, dwa czy nawet pięć. To akurat nie jest wyznacznik. Ktoś może zarabiać sobie 300 złotych dziennie, żona drugie tyle i dochodzą do wniosku, że dniowkę jednego z nich przeznaczają na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w N a w N i C+ DWIE platformy, DWA abonamenty. Teraz JEDEN tańszy :P

 

Oj... to już wyniki finansowe w nc+ lecą w dół a i baza spada o 1 abonenta. Tylko na Tobie są w plecy 96zł miesięcznie, czyli ponad 1k rocznie. Po roku zamiast FUZJI będzie TRANSFUZJA. Czego im z serca życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telewizje n. Płacę 48 złotych miesięcznie i myślałem nad przejściem do nc+ ale na pewno nie na takich warunkach. Mogę dać do 120 zł za pakiet platinum plus hbo, multiroom standard i dekodery. Pewnie będą dzwonić na dniach i zobaczymy co przedstawią. Nie spodziewam się kokosów więc jak coś to korzystam i uciekam z n poprzez możliwość rezygnacji 1 kwietnia. Nie dajmy się robić w jajo. Jak stracą sporo abonentów to dopiero będą kombinować. Pamiętajcie że to my jesteśmy im potrzebni a nie oni nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie jutro dzwonić pod 22 310 45 46 (pion utrzymania abonentów).

Mnie dziś połączyło za pierwszym razem po 30 sekundach czekania.

Dobre info jest takie, że już schodzą na Platinium ze 119zł na 99 zł bez MR bez większego targowania.

Powiedziałem tylko, że 119 zł to za dużo gdzie teraz płacę 84zł. Pani mi zaproponowała 99 zł, ale odmówiłem

i podziękowałem mówiąc, że jeszcze mam czas. Warto sobie poczekać moim zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ste 100

a dlaczego nie..dotad byl chyba sam pakiet za 40 zl dostepny..

jesli mnie nie stac na 110 to powinni dac ludziom ktorzy chca miec sport z c+ w domu mozliwosc zakupu tylko paczki C+..a ze dojdzie i LM i LE to troche drozej..55-60...oni by mieli kase ,ja mialbym taniej+ plus dvb-t i bylo by git

 

dlugi..to jest tylko tv.

bez niej nie umrzesz..Cie nie stac idz do solorza choc tam ceny familijne podobne.

mnie tez na duzo rzeczy nie stac.

gdyby mi nei zalezalo na pilce i zuzlu to wizalbym ten pakiet za 59 zl i nic mi wiecej do szczescia nie bylo by potrzebne.

 

dobranoc wszytkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Nie obrażaj mnie - nie jestem pokręcony i nie jęcze. Migrowałem dzis i zamiast płacić 275 płace 179. Więc jestem zadowolony. A dekodera też nie dostałem bo nie chciałem.

 

Baca90: cieszę się, że masz taniej ale ... nie kumam za co w n można było płacić 275 zł ? Co tam takiego było na wagę tylu ....złotych. Dla mnie to niepojęte. Doba ma 24h z czego dobrze byłoby przespać choć 1/4 z tego ...

 

Nie w N a w N i C+ DWIE platformy, DWA abonamenty. Teraz JEDEN tańszy :P

 

I jak Cię zmigrowali? Jedną umowę ci rozwiązali czy jak? Też mam dwie i interesuje mnie jak to zrobią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Libicki, prezes zarządu Cyfrowego Polsatu:

Strategia nc+ jest tożsama ze strategią Cyfrowego Polsatu, jedyną możliwą na praktycznie nasyconym rynku płatnej telewizji i nakierowaną na budowanie wartości tego rynku poprzez wzrost ARPU (przychodów od klienta), a nie pozyskiwanie nowych klientów czy odbieranie ich konkurencji.

 

 

Źródło:tvpolsat.info

 

Jak zwykle dyplomatycznie. Ciekawe jak to się ma do dzisiejszej zapowiedzi obniżenia ceny za multiroom w CP? Gdzie ta strategia wysokiego ARPU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem [beep]iony, bo ta oferta dobrze nie wygląda.To nie jest zachód,żeby płacić tak dużo za tv.Normalny Kowalski co zarabia te 1,2 tysia nie da tyle na tv.W tym platinum jakby jeszcze HBO było byłoby to opłacalne, a tak jak oni cen nie zmienią muszą się pogodzić ze stratą abonentów.

 

Sorry jeśli kogoś urażę, ale gdzie jest powiedziane że normalny Kowalski musi mieć tv premium ?

Mierz siły na zamiary. Jak Kowalski zarabia 2 tys na rękę to nie kupuje Mercedesa tylko np Forda.

Tak samo jak nie jada co tydzień w dobrej restauracji i nie wozi się 2 razy w roku do kurortów.

To już wina Kowalskiego, że zarabia tyle ile zarabia i ma tyle ile ma. Noże za dużo na forum siedzi i narzeka?

To samo z tv. Wartość premium to coś więcej niż standard.

Ja nie bronie nowej NC+ bo też uważam że trochę przesadzili z cenami. Ale jak uważam że cena 89 zł za Platinium jest już w miarę niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zapewne dość szybko spuszczą z tonu, bo inaczej cała ta fuzja byłaby totalną klapą - szczególnie dla Francuzów! Gdyby faktycznie szybko (przy migracji) odeszło od nich kilkadziesiąt procent abonentów to plajta właściwie murowana. A wtedy z Paryża zadzwonią i się spytają co jest grane? Wyłożyli taką kasę na fuzję, zapowiadała się "nowa era telewizyjnej rozrywki" czy jakoś tak a tu szybko trzeba zwijać biznes albo będzie platforma dla melomanów z Mezzo jako największym hitem! Dlatego spokojnie - prędzej niż później ceny powrócą do poziomu tych znanych z Cyfry+, choć zapewne sprawy tych tanich pakietów z Canal+ nie da się już odkręcić. Będzie Platinium za 80 zł to wtedy dopiero będziemy rozmawiać o migracji, opcji HBO i MR bez ich dekoderów. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak czytam komentarze typu nie stać cię to nie bierz to aż ręce opadają, masz kasę bądź frędzlem i dawaj się doić kto komu broni, sztuka mieć kasę i nie dać się doić. Oferta platformy to nie tylko kanały a sprzęt, multiroom, lista itd. a biorąc wszystko do kupy stosunek cana\jakość jest żenujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...