Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłuzałem oferte z cayfra miesiac temu ale nie wlaczyli mi nspord hd i tego drugiego kanalu czy ktos dzwonil do nich upomnial sie i wlaczyli mu bez problemu czy nic to nie da?

Nic nie zdziałasz. Testowe kanały nsport i MGM są dostępne od kilku dni dla osób przedłużających. Pozostali abonenci nie mają dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 ECM każdy by miał wybór np.:

2x 2 Głowice,

czyli max dwa mieszkania

 

1x 2 głowice plus 2 pojedyncze

max 3 mieszkania

 

4x pojedyncze

max 4 mieszkania

 

Wnioski oczywiste. Tym bardziej że forsowany MR po LAN pozwala łatwo te mieszkania rozrzucić nie tylko po całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Wnioski oczywiste. Tym bardziej że forsowany MR po LAN pozwala łatwo te mieszkania rozrzucić nie tylko po całej Polsce.

Dlatego też ja akurat jestem przeciwny MR po lan.

Każdy, kto będzie chciał kombinować i tak będzie opłacało mu się wziąć fikcyjną dzierżawę ADB i tego procederu to nie ukróci, a po 4 literach dostaną jak zwykle uczciwi abonenci.

Dlatego wracam do tego:

ja wolałbym te ograniczenie do powiedzmy 4 ECM ( plus ewentualnie inne tak , by nie było możliwości odpalenia MR na boxach ADB z wolnego rynku, tylko dzierżawionych).

A jest to chyba też do zrobienia, zwłaszcza jak wyjdzie jakiś nowy zmodyfikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ktoś tu wcześniej pisząc sugerował, że cena na dzierżawę dekodera PVR w nowej nc+ może wynieść 20 zł.

 

Ludzie zejdźcie na ziemię, taka cena byłby to strzał w stopę nowej platformy na samym początku. Ja przypuszczam osobiście, że właśnie w tej materii na początku mogą być promocje i nawet brak pobierania opłat za dzierżawę dekodera (i tak sobie to odbiją wyższym abonamentem). A jeśli już to z pewnością nie będzie to więcej niż 10 zł/mies. Tak jak było to dotychczas w Cyfrze+. CP ma 5 zł.

 

Choć i tak wolałbym rozwiązanie z n-ki, płacę na początku za aktywację/wymianę dekodera, bez opłat miesięcznych.

 

w twoim wypadku nic nie ugrasz zostaje wzięcie phila za 20zł;)//Co do dzierżawy ma być aktywacja dekodera i potem brak opłat...

 

oby tylko nie rzucili astronomicznie wysokich opłat w stylu 199 zł. Jeśli będą to dekodery Turbo 500GB oraz 1TB, optymalne ceny byłyby to odpowiednio 49 i 99 zł (w trzech najwyższych pakietach), oraz 99 i 149 zł w dwóch najniższych.

 

Mam nadzieję, że tropem Cyfry będzie możliwość wziąć PVR już od najniższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To nie jest temat o tym czy Sagemcom C+ jest lepszy od PVR500 albo czy w dekoderach N-ki wysiadają łożyska kulkowe w dyskach :!::shock: Jeśli chcecie dyskutować o dekoderach N i C+ są do tego odpowiednie tematy na forum :!::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy Wy czytacie co się tu wypisuje ? Jeden się pyta czy może wymienić Sagemcoma na inny model a 5 innych zaczyna mu porównywać Philipsa 250 do Pace 500 i rozwijać temat a znowu inny user zaczyna opisywać swoje perypetie z dekoderem N i jego wymianami :!: To nie ma nic wspólnego z tematem wątku :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/83093/cyfra-zm ... cjach.html

SAT KURIER również informuje o zmianach, które nie miały miejsca :)

a mój wcześniejszy post wylądował w koszu :)

pisałem go w intencji zapytania dlaczego w kontekście startu nc+ wprowadza się przyszłych abonentów w błąd odnośnie ofert platform przed przedstawieniem wspólnej oferty

 

w przypadku artykułu media2 wyraźnie nawiązywał on do planowanego startu nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Informacje, które mam potwierdzone (były poruszane na szkoleniu):

- oferta od ok. 15 marca lub później

- możliwość migracji lub pozostania na starych warunkach do końca okresu minimalnego

- multiroom z nki

- parowanie kart z tunerami (nie wiem czy będzie furtka w postaci modułów)

- tunery ADB

Natomiast jutro jadę na szkolenie i w związku z tym mile widziane jakieś fajne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ktoś tu jedzie na szkolenie, ktoś ma prawie potwierdzone info. a ktoś Juz ma NC+ nawet :jupi:

Fajnie się czyta tylko oczy potem bolą :evil:

Jak będą potwierdzone Info, to szybko się pojawi to na większości portalach z ta tematyka, a i w tv Tez na pewno będzie wzmianka.

Jeśli oferta i dane techniczne są tajemnica NC+ to nikt tu raczej nie ma pewnych informacji, a jedynie spekulacje.

A jeśli by ujawnił to by się naraził na konsekwencję prawne !!!

 

To takie wolne przemyślenie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Jestem tu nowy i nie będę wymyślać niestworzonych historii, aby sobie zniszczyć reputację na tym forum! Napisze tylko to co jestem pewien na 100%

Przeprowadziłem mały wywiad ze sprzedawcą z punktu Cyfry i po prostu powiedział, że szyld mają czekają na ulotki i kiedy z góry dadzą znak mają to wszystko wystawić! Też bardzo chciałbym już poznać ofertę, więc jeśli ktoś ma przecieki w postaci ulotki czy coś to było by fajnie, ale pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać! Mam nadzieję, że na pewno jest na co czekać i że nowa platforma namiesza i złamię CP! Jak dowiem się coś więcej to na pewno wam napiszę na tym forum. Mam zamiar się wybrać do zaprzyjaźnionego punktu "Enki" może coś powiedzą więcej! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z pracy włączyłem sobie C+ i......już nie mam kanału 181 i 182 (nie świecą) na obu ...brak uprawnień.......nie wiem jak u innych z C+ ale mam wrażenie że kanały się wolniej przełączają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie chyba faktycznie to jest autentyk, jest także widok dekodera i przełączanie w liście kanałów, podobno za 5 zł./mies., może dla abonentów n-ki to jest podobna opcja jak dla przedłużających umowę w cyfrze. Ja posiadając w cyfrze abonament prestiż + HD i umowę na czas nieokreślony nadal nie mam uprawnień na nSport i MGM. Jak już kilka razy mówiłem, trzeba spokojnie czekać na wiarygodne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...