Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten wg was nowy box to tak naprawdę turbo w nowej obudowie stąd brak wifi....!!!oparty o broadcom.Tak gwoli technicznej.

No, ale według twoich wcześniejszych informacji, miał obsługiwać system NMA i mieć Wi-Fi, a okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już podjąłem decyzję: jeśli będzie trzeba wezmę to ich turbo pudło, ale do tego co obecnie płacę dokładam 20 zł i to jest max.

Gdybym miał więcej kasy to pewnie bym wziął bez względu na cenę, ale że mam ile mam, wypłata stoi w miejscu a rachunki rosną - nie mam wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięgle mowa jest tylko o połączeniu pakietów, o kanałach o cenach pakietów, co mniej więcej każdy może wstępnie po kodowaniu ocenić jakie kanały wejdą do wspólnej oferty. Nic nie mówi się jednak o połączeniu usług dodatkowych - przy poprzedniej fuzji z Wizją TV to nie był problem bo usług typu VOD jeszcze wtedy nie było. Jak teraz połączą ofertę n-ki składającą sie z pakietów nPremium HD VOD, PictureBox-a, nSeriali, HBO OD itp z usługami VOD Cyfry?

To daje mi do myślenia, bo uważam że jeżeli chodzi o cenę pakietów kanałowych nie zrobią jej zbyt wysokiej żeby nie wypłoszyć ludzi którzy nie daj Boże uciekną do Polsatu :) Dodatkowe koszty będzie sie płacić za treści "on demand" - myślę że w nowej platformie właśnie usługi dodatkowe powinny mieć coraz większy udział w abonamencie a kanały być szeroko dostępne już od najniższych abonamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moda... Od której godziny ten wątek bedzie zamknięty?

Na chwilę przed konferencją nc+.

 

Dziś jest "wigilia" a, że info tu panuje niepotwierdzone – to można do woli się wygadać.

Bez obrażania, bez przesadnych bajkopisarzy i raczej przemyślanych postów z dozą prawdopodobieństwa tego, co jutro może się wydarzyć.

Czego wszystkim z całym dobrodziejstwem na wiosnę życzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kazdy wie ze calosć ponad 200..to jest przeciez pewne.

 

Mnie interesują tylko wszystkie kanały tematyczne + HBO + Canal+. Bez żadnych wodotrysków. Mam nadzieję że cena za to nie będzie wyższa niż 100 zł.

 

Plus multiroom, do 120 zł jestem w stanie zapłacić. Jak takie coś przedstawią będę u nich. Ale na pewno nie pójdę do APS jutro bo po pierwsze nawet nie dam rady (praca), a po drugie niech to szaleństwo się trochę uspokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nowe dekodery które będą będą miały wifi ale to też nie bylo potwierdzone na szkoleniu wspominano tylko o tym więc to nie były żadne wiążące informacje....

 

to może to nie jest ten nowy dekoder co miał być . bo też coś było pisane o jakimś dekoderze na jesień - nie wiem czy to prawda czy nie.

 

ciekawe czy nc+ też będzie dokładać kolejne kanały , i czy jest szansa na universal channel sd lub hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucą C+ Sport w najwyższe pakiety; to byłby strzał w kolano; znam kilka osób które mają C+ i nie oglądają NIC poza sportem - oferta filmowa ich zupełnie nie interesuje bo filmy biorą z neta; jedyne co chcą z nc+ to najniższy możliwy pakiet + pełny pakiet sportowy; jak wrzucą go w najwyższy pakiet to pewnie zrezygnują, a mają większe zasoby finansowe niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez kazdy wie ze calosć ponad 200..to jest przeciez pewne.

Raczej tak to chyba nawet CP wie bo dzis do mnie dzwonili by podpisac umowe na nastepny okres minimalny, ja na to ze mam rowniez C+ chce poczekac na info co do powstania NC+. Mily Pan powiedzial, ze nie ma sprawy oferta nadal aktualna mam zadzwonic jak sie zdecyduje. Z drugiej strony popisalem se z Jedynym Takim na Face... wymienilem mu swoj pakiet i cene a w odpowiedzi dostalem, ze napewno sie nie rozczaruje. Tak czy siak czekam sobie, niezle sie bawie czytajac ten watek, proponuje nigdy go nie zamykac i raz na rok oglaszac jakas fuzje. Mam jak kazdy wybor C+, NC+, CP,kabel. Jak bedzie drogo straca wiecej jak zyskaja. Wszystko zalezy od ceny za sam pakiet Canal+, powedzmy, ze cala paczka za 60 zl czyli w pakiecie odpowiadajacym Optimum nie powinno byc drozej jak 90 zl, w innym przypadku moze spora grupa abonentow wziasc CP za 40 zl plus Canal za 60 zl. Ale to sa tylko przypuszczenia tylko moje. Chyba, ze przestana sprzedawac sam Canal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat @duda007 ma rację, nic nie wiemy, praktycznie nic poza dekoderami nie mamy. W najlepszym przypadku dostaniemy plakaty i ulotki w piątek / sobotę.

@duda007, nie martw się, ja jutro sam siedzę na punkcie :D chyba przez noc siebie sklonuję :)

 

wychodzi na to, że od jutra nie rusza sprzedaż , tylko przedsprzedaż nc+

będą zapisy na nc+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się dodzwonić do szkiełka żeby na antenie zapytać czy będą transmitować konferencję. Na razie coś mi nie wychodzi, ale 3 razy miałem normalny sygnał ale nikt nie odebrał.

Macie pomysły jak mam się przedstawić? Chcę uczcić Zbigniewa z Chojnic który zawsze się podszywa pod inne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...