Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ofertę niczym szczególnym nie zaskoczą.

Może, powtarzam może dojdzie jakiś 1 kanał, którego nikt nie bierze pod uwagę, ale to tylko możliwość; reszta pakietu jest już mniej lub bardziej znana;

także WSZYSTKO rozbijać się będzie o cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

Według twoich wcześniejszych informacji, ten nowy dekoder nc+ (nazywany przez ciebie ncbox'em) miał działać w systemie NMA, a tym czasem okazuje się, że działa w systemie Conax. Więc jak to w końcu jest? Wiele więc wskazuje na to, że docelowo zostanie jednak system Conax (parowany), a to, o czym ty wcześniej pisałeś, że będzie NMA to są zwykłe bajki... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

Według twoich wcześniejszych informacji, ten nowy dekoder nc+ (nazywany przez ciebie ncbox'em) miał działać w systemie NMA, a tym czasem okazuje się, że działa w systemie Conax. Więc jak to w końcu jest? Wiele więc wskazuje na to, że docelowo zostanie jednak system Conax (parowany), a to, o czym ty wcześniej pisałeś, że będzie NMA to są zwykłe bajki... :?

+ miało być wbudowane Wi-Fi! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój przecież to przedszkole... "wiem, ale nie powiem" "czyżbyś dokopał się do tego co myślę".

 

super. jesteś poinformowany. gratulacje. a teraz wracaj do piaskownicy i dziel się tą informacją z niemowlakami. im pewnie możesz powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zamknijcie juz ten wątek bo juz nic konkretnego nikt nie pisze tylko jakieś [beep]

A czemu zamykać ten wątek? Do czasu, aż nc+ oficjalnie już wystartuje, wątek ten powinien pozostać otwarty.

 

@kaspian0007

Według twoich wcześniejszych informacji, ten nowy dekoder nc+ (nazywany przez ciebie ncbox'em) miał działać w systemie NMA, a tym czasem okazuje się, że działa w systemie Conax. Więc jak to w końcu jest? Wiele więc wskazuje na to, że docelowo zostanie jednak system Conax (parowany), a to, o czym ty wcześniej pisałeś, że będzie NMA to są zwykłe bajki... :?

+ miało być wbudowane Wi-Fi! :read:

Ooo, to też! A tym czasem okazało się, że nowy dekoder nc+ nie ma Wi-Fi. Więc i to też kolejna bajka w wykonaniu @Kaspiana... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100, nie, APSy nie myślą że będzie szturm punktów ;) aczkolwiek sporo osób przez ostatnie dni (od momentu startu emisji spotu w tv) pytało się o nową ofertę ;) A pod stwierdzeniem "na żywca" mam na myśli... brak jakichkolwiek informacji (procedur sprzedaży itp) na temat nowej oferty która będzie dostępna od jutra :) a skądinąd wiem że nawet ulotek jutro nie będzie u mnie w punkcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś dokopał się do tego co myslę;)?:] PM jeśli wiesz co mam na mysli:)no na żywca to fakt;D a ja już widze te tłumy:) Nowy box działa jak dla mnie tak jak turbacz...ja za bardzo nie widze różnic...

 

 

 

A ulotkę pokażesz w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli naprawdę jesteś pracownikiem APS'u bez jakichkolwiek informacji to szczerze współczuję.

sam kiedyś pracowałem w sprzedaży bezpośredniej i nawet nie chcę zgadywać jakbym się czuł gdy mi się zwaliły na głowę małolaty z setką pytań podczas gdy ja miałbym W NAJLPSZYM WYPADKU ogólne pojęcie w temacie.

przypuszczam że na Twoim miejscu jutro wziąłbym urlop na żądanie by mój szef się płaszczył swoją niewiedzą przed klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...