Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barti

Ja jedynie się wkurzam jak ktoś mi wmawia, że nie kupię nc+ w czwartek 21 marca bo start będzie w późniejszym terminie!

Są na to dowody oficjalne, że nc+ startuje w czwartek 21 marca wraz ze sprzedażą nowej oferty w całej Polsce!

Więc nikt mi nie wmówi nie potwierdzonych informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Ja jedynie się wkurzam jak ktoś mi wmawia, że nie kupię nc+ w czwartek 21 marca bo start będzie w późniejszym terminie!

Są na to dowody oficjalne, że nc+ startuje w czwartek 21 marca wraz ze sprzedażą nowej oferty w całej Polsce!

Więc nikt mi nie wmówi nie potwierdzonych informacji!

 

Nie nakrecaj sie tak, bo jak w salonie zabraknie dekoderow, albo oferta bedzie dla ciebie za droga, to zostanie ci tylko popelnic harakiri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawson - dolicz jeszcze minimum 10zł za dzierżawę dekodera Pace do MR. Ryzykując, że może przy migracji uda Ci się utargować jakiś rabat na MR. W sumie ciekawe czy przy migracji uda się coś jeszcze ugryźć jak przy przedłużaniu umów czy też będą sztywne ceny.

Aha wyślij wypowiedzenie, nawet jak masz umowę do czerwca to dużo wcześniej możesz negocjować kolejne przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielqs

A co za problem rano w czwartek 21 marca zadzwonić do salonu nc+ i poprosić o odłożenie dekodera takiego jaki chce? Ja akurat mam o tyle dobrze, że mam dwa kroki do salonu nc+. Wiesz ofertę to ja i tak wezmę najniższy pakiet, chyba że mnie zainteresuję jakiś inny droższy ale do maximum 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawson - dolicz jeszcze minimum 10zł za dzierżawę dekodera Pace do MR. Ryzykując, że może przy migracji uda Ci się utargować jakiś rabat na MR. W sumie ciekawe czy przy migracji uda się coś jeszcze ugryźć jak przy przedłużaniu umów czy też będą sztywne ceny.

Na początku to będą sztywni jak kij bambusowy, muszą sprawdzić jak im zadziała oferta + marketing.

Jak odzewu nie będzie takiego na jaki liczyli to może wtedy coś da się ugrać. Stąd też pewnie te idiotyczne warunki komunikowane podczas przedłużania C+ ostatnimi czasy - migracja możliwa do końca kwietnia :mrgreen:

Kto się da złapać na tę "niesamowitą okazję" i ofertę "last minute" to ich, a resztę będą musieli motywować do migracji lepszymi ofertami zbiorowymi (nowe promocje) lub indywidualnymi (podczas negocjacji z konsultantem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielqs

A co za problem rano w czwartek 21 marca zadzwonić do salonu nc+ i poprosić o odłożenie dekodera takiego jaki chce? Ja akurat mam o tyle dobrze, że mam dwa kroki do salonu nc+. Wiesz ofertę to ja i tak wezmę najniższy pakiet, chyba że mnie zainteresuję jakiś inny droższy ale do maximum 40 zł.

 

ale ty się chłopie napaliłeś.

żeby się nie okazało że za 40 zeta poogladasz niewiele więcej niż w darmowej DVB-T.

na spokojnie się zastanów.

w dół z umowy się zejść nie da, trzeba potem płacić przez okres minimalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w końcu za różnica kiedy wystartuje cn+? Czy 21 marca czy 5 kwietnia to w sumie bez znaczenia, może poza fanami LM i LE w Cyfrze+. Ważne będzie to, że pojutrze poznamy ofertę programową i cenowa nc+ i wtedy wszystko już będzie wiadomo. Zobaczymy kto będzie zadowolony a kto nie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebola1972

dekoder posiadam (nie HD) może do czerwca jakoś bym się przemęczył, w kwietniu/maju ewentualnie wyślę im pisemko o rezygnacji i wtedy bym negocjował dekoder HD PVR za free (1 dekoder - fergusona HD już mam), przy przedłużeniu/migracji do nc+, chyba że nc+ pozytywnie zaskoczy :shock: i uda wcześniej się przenieść do nc+ o ile dadzą dobry dekoder i MR za 0... fakt to są poniekąd marzenia ale... :D zobaczymy w czwartek co nam zaproponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kto mi moze wyjasnic, czemu na stronie cyfry+ na paczke canal+ jest podany program tylko do 05.04

ni w gruche ni w pietruche, dziwne bo wychodzi 16dni

gdyby to bylo 14dni to jeszcze bym zrozumial ze na 2tyg tylko wstawiaja, ale to to troche podejzane?

tak jakby faktycznie nowy pakiet canal+ mial sie rozpoczac po 05.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w końcu za różnica kiedy wystartuje cn+? Czy 21 marca czy 5 kwietnia to w sumie bez znaczenia, może poza fanami LM i LE w Cyfrze+. Ważne będzie to, że pojutrze poznamy ofertę programową i cenowa nc+ i wtedy wszystko już będzie wiadomo. Zobaczymy kto będzie zadowolony a kto nie... :?

 

I żużla, grzecznie dodam :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielqs

A co za problem rano w czwartek 21 marca zadzwonić do salonu nc+ i poprosić o odłożenie dekodera takiego jaki chce? Ja akurat mam o tyle dobrze, że mam dwa kroki do salonu nc+. Wiesz ofertę to ja i tak wezmę najniższy pakiet, chyba że mnie zainteresuję jakiś inny droższy ale do maximum 40 zł.

 

ale ty się chłopie napaliłeś.

żeby się nie okazało że za 40 zeta poogladasz niewiele więcej niż w darmowej DVB-T.

na spokojnie się zastanów.

w dół z umowy się zejść nie da, trzeba potem płacić przez okres minimalny.

 

bez przesady, w tym momencie za 38 zł można dostać pakiet komfort HD, gdzie jest naprawde sporo ciekawych kanałów. Sam go mam ( z opcją c+) i jedyne czego mi brakuje to animal planet i bbc knowledge, reszty bym nawet nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zobaczą w czwartek Full pakiet (bez XXX i France) za 180 zł to się opamiętają.

 

Taka cena za obecny Prestige + spadek po n-ce jak najbardziej może być a za 40 zł będzie "pakiet naziemny"! :mrgreen:

 

No i wtedy zobaczymy, jaki jest "próg wrażliwości cenowej" obecnych abonentów. Pół miliona z nich może szybko uciec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...