Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim strona ruszy na dobre (oficjalnie) to na serwerze muszą znaleźć się wszystkie pliki (kod źródłowy strony, grafika itd). Wdrożenia nie będą robić na ostatnią chwilę, więc kilka godzin przed oficjalnym startem wszystko będzie na serwerze i właśnie w tym upatruję szanse - nie ma bata, by coś nie wyciekło zwłaszcza, że chętnych do "skanowania serwera enceplusa" brakować nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cesc4, strona na pewno już stoi na serwerze w intranecie, do której mają dostęp programiści i cały sztab odpowiedzialny za stronę. Spokojnie można wdrożyć "na ostatnią chwilę", to zazwyczaj po prostu jedna komenda (synchronizacja źródeł z SVN/Git/innego oprogramowania odpowiedzialnego za kontrolę wersji). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim strona ruszy na dobre (oficjalnie) to na serwerze muszą znaleźć się wszystkie pliki (kod źródłowy strony, grafika itd). Wdrożenia nie będą robić na ostatnią chwilę, więc kilka godzin przed oficjalnym startem wszystko będzie na serwerze i właśnie w tym upatruję szanse - nie ma bata, by coś nie wyciekło zwłaszcza, że chętnych do "skanowania serwera enceplusa" brakować nie będzie ;)

Co z tego, że będzie na serwerze?Ustalą prawa do plików masowo i możesz znać każdy adres na serwerze a nic Ci to nie da :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu nic nie zobaczymy zapewniam wszystkich

@ryszard722

Czego nie zobaczymy? Napisałem wiadomość prywatną do nc+ na profilu oficjalnym na facebooku, z zapytaniem czy będę mógł iść w czwartek 21 marca do APS nc+ i podpisać umowę na nową ofertę nc+. To odpisali mi, że tak jak najbardziej będę mógł bo start platformy wraz ze sprzedażą nowej oferty w całej Polsce rusza 21 marca!

Więc czego nie zobaczymy w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jak dzieci. Przecież pisano wielokrotnie!

OFERTA NC+ OD 21 MARCA 2013!!!

 

Nie wiadomo czy od tego okresu będzie też zmiana w kanałach (np. nowa ramówka Canal+), ale oferta nc+ będzie dostępna od 21 marca. Od tego dnia konsultanci będą dzwonić do tych co zostawili na stronie telefony. Będzie też oferta na stronie www !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, widzę że niektórzy do 10 rano w czwartek spać już nie będą; sam już nie wiem, pierwsze sto osób które pozna ofertę ma dostać od nc+ nowego mercedesa czy jak że tak powariowali w tym temacie ?

normalne osoby o 10 już na pewno nie śpią

 

do godziny zero ciśnienie będzie rosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do godziny zero ciśnienie będzie rosło

Oj tam, przesadzasz. Oprócz podniecających się telemaniaków (m.in. na tym forum), fuzja Cyfry+ i "n" przeciętnemu Kowalskiemu lata koło d... :D. Będzie dobra oferta - to kupią. Zła to odejdą. I biznes się kręci dalej...

Dlatego m.in. Wy jesteście trudnymi klientami, bo znacie rynek (np. oferty konkurencji, oferty promocyjne, co kto ugrał przedłużają umowy). Ale na szczęście telemaniaków jest garsteczka w porównaniu z 12 mln abonentów płatnej telewizji w Polsce.

Ja tam jako abonent N ma już ustalone że albo oni rano w czwartek zadzwonią do mnie albo ja mam po południu do nich zadzwonić.

Oj, raczej to drugie :D. Mają dużo telefonów do oddzwonienia. Nawet na FC nc+ napisali,że nie będą w stanie wszystkich obdzwonić w jeden dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim strona ruszy na dobre (oficjalnie) to na serwerze muszą znaleźć się wszystkie pliki (kod źródłowy strony, grafika itd). Wdrożenia nie będą robić na ostatnią chwilę...

 

Raptem maksymalnie 30 min. pracy przez 3-4 osoby pod warunkiem, że wszystko już jest na serwerze testowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sama ofertę czekam bez emocji, jedyne co Mnie smuci to ewentualne pozbawienie mnie Multiroomu w postaci dwóch kart :( wcześniej lub później (oby wcale :)). Tak przy okazji, jeśli teraz zrąbał by mi się któryś dekoder (mam Phila PVR i Pace PVR) to w APS-ie wymienią mi na taki sam czy wcisną od N-ki? Jeśli to będzie N-kowy to co wtedy z MR? Dalej zostaną dwie osobne karty, czy zmuszą Mnie do odania i wydadzą dwa nowe deki od N-ki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson 20 PLN trochę drogo za MR z Cyfry, tym bardziej, że dla przedłużających było za free. Przy długiej umowie nieopłacalne, chyba, że koniecznie chcesz 2 karty. Widzę, że masz tylko swój własny dekoder. Jak masz router to wydaje mi się, że da radę bezprzewodowo na 2 dekoderach ADB z nc+. Tylko nie wiem ile kosztują gwizdki wi-fi do tych dekoderów i jak taka sieć się sprawuje. Poczytaj na forum n-ki. Musisz sam policzyć co ci się będzie lepiej kalkulować.

 

w c+ 2 niezależne karty wychodzą taniej,aniżeli MR w n.nie ma co tu kalkulować.......

 

W grudniu 2011 tez mi dawali multiroom za free ale niestety wtedy byl mi nie potrzebny - dekoder jakis HD tez byl za free - oczywiscie tez nie wzialem :brawo: , przedluzalem wtedy umowe pakiet Superpremium C+HBO, teraz mialem plan zainstalowac 2 TV, bo dzieciak podrosl i probuje zabierac pilota :wink: Router posiadam - siec smiga, ale wlasnie sie zastanawiam jak bym jutro wzial multiroom - w koncu umowe mam do czerwca czyli jeszcze 3 m-ce (60 zl) i umowe moge wypowiedziec. Jutro chyba trzeba zadzwonic na infoline Cyfry. Dzieki narazie za rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...