Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dekodery Pace i ADB z nowym logo już w punktach, ruszamy w czwartek z nową ofertą :-)

 

Nawet w salonach nic nie wiedzą o ulotkach a co dopiero my.

Być może dostaną je w dniu konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaspian0007, rozumiem, że skoro z taką pewnością mówisz o tym 0100, to rozpakowałeś tego pace, co go już od miesiąca masz w APS, że o ulotkach i adb od nc+ już nie wspomnę... :D

 

cyfra.tv, możesz coś dodać do tej informacji, czy to wszystko co możesz nam na ten czas przekazać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery Pace i ADB z nowym logo już w punktach, ruszamy w czwartek z nową ofertą :-)

 

 

Co mi po nowej naklejce z logiem NC+ na dekoderze ADB, jak i tak na początku w NC+ nie będzie MonsterBoxów z dyskiem 1 TB. Także zostanę nadal przy MonsterBoxie z logiem n i po migracji do NC+ ani myślę go wymieniać na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że gdyby nie N, to proces ten opóźnił by się o jakieś 4 -5 lat. Dziś mamy wiecej kanałów HD niż niektóre duże europejskie kraje.

Które to niektóre kraje europejskie? Jeśli n miała wpływ na HaDeizację Polski to dlaczego sprzedaż "płaskich" telewizorów ruszyła na dobre dopiero kilka lat po jej starcie? Ano ruszyła z kopyta bo ceny nowych plazm i LCD-eków stały się akceptowalne i jednocześnie nie można było już kupić CRT. Wtedy ludzie mogli poczuć co to HD. We wszystkich kraja HD zagościło w domach na dobre wtedy kiedy było je na czym oglądać. Wg. teorii że to wprowadziło HD do polski, nc+ powinna za wszelka cenę emitować kanały 3D. Wtedy ludzie rzucą się na takie tv i zaczną oglądać tv w trójwymiarze.

 

Be89 Oczywiście, że N tej technologii nie wynalazła, ale miała odwagę ją wprowadzić. Zmusiło to inne platformy do inwestycji w tym zakresie. Dzięki temu mamy to co mamy.

Podaj mi przykład zależności n a wprowadzenie HD w innych platformach. n wystartowała w 2006 roku. Polsat HD czy Canal+ HD wystartowały kilka lat później. Wystartowały kiedy był na nie popyt i kiedy C+ miał czym wypełnić ramówkę kanału HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie będzie 400stron wystarczy że jutro pan od nc zdradzi rąbka tajemnicy w ddtvn,a myślę że tak będzie i przy okazji jakaś nowa reklama się pojawi.Oczywiscie to są tylko moje przypuszczenia.

 

Możesz mieć rację trzeba jutro nastawić budzik.

 

P.S. Po 21 marca będą bardzo smutne dni dla, niektórych forumowiczów, bo zamkną ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tm Cyfra.Tv Wam napisał, że są dekodery nc+, To chyba nie jest zaskoczenie. Jak i to, że w czwartek (21 marca) po konferencji będzie nowa oferta :D

 

A dla pocieszenia dla niecierpliwych pozwalam sobie opublikować wpis pani "Monika_n" z forum "n':

 

Proponuję poczekać do momentu wprowadzenia zmian, gwarantuje Wam, że nowa oferta nc+ będzie bardzo elastyczna – dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających abonentów. W miejsce kanałów które zostaną wycofane pojawią się nowe – równie atrakcyjne. Jestem przekonana, że sprostamy Waszym oczekiwaniom.

 

Dodam jeszcze ze swojej strony, że dzięki zmianom, które nastąpią udostępnimy naszym Klientom zdecydowanie bogatszą ofertę sportową:

- NBA

- Żużel

- Liga angielska

- Liga polska

- Liga włoska

- Liga hiszpańska

- Liga francuska

 

Zadowoleni też będą koneserzy dobrego kina. Jak stwierdził jeden z członków zarządu w słynnym programie Dzień Dobry TVN „będzie to najlepsza oferta na rynku” i ja się z tym zgadzam.

 

:shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be89. Człowieku co ty wogóle piszesz,to tak jakbyś powiedział że Euro 2012 nie miało wpływu na budowę stadionôw, dróg i modernizacji lotnisk i dworcôw. Pewnie za ileś tam lat to by powstało, ale dzięki euro było to zdecydowanie szybciej, chyba że też uważasz że to nie miało wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o której godzinie będzie ta konferencja.

 

Konferencja jest o 10.00! Ciekawe czy będą gdzieś transmitować w TV (np. TVN CNBC) lub necie... Czwartkowa konferencję Cyfrowego Polsatu pokazywał Polsat Biznes.

 

@muza_tv i pewnie w dobrej cenie ..........

 

W bardzo dobrej. Można powiedzieć, że będzie taniej. Bo zamiast dwóch dekoderów (Cyfra+ i "n") teraz wystarczy jeden (nc+) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...