Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiają się tutaj hipotetyczne ceny nowych pakietów w nc+ oraz kwestia ile za nie to już byłoby za drogo. Ja uważam, że nowy pakiet-ekwiwalent Superpremium HD ( obecnie dostępny za 99 zł), który kosztowałby 150 zł to byłoby już dla mnie za drogo. Podobnie nowy odpowiednik Prestige HD za [sporo?] ponad 200 zł to też byłoby za drogo. Mogę jeszcze zaakceptować podwyżkę o 10-20 zł za nowe treści z n-ki [nSport, spadek po nPremium, więcej kanałów w HD] w takich nowych pakietach premium ale więcej nie dam i z bólem ale przenoszę się do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na to wychodzi, że dzisiaj ostatnia środa z Ligą Mistrzów w nSport/nPremium. :smile:
Była już oficjalna informacja, że obecne prawa nSport zostają w tej stacji (ale będą dodatkowo w C+), ale oczywiście lepiej oficjalne informacje omijać i rozsiewać durne plotki :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że określiłem swój maksymalny poziom tolerancji na ew. podwyżki cen pakietów premium w nc+. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się za tydzień i wtedy będzie czas na podjęcie właściwej decyzji.

 

Ponadto nie wiem do końca jak będzie wyglądać nowy multiroom od strony technicznej. Na razie mam dwie karty i dobrze byłoby, żeby tak zostało, ale to chyba nierealne. To jednak mniejszy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mar12301: Ceny mają być (podobno) zbliżone do obecnych. By migracja nie było kłopotliwa dla klientów. Więc na razie nie siejcie paniki. W sumie co to byłaby za rewolucje z dwa razy droższymi cenami od CP :D

 

Ceny muszą być większe i to wyraźnie. Francuzi muszą odzyskać wyłożone pieniądze. Nietrudno się domyślić że odpowiednik pakietu Canal+ Optimum będzie nie tańszy niż 89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadek+: Pomyśl... Jeśli ceny będą "większe i to wyraźnie" to w Polsce i w dobie kryzysu Francuzi nie odzyskają włożonych pieniędzy. By zarobić, trzeba do siebie przyciągnąć, a nie odpychać klienta. Tym bardziej, że na rynku spora konkurencja - Cyfrowy Polsat, Orange, kablówki, lokalni operatorzy internetu itd. :D.

 

Swoją drogą platformie nc+ raczej będzie zależało na zatrzymaniu obecnej liczby abonentów Canal+ i zachęcaniu pozostałych do zakupu wyższego abonamentu z Canal+. Ale nic na siłę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ,że Canal+ wcześniej do siebie nie przyciągał klientów ,ceny jakie były każdy wie .Ta platforma zawsze była uważana za drogą i nie sądzę żeby coś się zmieniło teraz

Ta cała otoczka tajemniczości ,tworzenie jakiś domysłów spowodowało że ludzie naprawdę oczekują czegoś niezwykłego co ma nastąpić 21 marca - obyście się nie przeliczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jest odpowiedni watek do wyglaszania takich opinii, po drugie maja prawo miec takie zdanie co nie znaczy ze musza je tu wyrazac. Dla pewnej grupy osob moga byc one obrazliwe. Szanujmy sie nawazjem. Nie kazdy tak samo uwaza. Zarowno jedni jacy drudzy maga myslec jak chca jednak wypadaloby ..... trzymac sie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko :

Mam aktualną umowe do 31 sierpnia 2014 na Start HD i do 21 lipca 2013 na Optimum HD czy będzie mój tata (stały user Cyfry) będzie mógł zdobyć rabat przy migracy + 2 NC+ Box . I tata może dostać rabata za całoletnią korzystanie z Cyfry+ , bo inaczej przejdziemy do CP i tyle na dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukassiu18: Zostawienie kanały nSport ma kilka plusów:

Po pierwsze marketingowy - przyciągnięcie klientów, bo dzięki nSport sport "na wyłączność" dostępny będzie już od podstawowych pakietów (taka konkurencja dla Polsat Sport).

Po drugie biznesowy - kanał sportowy w podstawowym pakiecie oraz w sieciach kablowych to miliony zł od abonentów, bez względu na to czy ktoś go ogląda czy też nie. A do tego większy zasięg, co przekłada się na więcej kasy z reklamy.

Po trzecie promocyjny - będzie to platforma do promocji sportu na kanałach płatnych (Canal+). A po drugie znajdzie się w nim miejsce na sportowe transmisje na które nie ma miejsca w Canal+. Chociażby pokazywanie żużla spowoduje, że ludzie interesującym się tym sportem, w swoim środowisku zrobią reklamę dla tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chętnie odpocznę (dobrowolnie) od zastanawiania się czy ludzie nie mają ważniejszych tematów do przemyśleń niż to, czy np. logo nowego kanału będzie czerwone czy zielone ;-) bo to chyba obraźliwe a nikogo obrażać nie chcę i nie potrzebuję.

 

Przeprosiwszy urażonych, udam się do oglądania mojej obecnej oferty telewizyjnej... Płodnej dyskusji życzę i do zobaczenia na stronie wątku nr. 500 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi coś zupełnie innego i to dopiero jest zagadka .Obecnie nsport jest dostępny w Smard HD ,ciekawe czy po fuzji ten kanał nadal będzie dostępny i czy zmieni się jego formuła na np.kanał typowo informacyjny coś w rodzaju Orange Sport .Znając życie to zapewne będą się starać przenieść mecze ligi włoskiej i ligi mistrzów w jedno miejsce,gdzie będą również inne rozgrywki ligowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Orange wejdzie mocno we współpracę z nc+ to OS może zniknąć z CP co by osłabić tę platformę. Pewnie abonenci sat. Orange dostaną w jakiś tam sposób możliwość wykupienia oferty premium nc+ lub nawet czegoś w rodzaju migracji. Orange raczej dokłada do swojej platformy a nc+ zawsze przyda się 500 tys. potencjalnych, nowych abonentów. Problemem przy takiej współpracy może być UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile mamy 245 stron hyde parku a gdyby MR Orbita nie zrobił pomyłki było by już ok z 500 z czego 450 straszne bzdury...Począwszy od zabłoconych ulotek a skończywszy że już do kogoś dzwonili z nc+ :D . To tylko TV a niektórzy przeżywają jakby co najmniej SKY wchodził do Polski.I tak 21/3 skończy się na bluzgach że drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...