Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie- na HBO nie ma 5.1 po 1 a po drugie jakościa nie dorównuje do seriali na mkv.

Co Wy tak z tym mkv ? Sekta jakaś ? To jest forum telewizyjne a nie jakieś eLiTe waRez czy coś... Po co Wam platformy jakieś ?

 

Sport - piłka nożna kolego - tylko dla tego kupuje abonament na cyfre a następnie migruje do NC+. Only footbol :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że ofertę programową i ceny dowiemy się dopiero w sobotę w dzień dobry TVN .Właściciele nc+ chyba sobie ten program upatrzyli do przekazu informacji.

Mają udziały w TVN-ie to się w nim goszczą, tylko żeby jakiegoś konkretnego gościa zapodali a nie tego Krystyna, bo on niewiele gada. Ciekaw jestem tej nowej technologii, która nas zaskoczy - to powinna być zupełna nowość, więc nam kopary opadną, ludzie w szoku już pozostaną do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że ofertę programową i ceny dowiemy się dopiero w sobotę w dzień dobry TVN .Właściciele nc+ chyba sobie ten program upatrzyli do przekazu informacji.

Mają udziały w TVN-ie to się w nim goszczą, tylko żeby jakiegoś konkretnego gościa zapodali a nie tego Krystyna, bo on niewiele gada. Ciekaw jestem tej nowej technologii, która nas zaskoczy - to powinna być zupełna nowość, więc nam kopary opadną, ludzie w szoku już pozostaną do wiosny :D

On by powiedział więcej,ale prowadzący nie wiedzą jak pytać o sprawy techniczne po angielsku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą kanały Family. Paczka Canal+ będzie składać się z 6 kanałów: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2. Zwykłego Canal+ nie będzie!

 

Mamy pewną informację, więc już proszę nie spekulować jakie bedą nazwy. Dzieki.

A możesz zdradzić czy obecni abonenci C+Optimum otrzymają dostęp do całej nowej paczki Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabolique, jeżeli obecnie masz C+Optimum to automatycznie 21 marca będziesz miał ofertę nc+ czyli nową paczkę Canal+.

nie byłbym taki pewien, moim zdaniem będziemy mieli to co mamy czyli 6 x c+ , a te nowe będą tylko w nc+, bo jaką zachętą byłoby wtedy przejście do nowej zapewne droższej platformy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...