Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 Canal+? a to ciekawe.. na stronie C+ juz teraz wybierajac opcje Canal+ masz ich 8.

To już liczyć się od eNki uczą. Tamci też liczby kanałów z d... biorą

ja dla mnie to już nawet cyfry nie można kupić :D wchodząc na stronę i potem promocje jest tylko o cyfryzacji i jakimś ubogim pakiecie

A Ty wszystko na promocjach kupujesz ? Nigdy normalnie ? Wejdź w "oferta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. wczoraj rozkminilem te 8kanalow+ i to zadna rewelacja na oficjalnej stronie ciezko podswietlajac ten pakiet nie wyswietli info co one zawieraja, ale na jakiejs innej stronce tez autoryzowanej c+ najezdzajac kursorem na te 8kanalow+ pisze o wersjach hd i dublach w sd, juz nie pamietam ale chyba tam tylko nie wyswietlalo c+3d. ale na tel dalej czekam zeby cos od nich sie dowiedziec w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ze zniecierpliwieniem czekam na ofertę nc+.

A właśnie przed chwilą otrzymałem wydaję mi się atrakcyjny telefon z "n".

Obecnie posiadam umowę wszystkie pakiety podstawowe do końca czerwca (54 zł) + nPremium do końca maja (9,90zł) + multiroom (10 zł) - razem 73,90 zł.

A zaproponowano mi umowę na 18 m-cy (wszystkie pakiety podstawowe + nPremium i HBO przez całą umowę + Filmboxy na 6 mc + 10 zł multiroom) przez 6 m-c 78 zł a potem 89 zł.

 

Dylemat polega na tym , że Pani zapewniała mnie że kanały nPremium będą dostępne przez całą umowę - gdy zasugerowałem , że kanały te zostaną wyłączone 5 kwietnia - powiedziała , że nie mam się martwić.

 

Pytanie 1: Czy zaproponowana umowa jest dobra ?

Pytanie 2: Czy kanały nPremium zostaną wymienione na 4 kanały premium z oferty nc+ (Canal+Family , Sport itd).

Pytanie 3: Z której waszym zdaniem umowy będzie korzystniej migrować do nc+ z obecnej czy po przedłużeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odejdę od tematu, napisałem podobny post w innym dziale ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Z racji tego, że bardzo lubię piłkę nożną mam w domu C+ i Nkę. Teraz, jak wejdzie nc+ będę miał możliwość przeniesienia swoich dwóch ofert w jedną? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odejdę od tematu, napisałem podobny post w innym dziale ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Z racji tego, że bardzo lubię piłkę nożną mam w domu C+ i Nkę. Teraz, jak wejdzie nc+ będę miał możliwość przeniesienia swoich dwóch ofert w jedną? Pozdrawiam.

Jeżeli masz dwie umowy na siebie to teoretycznie tak powinno być,a jak to będzie w praktyce to się okaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...