Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To taki trochę ból, bo patrząc z perspektywy szarego oglądacza to wygląda tak - Masz w domu tuner, masz obecną umowę, dostajesz kanały promocyjnie, w których oglądasz treści które Ci odpowiadają, ale czas leci a umowę wypowiedzieć trzeba... Nagle pod wpływem impulsu (a wiele osób tak ma i dochodzi lenistwo i przyzwyczajenie) decydujesz się na przedłużenie umowy, bo jednak chciał byś to oglądać nadal, a tu lada dzień trzeba by się pożegnać...

 

Taka zasada handlu, pokazać Tobie że Ci na czymś zależy. Przypomniałem sobie jak sam na szkoleniu kiedyś byłem - "nie sprzedaje się towaru, sprzedaje się chęć jego posiadania". Dlatego wiele osób reaguje pod wpływem emocji, a nie rozsądnego i przemyślanego działania.

 

 

Wszystko fajnie ale ten efekt raczej mógł działać przy starcie platformy i poniekąd zadziałał patrząc nawet na to forum jak ludzie rzucili się do dzwonienia i migrowania. Tylko , że po oprzytomnieniu i weryfikacji wszystkich opcji chyba efekt "chęci posiadania" opadł i nie będzie tak łatwo utrzymać ludzi i zwłaszcza tych z nki bo dla nich sport nie był ważny i przy przejściu do Polsatu wiele nie stracą jeśli w ogóle coś stracą poza wysokim abonamentem ;)

Prawda ja nic nie tracę przechodząc do cp oferta jest prawie identyczna sprawdzałem to,(nie wliczając oczywiście kanałów danej platformy) tylko cena inna tzn niższa no i może dekoder nie z tej bajki ale to kwestia przyzwyczajenia. Tak jak ktoś wyżej pisał ja 18 miesięcy wytrzymam, mam alternatywę a oni bez mojej 100-wy (bo tyle płacę abo) i kilku tysięcy innych abonentów chyba padną na kolana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja o 21.50: Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu".

 

http://tomaszmachala.natemat.pl/56145,b ... nowe-czasy

 

no to robi sie ciekawie....

 

No niestety wyprzedziłeś mnie tym info - wy[beep]e Mońki wielu ucieszyło ale jednocześnie może wskazywać że Vivendi robi z polskich menago kozły ofiarne i co za tym idzie... nie będzie zmiękczenia a tylko nadal gra na przeczekanie. Te nagłe kanały wymienne za darmo przez 3 miechy - taki ochłap by zatkać na 3 miechy usta. Zaraz pewnie zniknie konieczność migracji i znowu ucichną głosy oburzonych a NC+ znowu ugra trochę czasu. Patrząc na poczynania NC+ w pierwszej kolejności zadajcie sobie pytanie - czy dostaliście coś konkretnego czy tylko decyzja została odsunięta w czasie?

To juz zalezy od nas czy sprawa ucichnie czy nie ucichnie,ja np nigdy nie biore jakiegos pakietu na 3 miesiace ,6 miesiecy albo cos mi daja na cała umowe albo to wogóle olewam i nie podejmuje tematu,wazne jest czy załozycie nc+ spotka sie z Julkiem,wg mnie ale to tylko moja opinia jesli sie nie spotka Julian wpadnie w mega tarapaty bo jego juz i tak stargany i poszarpany wizerunek legnie w gruzach juz kompletnie,co on zrobi jak mu ten koles odmówi spotkania? jak sie zachowa? bedzie mu mega głupio,mysle ze na takie cos nie ejst przygotowany,najlepiej było by napisac list otwarty na fejsie ,zawrzec w nim nasze postulaty.

-kanały gwarantowane

-elastycznosc oferty a nie ten cyrk ktory nam serwuja

-mozliwosc korzystania z własnego sprzetu i cart cameleon

-nizsze ceny

-mozliwosc doboru pakietów canal plus do najtancszych pakietów i mzoliwosc wykupienia samego pakietu canal plus po atrakcyjnej cenie

-ZAPRZESTANIE ZMUSZANIA DO MIGRACJI I WCISKANIA DROZSZYCH PAKIETÓW

-normalne traktowanie ludzi ,przeprosiny ze strony zarzadu

-zatrudnienie wykwalifikowanych ludzi zdolnych do negocjacji ze społeczenstwem

i teraz to co pewnie nie przejdzie dymisja Julka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD tylko na dekoderach nc+ i n.

Na własnych i dekoderach Cyfry+ brak Polsatu HD.

a czy będzie Polsat HD na dekoderach Cyfry? mam pakiet universe i nie mam Polsatu HD na liście :/

 

Wedle umowy na którą się zgodziłeś. Świadczenie usług zacznie się od 1 kwietnia 2013 roku. Spokojnie mają jeszcze dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałem miłej pani z bok : Universe +paczka Canal+ za 79 zł i nic z tego :(

 

bo to przeciez platinium

 

Nie do końca platinum, zobacz dokładnie, a jeszcze ta miła Pani będzie cię prosić żeby w tej cenie kupić, na początek proponuję wypowiedzenie złożyć ci co mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz zalezy od nas czy sprawa ucichnie czy nie ucichnie,ja np nigdy nie biore jakiegos pakietu na 3 miesiace ,6 miesiecy albo cos mi daja na cała umowe albo to wogóle olewam i nie podejmuje tematu,wazne jest czy załozycie nc+ spotka sie z Julkiem,wg mnie ale to tylko moja opinia jesli sie nie spotka Julian wpadnie w mega tarapaty bo jego juz i tak stargany i poszarpany wizerunek legnie w gruzach juz kompletnie,co on zrobi jak mu ten koles ommówi spotkania? jak sie zachowa? bedzie mu mega głupio,mysle ze na takie cos nie ejst przygotowany,najlepiej było by napisac list otwarty na fejsie ,zawrzec w nim nasze postulaty.

-kanały gwarantowane

-elastycznosc oferty a nie ten cyrk ktory nam serwuja

-mozliwosc korzystania z własnego sprzetu i cart cameleon

-nizsze ceny

-mozliwosc doboru pakietów canal plus do najtancszych pakietów i mzoliwosc wykupienia samego pakietu canal plus po atrakcyjnej cenie

-ZAPRZESTANIE DO ZMUSZANIA DO MIGRACJI I WCISKANIA DROZSZYCH PAKIETÓW

-normalne traktowanie ludzi ,przeprosiny ze strony zarzadu

-zatrudnienie wykwalifikowanych ludzi zdolnych do negocjacji ze społeczenstwem

i teraz to co pewnie nie przejdzie dymisja Julka

 

 

Popieram a to spotkanie francuzika z założycielem konta na fejsie powinno odbyć się publicznie tak aby każdy abonament obu platform mógł wysłuchać to co ma nam do powiedzenia franuzik. Co do przeprosin to pasowała by forma jak w koreii południowej lub japonii publiczne pokożenie takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD tylko na dekoderach nc+ i n.

Na własnych i dekoderach Cyfry+ brak Polsatu HD.

a czy będzie Polsat HD na dekoderach Cyfry? mam pakiet universe i nie mam Polsatu HD na liście :/

 

Wedle umowy na którą się zgodziłeś. Świadczenie usług zacznie się od 1 kwietnia 2013 roku. Spokojnie mają jeszcze dwa dni.

 

Jeżeli do tej pory nie dodali systemu kodowania Seca Mediaguard do kanału Polsat HD, Polsat Sport News i History HD, to wątpię, by uczynili to w Poniedziałek Wielkanocny. Najgorsze jest to, że mają to daleko gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Może była odpowiedzialna, może nie była... kto wie.

 

Była jedynie arogancką, zadufaną w sobie kobietą. Klasyczny przykład "warszafki". Jej te uparte brnięcie w jej nieomylne przeświadczenie że ma rację. Rozognienie sytuacji to jej zasługa.

Zresztą za jej rządów w C+ w zasadzie to pociągnęła markę C+ na samo dno. Jedynie piła kopana trzymała przy istnieniu C+ na polskim rynku.

 

 

Jeżeli do tej pory nie dodali systemu kodowania Seca Mediaguard do kanału Polsat HD, Polsat Sport News i History HD, to wątpię, by uczynili to w Poniedziałek Wielkanocny. Najgorsze jest to, że mają to daleko gdzieś.

 

Raczej to że "tfurcy" NC+ nie dogadali się z Solorzem i układając ofertę liczą ze jakoś to będzie. Amatorszczyzna.

Brak CAID 0100 i 1813 - proste - brak umowy z Polsatem na obecność tych kanałów w NC+. Jedynie jest umowa z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy teraz coś by Julek musiał się podać do dymisji jak tak traktuje i abonentów i pracowników to trzeba go skontrować,mieczem wojujesz od miecza giniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuje założyć posta o tytule dymisja Julka na anty nc+ myślę ze tysiące ludzi to klikną a co On wtedy zrobi? heh ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jedynie arogancką zadufaną kobietą. Jej te uparte brnięcie w jej nieomylne przeświadczenie że ma rację. Rozognienie sytuacji to jej zasługa.

Jesteś kimś z C+ że tak dobrze ją znasz? Jakie rozognienie sytuacji? Z tego co czytam to jej teks "Nie oddamy żadnego abonenta" jest odbierany negatywnie. Na mój gust oznaczał on tyle że nie oddadzą czyli będa mu oferować takie awrunki cenowe które zaakceptuje i zostanie w nc+. No jeśli to był powód jej wyrzucenia to oznacza że w nc+ nie będzie takiej polityki cenowej jak w Cyfrze+. Nie będzie rabatów na abonament, MR, tunery. Będą się sztywno tzrmac cen.

 

Zresztą za jej rządów w C+ w zasadzie to pociągnęła markę C+ na samo dno. Jedynie piła kopana trzymała przy istnieniu C+ na polskim rynku.

A jakieś konkrety tego ciągnięcia na dno? To chyba pod jej rządami kanały tematyczne C+ dostały wersje HD. Kuchnia+ w ostatnich latach zaczęła robić coraz więcej programów własnych. W ramówce będzie tego miała pewnie ponad 50%. Organizuje warsztaty, Kuchnia Food Film Fest, jest patronem wielu imprez. Podobnie DOMO+. Mini Mini stał się jednym z chętniej oglądanych a już na pewno najwyżej ocenianych tego typu kanałów. Pewnie można by wymieniać i wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

Jaki skandal? W dużej korporacji najgorszym przewinieniem jest złe mniemanie o pracodawcy - nie tylko zatrudnionego ale tez i całej jego rodziny.

Nasłuchałem się "trenerów" szkoleń z ładu korporacyjnego, którzy "stawiali do pionu" pracowników w korporacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jakieś konkrety tego ciągnięcia na dno? To chyba pod jej rządami kanały tematyczne C+ dostały wersje HD.

Dodanie literek hade? Czy to była nowa treść rekompensująca denną ofertę premium? Nie.

Dlaczego nie postarała się bardziej np. o więcej kanałów tematycznych z rodziny Planete? Nie, łatwiej dodać hade i uruchomić bełkot marketingowy jak to się rozwijamy. Tylko tyle potrafiła. Literki HD i tak by trafiły na te kanały. Żadna to jej zasługa.

 

Zamiast rozwoju telewizji tylko rozwój lansu telewizji.

 

W ramówce będzie tego miała pewnie ponad 50%. Organizuje warsztaty, Kuchnia Food Film Fest, jest patronem wielu imprez. Podobnie DOMO+.

Plus sukcesem jest wprowadzenie przerywania reklamami. Gratulacje!!!!! Na razie na tych dwóch a w planach pod jej kierownictwem było przerywanie reklamami na pozostałych kanałach tematycznych C+. Na Minimini+ również.

 

Zresztą te dwa kanały to nie było to czego oczekiwali abonenci. Kanały bardzo niszowe, które owszem można dodać ale nie jako jedyna nowa oferta programowa.

 

A co z C+, z Ale kino+? Też jej sukces? Ten ostatni kanał też zalicza dno. A był jednym z lepszych filmowych.

C+ - czas emisji jak TVP za PRL'u.

 

Planete+ też sie stacza - jej zasługa pewnie (przeciż wystarczy g**** ładnie opakować w błyszczącą folię) - kilka odcinków tej samej serii pod rząd. Jak można tak zgnoić kanał o dobrej marce. Taki drobny myk jak wymieszanie tematyki przy układaniu ramówki. Ale nie 5 odcinków pod rząd jednego cyklu itd. Czyja zasługa - osoby znającej się na robieniu telewizji, czy kompletnie niekompetentnej osoby?

 

P.S. co do wizerunku współtworzonego przez B.M.:

W sytuacji złej prasy zamiast podjąć jakiekolwiek działania wizerunkowe z uporem głupka jak mantrę powtarzała swoją bajkę. Jakim jest specem od marketingu?. Jeśli jest taka dobra to:

- dlaczego zwalania się rewelacyjnego speca od marketingu, wizerunku i PR?

- dlaczego jedynie potrafiła tylko brnąć w zaparte negując wszelkie sygnały z mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...