Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę przejść na pakiet za 15zł.Mnie tv nie jest do szczęścia potrzebny. Wole iść do auta i coś pokombinować. Zresztą w pakiecie optimum hd i tak oglądam kiepskich bo nic więcej nie ma ,Tyle kanałów i sam szajs. Więc po co mi tyle płacić jak czasem obejrzę tvn lub Polsat no i Polsat film bo czasem puszczają starawe ale fajne komedie. Ja nie mam żadnych dodatkowych paczek bo kiedy to oglądać poza tym te ciągłe powtórki skutecznie mnie zraziły i do HBO i Canal+. A może nawet naziemną zaliczę :)

A co to za pakiet za 15zl w cyfrze?

Nie w cyfrze tylko w Polsacie taki jest.

 

W cyfrze był też jakiś minimalny za około 15 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ogladac kiepskich...a poza tym jesli nawet nie interesuje Cie premium to .sprawdz sobie cene NC+ pakietu za 59 i pakietu familejnjnego Polsatu za 59...i porownaj oferte...umiesz myslec?

Lepiej oglądać Kiepskich niż czytać twoje głupoty.Gdybyś myślał nie podpisałbyś tak niekorzystnej umowy z nc+.Ale na szczęście to ty jeleniu bedziesz tyle płacił a nie ja.Ja na chwilę obecną zostaje przy obecnej korzystnej dla mnie ofercie Cyfra+ a ty płać i bądź dalej pośmiewiskiem innych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro dostalem list to i tak musze migrować do konca kwietnia... jedynie wyjdzie ze kwiecien platinum bede mial taniej, tak samo podpucha z tymi kanalami ze gratis na 3-mce..

 

Nie musisz MOŻESZ zrezygnować ludzie no nie powiecie mi że bez encepence nie da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze 3 miesiące, do tego czasu może się wyjaśni sprawa kanałów niegwarantowanych, na pewno jest to interesie nc+ jak i nas abonentów, żeby mieć jasność. Bo w obecnej sytuacji to ciężko się zdecydować na umowę 18-miesięczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jest proces jakiemu poddani są ci co zmigrowali do nc+ - od kilku dniu pisują tu elaboraty w duchu "moja decyzja była słuszna" i z dnia na dzień widać ich irytacje i podenerwowanie bo powoli do ich świadomości dociera, że wszystko powoli zmierza do wymięknięcia kreatywnych menadżerów z NC+ i obniżki pakietów i wreszcie normalnych cen - ta sytuacja ich przeraża bo oznacza wyjście na łosia. Ostatnio nawet przeszkadza im że ten temat nadal jest otwarty - niech go zamkną niech ludzie się nie wymieniają newsami i przemyśleniami niech już nic się nie zmienia - ma być tak jak do tej pory bo....... ja już zmigrowałem.

Ciekawy proces do obserwacji zachowań ludzkich

Aleś mnie rozbawił :)

Prorok cy cuś? :D

 

Jak dla mnie to abo może byc i nawet 300 zł - odpowiada mi to co dają to płace i wali mnie to co inni myślą. Nie odpowiada - rezygnuję i wali mnie to co inni będą na to mowić i jak zachwalać.

 

A dla twojej wiadomości - to forum mi nie przeszkadza. Dyskutujcie do woli.

Przeszkadza WMAWIANIE MI że zrobiłem żle, jestem idiotą, daję się dymać, jestem łosiem itp. (cytaty z innych postów)

I zauważ ze tylko w tym temacie zabieram glos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90 Nie zapominaj że My jesteśmy konsultantami NC+ i mamy udawać że oferta dla nas jest dobra, a nie jest bo inni wiedzą lepiej co jest dla nas dobre :lol2: Ja idę o zakład że ceny się nie zmienią, a jedyne co może ulec zmianie to zawartość pakietów (możliwość dokupienia samego canal+sport lub film do niższego pakietu). A teraz naprzód jechać po mnie marketingowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90 Nie zapominaj że My jesteśmy konsultantami NC+ i mamy udawać że oferta dla nas jest dobra, a nie jest bo inni wiedzą lepiej co jest dla nas dobre :lol2: Ja idę o zakład że ceny się nie zmienią, a jedyne co może ulec zmianie to zawartość pakietów (możliwość dokupienia samego canal+sport lub film do niższego pakietu). A teraz naprzód jechać po mnie marketingowcy

 

Ech twój wybór... chciałeś płacić więcej za mniej to płać, nikt Ci nie broni. Jednak z mojego punktu widzenia się to nie opłaca bo każą mi płacić za to samo o 50 zł więcej. Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamU

Mądre słowo "..nikt ci nie broni"

jednak tu są tacy co uważają inaczej :P

 

My nikomu nie bronimy podpisywać ani nikomu nie karzemy. Dyskutujcie do woli co dobre a co złe. Tylko przestańcie szydzić z tych co mają inne zdanie bo migrowali/podpisali

 

@dilinger79

OK poprawiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u znajomego,który na dniach będzie miał APS.Mówił,że wczoraj był na szkoleniu i mówili,że abonenci N i Cyfra+ mają czas do 1 lipca na podjęcie decyzji czy migrują na gorszych dla siebie warunkach do nc+ czy rozwiązują umowę.Też nie mógł zrozumieć dlaczego abonenci N w listach dostają czas na migracje do 1 maja a im mówili,że do 1 lipca.Powiedział mi jeszcze,że źle zrobili ci co pospieszyli sie z migracją i juz przeszli do nc+.Oczywiście wspominał o częstych zmianach decyzji zarządu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonk1974-[beep] jestes i Cie nie zaszczyce odpowiedzia.

 

ale dla wszystkich ktorych to mierzi..tak podpisalem,place 109 i jestem szczesliwy nad wyraz bo uwazam ze to wcale nie jest duzo za to co mam w ofercie..cena w sam raz.

pomijajac juz to ze mam oszczednosc z racji zaprzestania oplacanie drugiej platformy.

 

data-bo tej strony juz nie ma...znjdz co Cie interesuje na stronie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data-bo tej strony juz nie ma...znjdz co Cie interesuje na stronie nc+
widzę, że już tradycja - nie wiem o co chodzi, to się wypowiem 8)

 

dataz, jeśli chcesz skorzystać ze strony c+ albo n to wygoogluj sobie cyfra+ albo n i wejdź na stronę przez wyniki wyszukiwania. Jeśli dalej będzie plansza na środku to naciśnij CTRL + F5. U mnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...