Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak sobie mysle za nawet jakby premium bylo za 80-90 zl to i tak by bylo pelno glosow krytyki. Jestesmy takim narodom ze zawsze jest nam zle. Ci co chca przejda, Ci co nie rozwiaza umowy i pojda do polsatu albo kablowek. To wszystko. Tu mielismy sie wymieniac spostrzezeniami odnosnie propozycji od nc a nie fochami i obrazaniem innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie cen pakietów TV satelitarnej w Europie:

 

- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro, najniższa krajowa: 1365 euro, TV to 2,86% z minimalnej

- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 748 euro, TV to 4,68% z minimalnej

- Sky DE - full pakiet - 39 euro,

- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro, najniższa krajowa: 1462 euro, TV to 2,39% z minimalnej

- nc+ Polska - 50 euro najniższa krajowa: 349 euro, TV to 14,33% z minimalnej.

 

 

14,33% z minimalnej!

Takie rzeczy to tylko u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wypowiedzenie poszło . Ale nie tylko o tym chciałem napisać. Ludzie, co wy wyprawiacie? Byłem dzisiaj w punkcie N-ki i jak zobaczyłem co się tam działo to myślałem ze mi się to śni… Młoda dziewczyna prawie się poryczała jak jeden stary [beep]ziel jeździł po niej jak po łysej kobyle. A co ona komu winna? Przeciez to nie jej wina że nC+ traktuje nas jak śmieci ! Ona tam przyszła żeby zarobić pieniądze na chleb a nie po to żeby się użerać z frustrowanymi [beep]ami. Ja rozumiem ze można się wqrwić na taką oferte ale to nie powód żeby się tak zachowywać. Jesteś zły to zanim pójdziesz do punktu, przezuć wagon węgla albo wyżyj się w inny sposób (np. wyklnij się na Anty nC+)…."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dzwonił do mnie konsultant,zresztą już 4 raz dzisiaj,od razu,mu grzecznie powiedziałem co o tym wszystkim myślę,przytakiwał mi,powiedziałem ze tez go rozumie ze musi wciskać lodzą tak daremna ofertę,zaczęliśmy się śmiać obydwaj.Potem mu powiedziałem ze pewnie mi zaoferuje Platinim, za 109 t,tz 99 plus 10zł za mulit room,powiedział dokładnie gdyż narazie nie ma możliwości zaproponować mi czegoś innego.Zapytałem go jak to będzie z conax czy kodowaniem cyfry ,powiedział ze nie zna tych informacji technicznych,powiedział ze do wszystkich którzy np nie zgadzają się teraz przejść to będą wysyłane listy i powiedział ze będzie to najprawdopodobniej oferta lepsza niż jest na dzisiaj,co zresztą dla mnie wydaje się oczywiste bo gdyby wysłali mi taka sama ofertę jaka on mi dziś przedstawił był by to już skandal.N a obecnej umowie abonenci zarówno n jak i c+ będą mogli być do końca czerwca,potem będzie można rozwiązać umowę ,lub przejść na wybrany pakiet nc + ale jaki za ile nie powiedział bo tego sami jeszcze nie wiedza.Zapytałem tez o to ze jeden mecz bedzie na n sport a ja jako abonent cyfry mam prawo oglądać wszystkie mecze na żywo a n sportu nie mam i mieć nie chce,powiedział ze ten mecz be3dzie pewnie i na nsport i na canalu,co zapewne będzie kłamstwem bo nie widzę takiego sensu.Ogólnie teraz nikt nic nie utarguje wiec powtarzam moje pytanie po co wy tam wszyscy dzwonicie?Konsultant moze by i chciał wam dać to co chcecie za taka cenę jaka chcecie ale porostu nie może,zrozumcie to,w sumie więcej ja mówiłem podczas tej rozmowy niż on,dałem mu parę argumentów które go zbiły z tropu,odnośnie pakietów ,cen ,podwyżek,kalkulacji ,ale myślę ze się specjalnie nie przejął,pomyślał sobie pewnie o mnie spadaj buraku dzwonie do kogoś komu wcisnę ten kit,chciałem mu dać numer do hanysa ale hanys już migrował))))))itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kto będzie się teraz zajmował Canal+ Film? Nie tamci byli, tylko nowi, spece znani od nFilm i nPremium :)

Już widze te filmy, tą świetność Canal+ sprzed lat. Na pewno spece z N ją zepsują, w tym Pan Raczek :)

A kiedyś Canal+ ze swoimi dyrektorami był naprawde dobry, ale Pani Mońka ich zwolniła. Teraz zaś będą spece od nFilm/nPremium. Brzmi ciekawie prawda?! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zapytałem tez o to ze jeden mecz bedzie na n sport a ja jako abonent cyfry mam prawo oglądać wszystkie mecze na żywo a n sportu nie mam i mieć nie chce,powiedział ze ten mecz be3dzie pewnie i na nsport i na canalu,co zapewne będzie kłamstwem bo nie widzę takiego sensu...

 

w to&owo jest program na 5 kwietnia i mecze ekstraklasy (te słabsze co są w też w polsacie) będą też na nsport i canal+sport

dodatkowo na nsport wieczorem będzie mecz koszykarskiej euroligi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post :D

 

Do rzeczy...obecnie płacę 59zł w N. Interesuje mnie tylko sport i programy naukowe, filmy też przeboleje...pomijam już fakt, że programów muzycznych i bajek oglądać nie będę. Zależy mi natomiast na dobrym sprzęcie, TVN Playerze oraz oglądaniu mojej TV poza domem (czyli zakładam, że piszę o NC+Go). No i Multiroom na dwóch dodatkowych TV czyli potrzebuje razem 3 dekodery. Chce MediaBOXa i jestem w stanie zapłacić za niego z góry te 200zł. Pytanie to czy można w tej chwili liczyć na C+ Platinum za 99zł + 2MR SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega agen34 to chyba nie spi bo ciagle tu siedzi a jesli nawet go tu nie ma to pewno ładuje jad.

 

nie rozumiecie podstawowej rzeczy.

im nie zalezy na [beep] co im placa po 30-40 zl.

niech odejdzie 10-20 tys nawet tego typu ludzi.

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

 

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

Chłopie o jakich 10-20 zł więcej ty piszesz?Ja za C+ Superpremium HD + Cinemax HD + Pace Pvr płace teraz 118 zł a chcą za to samo 170 zł więc to jest chyba 50 zł więcej? Człowieku bądż poważny.A skoro piszesz o full wypasie to czemu nie wspomnisz,że teraz prawa filmowe wracają do nc+ a jak je z C+ zabrali to nie potaniało nawet o 10 groszy?Próbujesz wciskać tutaj taką samą ciemnote jak ci konsultanci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako, że to mój pierwszy post :D

 

Do rzeczy...obecnie płacę 59zł w N. Interesuje mnie tylko sport i programy naukowe, filmy też przeboleje...pomijam już fakt, że programów muzycznych i bajek oglądać nie będę. Zależy mi natomiast na dobrym sprzęcie, TVN Playerze oraz oglądaniu mojej TV poza domem (czyli zakładam, że piszę o NC+Go). No i Multiroom na dwóch dodatkowych TV czyli potrzebuje razem 3 dekodery. Chce MediaBOXa i jestem w stanie zapłacić za niego z góry te 200zł. Pytanie to czy można w tej chwili liczyć na C+ Platinum za 99zł + 2MR SD?

Ty chyba z nc+jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z tego co można przeczytać i wywnioskować na wszystkich dostępnych forach, to 90% abonentów Cyfry i N-ki żegnają się z ze swoimi platformami ... NC+ taki osiągnął sukces i to po nie całym tygodniu na rynku ! SUKCESSS !!! "Nie oddamy żadnego klienta" wypowiedź wiceprezes Mońki ... hehe ... Droga Pani prezes klienci sami odchodzą ! ... Po co była Wam ta platforma, to tylko kompromitacja dla Waszej firmy ! Z tymi cenami to szukajcie klientów sobie w Emiratach Arabskich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...