Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prędzej uwierzę w list byłej konsultantki nc+ na profilu FB Nie-migruje-NC

"Kolejne wieści odnośnie nC+. Tym razem pękają byli pracownicy firmy. Jak wygląda to wszystko od wewnątrz?

 

Wiadomość pierwsza:

 

"witam serdecznie jako BYŁA juz konsultantka (w piątek ostatni raz byłam w pracy) chętnie odpowiem na zapewne liczne pyatnia. Dzwoniłam do osób, którym kończą się umowy z C+ , żeby zmigrowali do nc+. Samo szkolenie z tego to była parodia - prowadząca na naszae pyatnia odnośnie tych wyłączanych programów kazała mówić, że "jest to tajemnica handlowa, co się z nimi stanie" po naszych konkretnych sprzeciwach dowiedzieliśmy się, dnia następnego, że te kanały będą albo wyłączone, ALBO DODATKOWO PŁATNE!!! teraz są w okresie promocyjnym. no ale oczyiwście nie mogliśmy tego ludziom mówić.

 

Czemu nei ma tańszych pakietów? Nie ma i nie będzie, ponieważ zarządowi nie zależy na najtańszych abinentach, tych dotychczas płacących do 30zł. Stworzyli produkt "prestiżowy", dla wybranych abonentów - to są słowa ze szkolenia. Objęte to było klauzulą poufności, którą podpisałam, także wolałabym, żeby w tej formie na stronie głównej nc+ to się nie pojawiło.

 

Specjalnie dopasowana oferta? Dopasowana wg kryteriów - ile obecnie płacisz, ile lat czy regularnie itd. Podsumowując - jeżeli jesteś lojalnym abonentem, który płaci dużo, masz najbardziej ch***we oferty, bo jesteś [beep]em, którego i tak wydoją, czyli i tak weźmiesz, skoro ciągle brałeś.

 

Skandalem jest przymusowa fuzja, która jest faktem - jak ostrzec wszystie babuszki i dziaduszków, żeby powysyłali wypowiedzenia? Jak inc nie zrobią, automatycznie migrują do nc+ z rachunkiem wyższym średnio o 50zł.

 

Dopóki dzwoniłam do klientów cyfry + i przedłużałam umowy, wszystko było uczciwie, bez kłamstw, kruczków i oszustw. A teraz? Oni naprawdę oszukują ludzi, to się tylko do UOKiK nadaje..."

 

Wiadomość druga:

Jestem byłą pracownicą Canal+, która wraz z około 100 osobami została zwolniona w styczniu tego roku z działu programowego.

Takie same zwolnienia były w tv n, ale dokładnie jak tam sytuacja wyglądała tego nie wiem.

 

Pani Mońka - osoba bez wiedzy, doświadczenia i ogólnego obycia telewizyjnego, pracowała w agencjach reklamowych i z telewizji chce zrobić jedna wielką reklamę. Nie zna się na programingu, montażach, zwiastunach, właściwie na niczym, oprócz tego ma tupet i zero klasy i stylu.

Pani Mońka zaczęła swoją rewolucję od zwolnienia dyrektor programowej, potem dyrektorów kanałów tematycznych (ale kino, planet, kuchnia, domo), zwolnienia kierowników produkcji, potem zwolnieni zostali szeregowi pracownicy, zamknięte redakcje aktualności filmowych, ale kino, kuchnia, domo etc.

Canal+ był świetnie prosperującą firmą z 18-letnim stażem na polskim rynku, pozycją, cieszył się dobrą prasą.

nC+ to pomyłka, porażka i roz[beep]e telewizji od środka.

Pani Mońka albo jest tego zupełnie nieświadoma, albo wprost przeciwnie! To jest wielka zagadka.

Wierzy ona bowiem tylko i wyłącznie w marketing, który pozwoli jej "opakować" badziew i sprzedawać ludziom mydląc im oczy.

Pani Mońka dawno straciła kontakt z rzeczywistością i wierzy tylko i wyłącznie w swoje niepodważalne opinie.

 

Bardzo szkoda firmy Canal+, ale jestem szczęśliwa, że nie pracuję w nC+!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna znana osobistość na fb antyncplus :)

Robi się ciekawiej.

 

A poza tym punkty CP z powodu tłumów jutro będa otwarte 24 godziny na dobę, bo pracownicy APS CP nie nadążają, bo tyle klientów przychodzi.

 

Kto i skąd wiecie o tych punktach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna znana osobistość na fb antyncplus :)

Robi się ciekawiej.

 

A poza tym punkty CP z powodu tłumów jutro będa otwarte 24 godziny na dobę, bo pracownicy APS CP nie nadążają, bo tyle klientów przychodzi.

jaka?

 

 

i skad masz informacje o tych punktach, mysle ze fake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zaistniałą sytuacją przerażeni pracownicy punktów sprzedaży Cyfrowego postanowili schronić się przed szalejącym tłumem, nie wracać do domów i odpracować godziny za weekend majowy - dlatego punkty sprzedaży będą czynne 24h ! .. do odwołania - zapraszamy! ;)

 

Wypowiedz pracownika TV Polsat na antyncplus :) i to pracownik polsatu, a nie z APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj. Hirek Wrona dał lajka i się wypowiedział i zaraz będzie masa osób publicznych :)

Jeszcze Libickiego zobaczymy i Solorza :D Wtedy to będzie pogrom nc+. Za nimi przyjdą kolejni i kolejny.

Teraz antyncplus ma ponad 10 tysięcy lajków i to lawina, teraz ciągle każdy będzie lajkował. Każdy o nich pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ując , nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie takiej "promocji" nc+, wielu moich znajomych zapowiedziało , że przejdzie do konkurencji , niekoniecznie CP, część ma kablówki o ile nic się nie zmieni , nikt nie zamierz płacić za to samo o 50% więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowała się ze mną osoba, która zajmuje się łamaniem praw konsumentów i dała mi i Wam dwie ważne wskazówki:

 

- wypowiedzenie wysyłajcie za potwierdzeniem odbioru!;

- w wypowiedzeniu proście o wskazanie miejsca gdzie macie zdawać dekodery.

 

Róbcie tak. Oni musza odpisać i wtedy zbankrutują :) To dodatkowa kasa dla nich :) róbcie tak i w wypowiedzeniu proście o wskazanie miejsca gdzie macie zdawać dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrzy by było jak by Boniek i Lewandoski jeszcze nagatywnie się wypowiedzieli na antyncplus.ale to raczaj nie realne,bo pewnie dostali abonement za free, za udział w tym ich przedstawieniu..... bo po co oni tam byli.........

Z tego co widziałem nie było Błaszczykowskiego i "miss-nistry" :D Niech oni się negatywnie wypowiedzą! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirek Wrona dołączył do akcji na fb antyncplus.

Ciekawe czy inni znani ludzie także dołączą do akcji. Zaczyna się robić ciekawiej, znane osobistości nawet piszą już tam.

 

czekam jeszcze na Obamę, Billa Gatesa, Usaina Bolta i nowego papieża, chociaż z tym ostatnim może być problem bo on 'tweetuje'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie, tzn. nadal będzie taka kiepska i droga oferta nc+, nadal będzie tyle niewiadomych odnośnie możliwości używania własnych tunerów to do końca roku platforma nc+ może już nie istnieć, jak będzie masowy odpływ jej abonentów, a przypływ będzie znikomy... :roll:

Ja w tej chwili sam nie wiem, co dalej robić. Na samym początku marca br. przedłużyłem umowę z CYFRĄ+ na 18 miesięcy. Nie wiem teraz, czy migrować do nc+, czy czekać do jakiejś możliwej okazji "ucieczki" z CYFRY+ i przejść do Cyfrowego Polsatu. Ten ostatni daje też moduły CI+ w trybie legacy, których brak w nc+. Więc w CP też jest możliwość korzystania z własnych tunerów i wydaje mi się, że jest to nawet "bezpieczniejsze", niż w nc+, gdzie ta możliwość pozostaje niepewna na przyszłość. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj. Hirek Wrona dał lajka i się wypowiedział i zaraz będzie masa osób publicznych :)

Jeszcze Libickiego zobaczymy i Solorza :D Wtedy to będzie pogrom nc+. Za nimi przyjdą kolejni i kolejny.

Teraz antyncplus ma ponad 10 tysięcy lajków i to lawina, teraz ciągle każdy będzie lajkował. Każdy o nich pisze :)

 

Wiesz co jest słabością netu i FB, że lajknąć to sobie każdy może, w przerwie między dłubaniem w nosie, czy pijąc piwo i bekając po zjedzeniu obiadu,

na więcej najczęściej wielu nie stać, bo albo im się nie chce, albo są za głupi.

A i jeszcze jedno: lajków jest 10 tys, a C+ i N łącznie ile milionów było?

Te lajki to tylko promil. Przeceniacie rolę internetu i to stanowczo.

Jedyny protest jaki wywołano w necie i który przyniósł efekt to ACTA, ale to zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kaspian, cyfra.tv i czarus???

No właśnie! Zniknęli, jak przysłowiowa kamfora! Zwłaszcza ten pierwszy, @kaspian!

Odkąd wystartowała nc+, nie pojawił się na forum ani razu!

Tyle pisał, tyle zapewniał, że nie będzie żadnego parowania kart, że Conax idzie "pa pa", że nowe dekodery nc+ (nc-box'y) działają w systemie Nagra MA itp. A w rzeczywistości okazało się, że z tym wszystkim jest zupełnie odwrotnie!

Dziwi też nagłe zniknięcie @cyfra.tv. Raz, że jest dystrybutorem (a może już nie?) CYFRY+ (obecnie nc+) to w dodatku jest Moderatorem na tym forum.

 

Mówiąc krótko: platforma nc+ to nic innego, jak n'ka bis! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...