Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. I dlatego nie chcę dekodera od nich, bo sam sobie wolę poustawiać listę kanałów i mi się ona tak nagle nie zmienia.

2. Z tego co czytam wnoszę, że obecnie dostałbym przy migracji podwyżkę o 40% więc bardzo dziękuję za takie "premium".

3. Nie wiadomo w końcu co będzie z obecnymi abonentami Cyfry+. To w końcu stara umowa obowiązuje do końca czy w kwietniu trzeba się zdecydować: migracja albo rezygnacja?

4. Jeśli to drugie to już dzisiaj profilaktycznie zadzwoniłem do APS Cyfrowego Polsatu. Okazało się, że zamiast dekodera można od nich dostać moduł CAM CI+ z trybem Legacy i to chyba także w MR, więc od tej strony mam dylemat rozwiązany. Jeśli w kwietniu nc+ przyśle mi takie pisemko to się pożegnam i przywitam się z CP. Tam przynajmniej dostanę większość z oferty All-Inclusive nc+ ale dwa razy taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh aktywacji dalej nie ma w ICA widnieje stara oferta. Ktos mówił tu o nawet dobie, ale jak jeszcze kiedyś byłem w n to aktywowali mi w ciagu 15 minut wcześniej zakodowane kanały. No ale tutaj może jeszcze jest bajzel. Mam nadzieję, że polgodzinna rozmowa nie poszła na marne i to wszystko konsultant zapisał w systemie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co tu na forum piszą, obowiązkowa migracja z CYFRY+ do nc+ jest tylko w przypadku posiadania pakietu z CANAL+. Ja mam "goły" Optimum HD (bez CANAL+), więc ponoć będę mógł pozostać na warunkach CYFRY+ do końca mojej aktualnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie chciało mi się już z nimi cackać

 

119 zł w cenie Platinum + Multiroom + dekoder MEdia Box 0zł + dekoder biały 0 zł + aktywacja 49 zł

 

Jak dla mnie dobra oferta, do tej pory za Superpremium + HBO płaciłem z Multiroomem i 2x Pace 197 zł (oferta z tv LG) więc dla mnie 80 zł taniej, podarowałem sobie HBO bo nic tam już nie ma

 

Wiem że pewnie można to wyrwać taniej ale nie chce mi się już z nimi gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPokojnie, przechodzicie przez etap "wyparcia". No, ale co chcialem powiedzieć, to już powiedziałem. Cieszcie się i radujcie, że jesteście tacy łatwi i prości i że można was tak łatwo zmanipulować. W dodatku jakiś mało ważny ktoś, zza monitora potrafi was przeczytać jak otwartą książkę.

 

Pozdrawiam :P

 

prosty to ty jesteś skoro nie rozumiesz że kupiłem to co chciałem za tyle ile chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh aktywacji dalej nie ma w ICA widnieje stara oferta. Ktos mówił tu o nawet dobie, ale jak jeszcze kiedyś byłem w n to aktywowali mi w ciagu 15 minut wcześniej zakodowane kanały. No ale tutaj może jeszcze jest bajzel. Mam nadzieję, że polgodzinna rozmowa nie poszła na marne i to wszystko konsultant zapisał w systemie xD

Oj lepiej zadzwoń jeszcze raz! Ja wczoraj dzwoniłem migrowałem, okazało się, że oni nic z tej rozmowy nie mają w systemie! i babka wczoraj mi proponowała 79 zł CANAL+GOLD dziś powiedzieli, że nie było żadnego telefonu i zaproponowali za 89 zł.... :/ ale już wszystko działa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh aktywacji dalej nie ma w ICA widnieje stara oferta. Ktos mówił tu o nawet dobie, ale jak jeszcze kiedyś byłem w n to aktywowali mi w ciagu 15 minut wcześniej zakodowane kanały. No ale tutaj może jeszcze jest bajzel. Mam nadzieję, że polgodzinna rozmowa nie poszła na marne i to wszystko konsultant zapisał w systemie xD

Oj lepiej zadzwoń jeszcze raz! Ja wczoraj dzwoniłem migrowałem, okazało się, że oni nic z tej rozmowy nie mają w systemie! i babka wczoraj mi proponowała 79 zł CANAL+GOLD dziś powiedzieli, że nie było żadnego telefonu i zaproponowali za 89 zł.... :/ ale już wszystko działa :/

 

No może być zwlaszcza ze konsultant tak dziwnie belkotal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Cyfrowy Polsat już się przygotowuje :brawo:

Zapowiada się ciekawa walka o abonentów.

Normalnie hicior. Mam nadzieję, że "testerzy z nc+" pojawiający się na tym forum dokładnie przeanalizują ten baner.

A'propos jak dzisiaj notowania TVN (na giełdzie), bo wczoraj przez 8 godzin spadły o ponad 4%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie nie mam już możliwości przejścia do CP, tzn., mówiąc ściślej, nie mam możliwości rozwiązania mojej umowy z CYFRĄ+, którą przedłużyłem 1 marca br. Chyba, że wcześniej jakiś kanał wyleci z CYFRY+ to wtedy pojawi się taka możliwość, ale na to raczej się nie zanosi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem z Superpremium (99zł) do Platinum ze swoim sprzętem (Ferguson i dwa Opticumy). Będę płacił 99zł + 1.99zł za History HD. W sumie nic cenowo mi się nie zmieniło. Co prawda straciłem HBO, ale i tak w ciągu 1.5 roku może z 3 filmy tam oglądnąłem. Aktywacja pakietu w ciągu 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem z Superpremium (99zł) do Platinum ze swoim sprzętem (Ferguson i dwa Opticumy). Będę płacił 99zł + 1.99zł za History HD. W sumie nic cenowo mi się nie zmieniło. Co prawda straciłem HBO, ale i tak w ciągu 1.5 roku może z 3 filmy tam oglądnąłem. Aktywacja pakietu w ciągu 24h.

szczerze? straciles. koszt hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem z Superpremium (99zł) do Platinum ze swoim sprzętem (Ferguson i dwa Opticumy). Będę płacił 99zł + 1.99zł za History HD. W sumie nic cenowo mi się nie zmieniło. Co prawda straciłem HBO, ale i tak w ciągu 1.5 roku może z 3 filmy tam oglądnąłem. Aktywacja pakietu w ciągu 24h.

Dziwne straciłeś paczkę HBO czyli +-20-30 :?: PLN a zyskałeś?????? nowe jakieś kanały...... bo mi się wydaje ze chyba jesteś w plecy pomimo że nie oglądałeś HBO ? (mając 7 kart + 1 nagrywanie to maksymalnie z całej paczki oglądasz 8 kanałów za pozostałe płacisz.... więc nawet 3 razy w roku jak obejrzysz HBO to i tak gra warta świeczki :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem z Superpremium (99zł) do Platinum ze swoim sprzętem (Ferguson i dwa Opticumy). Będę płacił 99zł + 1.99zł za History HD. W sumie nic cenowo mi się nie zmieniło. Co prawda straciłem HBO, ale i tak w ciągu 1.5 roku może z 3 filmy tam oglądnąłem. Aktywacja pakietu w ciągu 24h.

 

no to gratuluje :D straciles HBO, a bedziesz placil za Seriale+ Prapremiery TVP i inne a nie mial do tego dostepu. Naprawde gratuluje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj migrowałem z Superpremium (99zł) do Platinum ze swoim sprzętem (Ferguson i dwa Opticumy). Będę płacił 99zł + 1.99zł za History HD. W sumie nic cenowo mi się nie zmieniło. Co prawda straciłem HBO, ale i tak w ciągu 1.5 roku może z 3 filmy tam oglądnąłem. Aktywacja pakietu w ciągu 24h.

 

no to gratuluje :D straciles HBO, a bedziesz placil za Seriale+ Prapremiery TVP i inne a nie mial do tego dostepu. Naprawde gratuluje :D

saerial+ to chyba najlepsze w tym wszystkim lubiłem ale też czasem lubiłem HBO a miałem to razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...