Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzujcie :lol2:

Poczekajcie napaleńcy trochę, dajmy jasno znać nc+ że obecna oferta jest do [beep] a za kilka naście dni będzie nowa lepsza ;)

 

http://s23.postimg.org/jh529qjiz/Screen_Shot_2013_03_21_at_17_24_18.png

 

 

Już dali odliczanie promocji ? :D ahahah Może coś działamy :) Dużo osób rzuciło się jakby zależało od tego ich życie :) Źle zrobili bo nie dali im do zrozumienia, że jest coś nie tak.

Raczej nie dali bo ja odświeżam stronę nc+ i żadnego zegara odliczającego nie ujrzałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzis wszystko odchodzi tak za tydzień wszystko będzie wracać z podkulonym ogonem :D bo liga bo filmy - coś tam wymyślicie :D

 

 

Z podkulonym ogonem ? Chyba sobie kpisz .... Zadna liga nie jest warta tego by płacić za nią ponad 100 zł .

Poczekamy .... zobaczymy. ja tam się nie jaram tym wszystkim jak wy :D

 

A kto się tym jara ? Człowieku , ja sobie cierpliwie czekam na ruch z ich strony . Nie zamierzam do nich wydzwaniać i się o cokolwiek prosić , to nie ja jestem dla nich tylko odwrotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to by przejść z kablówki do platformy cyfrowej ale dzisiaj mnie oferta nie przekonała.

Mało tego otrzymałem potwierdzenie od przedstawiciela kablówki, że nawet gdy mi wygaśnie lojalka na paczkę 6 kanałów c+HD (a płacę obecnie 29 zł bruto) to umowa przekształci mi się na czas nieokreślony na warunkach cennika standardowego czyli 39 zł brutto.

Mało tego mam dekoder technisata hd gdzie mogę tworzyć do 3 własnych list kanałów, a to jest wierzcie mi jest mega wygoda.

Nic, czekamy dalej na nowe wieści i korekty promocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka.

Już nie będę się rozpisywał o nc+ bo to jest totalny niewypał.. z dużej chmury mały deszcz itp.

Mam pytanie o TVN24.

TVN24 zamieniono na TVN24 HD tylko ,że na nim pisze brak uprawnień...

Jak to rozumieć?? wyłączyli nam ten kanał z cyfry+ czy jak??????????...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Jak to rozumieć?? wyłączyli nam ten kanał z cyfry+ czy jak??????????...

nawet gorzej, w ogóle go nigdy do cyfry nie dodali...

 

Tak w kwestii informacyjnej. Która większa kablówka oferuje C+ i nSport? Oczywiście chodzi mi o w miarę rozsądną cenę :-)

Toya napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto się tym jara ? Człowieku , ja sobie cierpliwie czekam na ruch z ich strony . Nie zamierzam do nich wydzwaniać i się o cokolwiek prosić , to nie ja jestem dla nich tylko odwrotnie .

 

Człowieku mam płakać razem z wami bo zamiast 275zł jak płaciłem (za C+ i N) płacę 179zł????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na cennik paczek premium z regulaminów:

 

- 25 zł: HBO HD, HBO2 HD, HBO COMEDY HD

- 15 zł: CINEMAX HD, CINEMAX 2 HD

- 15 zł: FILMBOX HD, FILMBOX EXTRA, FILMBOX ACTION, FILMBOX FAMILY, FIGHTBOX

- 2 zł: HISTORY HD

- 3 zł: SUNDANCE HD

- 5 zł: MEZZO TV

- 10 zł: FRANCE TV

- 25 zł: BLUE HUSTLER, HUSTLER HD, DARING! TV

- 15 zł: REDLIGHT HD

 

W sumie to co dodają do Platynowego w All-Inclusive jest wedle tych cenników warte 100 zł! A tutaj proszę, tylko 80 zł. To ci dopiero promocja! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum wszystkich userów...

 

Mam takie pytanie odnośnie tych co zakceptowali migracje na swoim dotychczasowym sprzęcie np PACE PVR lub innym dekoderze cyfry,

 

mianowicie chodzi o to czy wtedy dostaje się też nową kartę która będzie parowana - chodzi tutaj o to czy będzie jednak w takiej sytuacji możliwe rozdzielenie nc+ klasycznym splitterem dla tych którzy zmigrują na swoim dotychczasowym sprzęcie ( szrocie ) od Cyfry ??

 

Bardzo proszę o odpowiedź gdyż w moim przypadku jest aż 4 TV do obsłużenia i wg obecnego cennika koszty multiroomu to aż 45 zł miesięcznie dla 3 dekoderów i 150 zł aktywacji... nie mówiąć już o tym , że albo będzie trzeba dokupić nowe adaptery wi-fi, albo wiercić i ciągnąc kabel sieciowy no i oczywiście próbować sprzedać niepotrzebne już dekodery Opticumy i Enigme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wyśmiałem konsultanta i ceny nc+ (był poddenerwowany) rzuciłem słuchawką powiadając wsadzcie sobie w du.. te ceny :brawo::brawo:

 

Co do zmienionej listy kanałów to totalne dno, na siłe chca wciskac mi tvn na pozycji 1 chyba ich po[beep] ało- niech dadza możliwośc ustawienia swojej bo tej nie zniose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej moje zapytanie nie doczeka się odpowiedzi, taki tu mętlik... Ale co mi szkodzi. Nurtuje mnie głównie jedna sprawa. Jestem abonentem Cyfry+, moja umowa opiewa na pakiet Canal+ Optimum i ważna jest jeszcze przez około 15 miesięcy. Jakoś póki co nie mam ochoty na migrację do nc+. Jak zatem będzie wyglądać paczka Canal+ dla takich, jak ja? Znikają kanały Canal+ GOL oraz Weekend, czy w związku z tym zostaną mi nadane uprawnienia do nowych tworów Canal+ (Family 1/2, Film 2)?

 

 

Na 99% tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...