Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie coś o History SD? Ewentualnie, jak długo będzie można zostać bez migracji. Nie jestem w stanie płacić najwyższych pakietów z History HD. Z trudem płaciłem pakiet Optimum tylko i wyłącznie dla tego kanału w SD! Pomóżcie.

 

Ludzie pisali, że na dekoderze PAce w Cyfrze+ po aktualizacji listy kanałów na kanale 267 jest History SD.

 

Niech ktoś cyknie fotkę C+ HD lub C+ Film HD z nkowców którzy migrowali. :D

 

JAk tylko mi włączą to cykne fotki :) bo właśnie migracja się rozpoczęła u mnie:) ale pani z ncplus powiedziała mi, że to może potrwać do 5 dni roboczych :/

Czyli będzie po migracji? Jaki pakiet wybrałeś? Ile teraz będziesz płacił? Ja płace teraz 51 złotych razem z MR i nie zamierzam więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk tylko mi włączą to cykne fotki :) bo właśnie migracja się rozpoczęła u mnie:) ale pani z ncplus powiedziała mi, że to może potrwać do 5 dni roboczych :/

 

Nie rozumiem? Co to znaczy 5 dni ? To już zwykłe włączenie uprawnień nie starcza?

 

No tak jak napisałem, pani powiedziała, że włączenie nowych kanałów (w nc+) może potrwać do 5 dni roboczych... czekam nuż jakieś 30-40 minut ;) ale ktoś tu pisał, że migrował o 11:00 a kanały miał już 20 minut później :) może araz wcisną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osobiście też jestem przerażony cenami, nawet do pakietu za 99 zł trzeba dopłacić 20 zł żeby mieć Canal+ Sport a jak dojdzie jeszcze HBO to dla mnie cena z kosmosu :-) Klienci u mnie w punkcie to się śmieją z cennika i pytają czy to żart :/

 

... A Miszczak dyrektor programowy TVN-u rano podczas prezentacji to sam do końca nie był przekonany o powodzeniu tej telewizji, mówił, że czas pokaże jak telewizja wejdzie w rynek, dlatego wolał nie podawać żadnych cen ... Na pewno Solorz może spać spokojnie, bo przy takim obrocie sprawy klienci zasilą ale POLSAT a nie nc+ ... Solorz w przyszłym roku wyprzedzi Kulczyka na liście najbogatszych Polaków ! A to mu zrobili niespodziankę, jakby tu nie mówić pieniądze same spadają z nieba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też jestem przerażony cenami, nawet do pakietu za 99 zł trzeba dopłacić 20 zł żeby mieć Canal+ Sport a jak dojdzie jeszcze HBO to dla mnie cena z kosmosu :-) Klienci u mnie w punkcie to się śmieją z cennika i pytają czy to żart :/

 

pochwal się ile osób podpisało u ciebie umowę

byli w ogóle tacy?

jakiś spadek nowych umów w porównaniu do normalnego dnia sprzed fuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum z Multiroom typu n to 89zł + 10zł

Platinum z Multiroom typu C+ to 89zł + 20zł

Chodzi o migrację oczywiście.

Czyli rozumiem, że przechodząc z CYFRY+ do nc+ będzie można sobie pozostawić obecny Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart, jak to było w CYFRZE+? Nawet za tą wyższą opłatą?

 

Tak.

No, ale jest to na 100% pewna informacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nikt :? Było ponad 20 osób ale jak zobaczyli oferte to szybko podziękowali ... :/:/

 

pochwal się ile osób podpisało u ciebie umowę

byli w ogóle tacy?

jakiś spadek nowych umów w porównaniu do normalnego dnia sprzed fuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczoraj pisałem - euforia była, euforii nie ma, a za 3 dni o tej nc+ nikt pamiętać nie będzie.

Nie zaoferowali kompletnie nic nowego, do tego mnóstwo kanałów z obu platform poleciało, a w moim przypadku cena pakietu podskoczyła o dokładnie 95%.

Nawet nie będę się specjalnie oburzał bo po co; daję im max. 3-4 miesiące a potem walną mega promocje bo nie będą mieli wyboru.

W dniu dzisiejszym Polsat i kablówki zacierają ręce; fanatycy sportowi oczywiście będą wyzywać ale i tak podpiszą z nc+ umowy, zaś wszyscy inni po prostu rozważą inne opcje i będą chcieli odejść.

Piłka leży teraz po stronie nc+.

Zalecam cierpliwość, podpisywanie czegokolwiek z nimi do czerwca to błąd.

Będzie taniej, i to już niedługo, bo postawieni pod ścianą nie będą po prostu mieli wyboru; rozmawiałem dziś z kilkoma znajomymi którzy mają C+ lub N i ŻADEN nie będzie migrował, a jedynie jeden rozważał późniejsze przejście do nc+ po wygaśnięciu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...