Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, SportKlub wypadł. W ogóle oferta sportowa non-premium wygląda kielsko:

 

nSPORT

EUROSPORT

EUROSPORT2

TVP SPORT

ORANGE SPORT

POLSAT SPORT NEWS (naziemny FTA)

 

Poza tym jest zamieszanie ze spisami kanałów na platformach! Nie powinni w nich umieszczać kanałów FTA wymieszanych z płatnymi ani obcojęzycznych kanałów bez polskiego dubbingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco78 info rozumiem oficjalne ?

Tak, po rozmowie z konsultantką, nawet mi powiedziała na jakich kanałach z grubsza jakie mecze bedą :) Generalnie jak chce sie ogladac najlepsze mecze topowych lig to niestety tylko Platinum wchodzi w gre w nc+. Na silverze bedzie la liga i angielska ale mecze 2 i 3 kategorii jak to powiedziala (canal + family).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i dla migrujących nie ma jeszcze ofert za wyjatkiem tych co im sie konczą umowy niedlugo. Kazała dzwonic w kwietniu jesli sie decyduje na NC+. Ale wiem że mi wyslali oferte na platinium za 99zl i przyjdzie mi to na pismie lada dzien. Oczywiscie i tak wole zostac w optimum do konca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale zapytam Eurosport HD,Eurosport 2 HD,Comedy Central,Comedy Central Family,Nick,Nick HD,Ncik Jr,MTV LIVE HD,BBC CBeebies,VH1 Czyżby one nie są gwarantowane TAK TO ROZUMIEM PORZEZ TAKI TRÓJKĄCIK W ROGACH KANAŁÓW I PISZE: Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1. A takie jeszcze zjawisko w pakiecie za 199 zł widnieje kanał FIGHT BOX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem C+ Platinium za 99 zł + mediabox+ za 10 zł. Umowa na 18 miesięcy.

Miałem C+ do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane.

 

 

Mam pytanie przez tel to załatwiłeś czy w punkcie naziemnym , bo jak rozmawiałem przez telefon to mówili , że mediabox nie jest na razie dostępny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że NC+ jest jak Microsoft - kafel zamiast mózgu.

 

Oferta jest z kosmosu - 119PLN za nic - w Vectrze taki pakiet chodzi po 60PLN. Do tej pory w tej cenie miałem HBO i multiroom. Brak modułów CAM dla których zdecydowałem się przejść do C+ i pewnie brak możliwości używania własnych, jeszcze musi się tego dowiedzieć. Nigdy bym nie powiedział, że największe przejęcie na polskim rynku zlikwiduje obie firmy - będą o tym pisać w podręcznikach do ekonomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie byłoby tej przymusowej migracji w ciągu 14-30 dni. Teraz interesuje mnie jak będzie wyglądać kwestia MR dla obecnych abonentów Cyfry+. Co do ceny to jak pisałem, Platinium + HBO z MR to maksimum 110-120 zł a należy się raczej spodziewać, ze sam Platinium spadnie do 90 zł dla obecnych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, SportKlub wypadł. W ogóle oferta sportowa non-premium wygląda kielsko:

 

nSPORT

EUROSPORT

EUROSPORT2

TVP SPORT

ORANGE SPORT

POLSAT SPORT NEWS (naziemny FTA)

 

Poza tym jest zamieszanie ze spisami kanałów na platformach! Nie powinni w nich umieszczać kanałów FTA wymieszanych z płatnymi ani obcojęzycznych kanałów bez polskiego dubbingu.

 

ESPN America przecież jeszcze jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jombl

 

Jak ma ci zostać pakiet Canal+ Kompakt skoro 5 kwietnia mają coś robić z C+ Gol, Weekend i 3D ? Zniknie to czy jak ? Bo nowe pakiety beznadziejne. Jak nie wydasz ponad 100 zł to nie będziesz miał C+ Sport tylko jakieś 2 filmowe premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FAQ na nowej stronie nc+:

Jaki będzie system kodowania w nc+?

 

W ofercie nc+ będą funkcjonowały dwa systemy kodowania: Nagra Media Access i Conax.

 

Wynika więc z tego, że w nc+ nie będzie żadnego ujednolicenia systemów kodowania. :roll: Po prostu stosowane będą dwa systemy kodowania: dotychczasowy CYFRY+ (Nagra Media Access) i dotychczasowy n'ki (Conax). :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAŻ: 22 22 00 000 CA: 801 044 944, 22 310 47 47

 

Dzwoniłem z 8-9 razy.. ciągle albo połączenie mi odrzucało, albo "przepraszamy, baza danych jest aktualizana, proszę zadzwonic pozniej":D ale udało się muzyczka się pojawiła a po 15 minutach miła Pani odebrała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyszukaniu kanałow (mam cyfre) nie mam dostępu do TVN 24 !

Na liście kanałów nie znalazłem TVN24 SD... więc co?mam czekać do 5kwietnia aż mnie sami zmigrują? i mam nie odbierać tego kanału?

Przecież to kanał gwarantowany z umowy....

tvn24 sd 219 kanał przynajmniej był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...