Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bolosr, zadzwoniłem o 11:00 i mam nowa ofertę od 11:20 :) ja jestem zadowolony. Wczesniej płacilem za wszystko 176 a teraz płace 179 za wiecej premium. Ja jestem zadowolony :)

 

PLAYZONE, ja tez jestem zadowolony za 2 zl wiecej i tez mam bogatsza oferte 109zl za c+ platinium

 

Ktos wczesniej pisal ze dostal za 109 Platinum razem z HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ to właśnie kanały HD definiują nowe oblicze rozrywki. Doskonała ostrość i najmniejsze detale zarówno w ofercie telewizji informacyjnych (TVN24), dynamicznych programach dla fanów motoryzacji (TVN Turbo lub Top Gear na Dicovery), jak i w programach przyrodniczych (National Geographic) – to nowy, ekscytujący świat doznań wizualnych.

źródło: satkurier.pl

 

 

jest cos o czym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolosr, zadzwoniłem o 11:00 i mam nowa ofertę od 11:20 :) ja jestem zadowolony. Wczesniej płacilem za wszystko 176 a teraz płace 179 za wiecej premium. Ja jestem zadowolony :)

 

PLAYZONE, ja tez jestem zadowolony za 2 zl wiecej i tez mam bogatsza oferte 109zl za c+ platinium

 

Ktos wczesniej pisal ze dostal za 109 Platinum razem z HBO :)

I za 99zł bez HBO też chyba post był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja spokojnie poczekam moze sami dzadzwonia bo ja place tyle co nic :)

ps na jaki nr dzwoniles moze sproboje :)

 

 

O właśnie o takich napaleńcach piszę..... najpierw stwierdza, że poczeka bo sami oddzwonią a za chwilę ale daj numer! to spróbuje dodzwonić załamka... - właśnie takich ludzi NC+ teraz łapie na swoją SUPER promocję....

Ludzie olejcie temat sami się do Was odezwą z propozycją nie musicie już w tej chwili umowy przedłużać to, że się połączyli to muszą Was powiadomić i zaproponować warunki... a nie Wy musicie się upominać....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ludziska, wy naprawdę już dziś lecicie na to co Wam zaoferują? Chyba ogłupieliście! Tym samym robicie sobie krzywdę. Mi już dziś dwa razy dzwonili, ja zawsze konsekwentnie nie odbieram. Dopiero tak za 3-4 dni odbiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze??

Przecież to jest chore... kto będzie brać pakiet za 199 zł?? Chyba Ci którzy się złożą ze sąsiadem na 6 dekoderów w MR i będą dzielić się opłatami... bo innego rozwiązania dla tak wysokiego pakietu i wysokiej ceny nie znajduję...

No chyba że dla tych co sharują i puszczają sygnał.

 

Teraz to dopiero taki sharing nabierze rozpędu przy takich cenach.. czarno to widzę NiC+ ... oj czarno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...