Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się że tydzień temu przedłużyłem umowę na C+ Optimum za 65zł wraz z dodatkami, za w miarę satysfakcjonujący mnie pakiet (a nawet gorszy bo choćby bez gratisowego HBO czy Cinemax na 7 miesięcy) musiałbym w nC+ dać przynajmniej 99zł.

Do tego usunięto z oferty choćby Trace Urban, została tylko sieczka od MTV i FTA wśród "muzycznych".

Jeśli będą jakieś poważniejsze zmiany w moim aktualnym pakiecie to pójdzie wypowiedzienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

":3qox7vfu]Oferta migracyjna ma być wieczorem.

przecież już jest...

niektórzy migrowali już

 

 

No właśnie to dość dziwna sprawa. Sam dzwoniłem dowiedzieć się jedynie co z dekoderami i MR, na koniec pani konsultantka sama z siebie powiedziała, że w sprawie migracji oferta dostępna będzie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to w końcu jest? ja tydzień temu przedłużyłem umowę do 10.2014 na optimum z filmboxem za 51 zł. konsultant był przekonany i w 100% pewny że przed październikiem 2014 nie mam szans na zerwanie umowy i mogę ale nie muszę przechodzić do nc+. czyżby z braku wiedzy nasciemniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nie należy się spieszyć. Oczywistym jest, że wszystkim tzw. napaleńcom będą wciskać jak najdrożej się da. Nie spieszcie się, a niedługo dostaniecie lepszą dla Was ofertę - jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolosr, zadzwoniłem o 11:00 i mam nowa ofertę od 11:20 :) ja jestem zadowolony. Wczesniej płacilem za wszystko 176 a teraz płace 179 za wiecej premium. Ja jestem zadowolony :)

 

to ja spokojnie poczekam moze sami dzadzwonia bo ja place tyle co nic :)

ps na jaki nr dzwoniles moze sproboje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale w pakiecie za 59 zł nie ma nic. Tyle programów wyleciało, gdzie Viasaty? Gdzie CBS? Gdzie TCM i CN? Gdzie History nawet w SD? Konkurencja za 59 zł ma o wiele wiele więcej programów w tym i sportowe.

59 zł to śmiech na sali, w dodatku na dodatek dekoder PVR za 5 zł co miesiąc? Hahahaha. To poważnie takie ceny będą?

Odpływ będzie gigantyczny bo "słoneczna platforma" za taką samą cenę oferuje z 40 programów więcej. I gdzie tu sens robić nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy pakietów z Canal+ migracja jest obowiązkowa do 1 lipca.

 

Multiroom w postaci 2 kart cameleon przy migracji to 20zł.

mnie podczas przedluzania umowy zapewniano o czyms innym. ze będę mogl ale nie musze. rozmowy sa nagrywane wiec ja maja. jeśli tak będzie sprawa pojdzie do sadu o wprowadzenie w blad i zadoscuczynienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa lista kanałów na PACE PVR od Cyfry. Uaktualnijcie sobie

 

A muszę? Mam robić to tylko po to, aby mieć TVN na pierwszym kanale???

 

Ta oferta jest poniżej krytyki. Teraz mam C+Optimum HD z multi za 70 zł, strach pomyśleć, ile teraz bym musiał zapłacić. I jeszcze zabierają kanały takie jak TCM które czasami oglądałem...

W styczniu przedłużałem umowę na 18 miesięcy i powinienem mieć możliwość dokończenia umowy z tym co mam, a tu się zapowiada, że albo migracja albo won.

Pewnie skończy się na Cyfrowym Polsacie i po wielu latach rozbrat z zachodnimi ligami piłkarskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że niektórzy łykają te wysokie ceny zaraz po starcie platformy, bo są tak podpaleni, że aż tyłek piecze. Trzeba poczekać, ewentualnie powiedzieć im, że cena jest za wysoka i do widzenia. Może wtedy się ogarną. Natomiast jeżeli ktoś godzi się na pierwsze lepsze ceny, to później się nie dziwujmy, że mamy to co mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem abonentem CYFRY+. Posiadam pakiet Optimum HD, swój własny tuner (Ferguson) oraz usługę Multiroom w postaci dwóch niezależnych kart plus jeden dekoder wynajęty od CYFRY+ (Sagemcom).

Czy chcąc migrować do nc+ będę mógł pozostać z tym całym sprzętem, jaki mam, w obecnej formie po migracji do nc+?

Przepraszam, jeśli ostatnio było już o tym mówione, ale od wczorajszego wieczora powstało tutaj kilkadziesiąt nowych stron tematu i nie sposób w krótkim czasie przebrnąć przez to wszystko. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...