Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To niech polskie platformy jeszcze APS-y w Londynie pootwierają! :lol2:

 

A wracając do meritum to dalej sądzę, że może być bardzo drogo. Generalnie widzę to tak, że skończy się tani dostęp do paczki Canal+ w stylu Start i Kompakt. Oni topowy sport i film faktycznie powrzucają do wysokich pakietów. Dodatkowo być może trzeba będzie niewąsko płacić za obowiązkowo wciskane dekodery, szczególnie w opcji MR. Nie wiem jak będzie z cenami ale razem taki wysoki pakiet ze sprzętem może wynieść i ponad 200 zł...

 

Miejmy nadzieję, że zrobią jeśli nie od razu to szybko jakieś upusty w promocjach, bo inaczej faktycznie kilkadziesiąt procent obecnych abonentów C+ i n może im podziękować za dalszą współpracę... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mimo że wykonałem około 600 (!) prób połączeń,

 

Jesli ty tak serio...to ja serio...wspolczuje.

w iphone aby ponowić połączenie wystarczy nacisnąć ekran

to nie był pierwszy raz kiedy próbowałem się dodzwonić do szkiełka,

 

kiedyś to leciałem z pomocą rodziny na 4 telefony i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w komentarzach umieścił coś takiego :

 

Oto ceny pakietów nc+

Paczka kanałów canal + ulegnie zmianom zgodnie z tym co bedzie dostepne na nowj platformie:P

Pakiet Silwer 49zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd

Pakiet Gold 59 zł cena cenikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,

Pakiet Platinium 69zł cena cennikowa:

zawiera Canal+ Family ,Canal + family 2 ,Canal+ Family HD ,Canal + family 2 Hd, Canal + film ,Canal + film2 ,Canal + film Hd ,Canal + film2 Hd ,Canal + , Canal + Sport ,

Canal + HD, Canal + Sport HD

nowe pakiety znajdą sie na cenniku od 1 kwietnia

 

Przy takim cenniku mają mnie jako abonenta w pakiecie Platinium.

 

 

To są ceny samych paczek C+ , które można dobrać do pakietów podstawowych :D Podstawowy najniższy pakiet 39 zł podobno ??? :D

39 zł + 69 zł = wasze Platinium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta migracji powinna być sensowna, a przede wszystkim powinno być brane pod uwagę co obecnie posiada dany abonent i ile płaci; utrzymanie klientów powinno być dla nich priorytetem, bo rynek jest naprawdę nasycony i tych nowych to aż tak wielu nie pozyskają.

Rozumiem że dla wielu z Was "Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!" czy jak ta go nazywacie to parodia tv, ale jak tydzień po prezentacji NC+ wywalą jakąś mega ofertę przejścia z innych platform - a bankowo to zrobią - to sporo osób może na to pójść, ze względów CZYSTO FINANSOWYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego mam nadzieję że lista kanałów w dekoderze będzie zawierała tylko kanały HD, bez dubli SD

SD mogą być ale na pozycjach 500+

 

mam propozycję, by pozwolić na migrację osobom mającym dekodery HD,

masz SD to albo wymieniasz i masz nc+, albo nie wymieniasz zostajesz w C+ i później bye bye

 

oczywiście wymiana za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta spekulacja, ale obstawiam że ceny pakietów będą bardzo podobne do obecnych w Cyfrze+

 

Jeśli coś działa dobrze, to po co na siłę to zmieniać? Obstawiam, że ich strategia będzie skupiała się wyłącznie na dodaniu nowych kanałów (z obydwu platform) po już ustanowionych cenach. I to pewnie będzie ich "bezkonkurencyjna oferta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale liczę że będę mógł wziąć średni pakiet podstawowy z pełną paczką sportową za sensowne pieniądze. Paczka filmowa C+ mnie nie interesuje.

Mam nadzieję że nie sprawdzą się przypuszczenia że paczka sportowa tylko w najwyższym pakiecie, bo nie będę miał żadnego pola manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ich nie bylo tylko dla pracownikow C+ a ze pracuje w firmie ktora wynajmowala miejsce dla punktu C+ to moglem skorzystac. Promocja byla w grudniu. Aktywacja 49zl, uzywanie dekodera 0zl, HBO GO 0zl i pakiet 49zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...