Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest to że to na stronie n był komunikat o wyłączeniu kanałów, teraz wyłączają forum, nie działa już zamawianie telewizji n. A po stronie Cyfry zero zmian (oprócz tego paska o połączeniu z n na górze), strona działa jak dawniej i nie zanosi się na jakieś zmiany a tym bardziej rewolucyjne.
Strona C+ zgaśnie pewnie na amen bo nowa strona i cała zawartość online będą stać na infrastrukturze ITI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej męczycie temat. Za 24 h nie dowiecie nic nowego :) ot połączenie i wymieszanie kanałów obu platform. Będzie dużo wyniosłych słów, jacy oni są nowocześni. Powiedzą, że to nowa era telewizji itp. Ci z ITI mają to we krwi i potrafią z byle g... zrobić wielkie wydarzenie. Króluje w tym TVN24 i te przerażone miny gdy komentują :)

 

mylisz sie i to bardzo. jutro dowiemy sie najwazniejszych rzeczy, jakie beda pakiety i kanaly w pakietach a co najwazniejsze jakie beda ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona C+ zgaśnie pewnie na amen bo nowa strona i cała zawartość online będą stać na infrastrukturze ITI.

No to przypadkiem nie za dużo tej n-ki w nc+? :> Akurat co do stron to lepsza według mnie jest strona Cyfry, lepszy program tv, dobry serwis Cyfra+ Online. Na stronie n jedynie mieli zawsze fajne odliczanie do końca promocji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

danielqs: oj ty ty, podniecasz się byle czym... i co z tego, normalka. Ot podadzą pakiety i ceny i co mam się z...ć z tego powodu? Nie rozumiem Ciebie. Co z tego, że podadzą, wniesie to coś do twojego życia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielqs, nie przeżywaj chłopie. Zobaczysz, że po konferencji będą tylko same narzekania że do kitu oferta i drogo. Tyle czekania na nic. Wszyscy to znamy. Proponuje się nie podniecać...

 

ja sie nie podniecam bo nie mam czym tylko spokojnie czekam na nowa oferte. podniecaja sie raczej ci ktorzy co chwile pytaja o nowe kanaly itp. a takze ci ktorzy z gory twierdza ze to bedzie wielkie g.... choc nie maja zielonego pojecia o cenach i ksztalcie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony numer 200 tu naprawde sie nic nowego nie pojawilo w kolko jest to samo. Wejdzie nowa osoba i znow walkowanie 15 ostatnich stron od nowa bo wszscy znawcy tlumacza to co juz mozna przeczytac jakby sie chcialo poszukac. W zasadzie zrobil sie z tego forum czat. Bardzo dobrze ze 21 ten watek zniknie. Mam nadzieje ze we wlasciwym watku moderatorzy zdolaja zapanowac nad tworczoscia uzytkownikow. O czym wy piszecie ? Nic nowego nie wiecie i tak w kolko te same bzdury nie nudzi sie wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy mozna powiedziec na pewno, ze oferta bedzie bezkonkurencyjna jesli chodzi o kanaly hd i zawartosc premium w platformie sat. oczywiscie z pewnoscia przelozy sie to na ceny konkretnych pakietow i uslug, ale target platformy jest jasno okreslony, i kazdy kto bedzie chcial miec dostep do filmowej i sportowej oferty prremium nie pojdzie do polsatu bo po prostu tam nie bedzie mial czego szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się coś dziwnie kojarzy z UPC.

Dekoder zapowiadają Mediabox - takowe są w UPC (wiem, wiem, że kablowe a nie dvb)

W UPC własnie teraz w marcu wszedł nowy cennik- podobno wyższy niż był (nie wiem) ale widzę, że ceny takie trochę jakby z kosmosu.

Multiroom drogi, Canal+ nie tani.....

Może będzie jakieś ujednolicenie oferty? Może budowali oferty w porozoumieniu??

Pakiety podstawowe są za 74, 87, 94, i 107 + usługi dodatkowe. Te droższe pakiety to tylnko przez nagrywarkę. :google::google:

 

Co prawda cennik dotyczy umów na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś rozczarowanie dla tych co chcą Cartoon Netwoork, TCM, czy Polsat HD w NC+.

Co do polsatu, trochę byłoby szkoda kanału głównego w HD. Resztę niech sobie biorą.

Kanały tematyczne polsatu kontra tvnu - tu może się rozegrać walka między platformami. Obie strony mają dużo do stracenia ale chyba TVN więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson - ty się jeszcze lepiej dopytaj o cenę drugiego dekoder do MR - bo ja strzeliłem cenę 10zł jak było dla przedłużających.

może @cyfra.tv - podpowie cenę MR i drugiego dekodera do MR.

jak ktoś ostatnio przedłużał to niech zerknie w aneks ile kosztuje dekoder MR bez rabatu a ile z rabatem???

 

 

jakieś 3 tygodnie temu przedłużałem umowę na C+Superpremium za 99 zł na 18 miechów i dekoder główny Pace 500 GB mam za 0 zl , MR na 18 miechów za 0 zł , drugi dekoder Pace 500 GB na 18 miechów za 0 zł i jeszcze dostałem HBO GO za 0 zł też na 18 miechów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

danielqs: "na dzień dzisiejszy można powiedzieć na pewno, ze oferta będzie bezkonkurencyjna" a do czego ma być bezkonkurencyjna? Nie łapie, a jest jakaś konkurencja? Chłopie, obudź się! Nie miałeś eNki czy C+, żeś się tak podniecił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona już się tworzy :)

 

skrin.png

 

W 5 minut można takie coś stworzyć w Photoshopie. Już pomijam fakt, że raczej ludzie w nc+ mają głowę na karku i nie pozwoliliby sobie na takiego faila jak wyjście menu po prawej stronie poza content (jest niesymetrycznie, logo wyrównane do lewej strony contentu, a po prawej stronie ni w gruchę, ni w pietruchę). Good try!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...