Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się baw nie tylko w tunelowanie ale i w inne bzdety jak to określiłeś mnie to rybka. Ciekawe ilu to potrafi robic :P

 

Tak samo mało kto potrafi uruchomić MR w Nce.

Nie no bez przesady aż tak wielkich podstaw konfigurowania sieci nie trzeba miec w ustawieniu MR w N A zwłaszcza po LANie jak chcesz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu wypisywal cos o programie w to i owo, ze ciekawe czy zmienia nazwy kanalow, czy pojawi sie nowa ramowka canal+

dzis w sklepie przejzalem i nic kompletnie nic po staremu. tj. stare nazwy kanalow, oferta filmowa nie przygladalem sie zbytnio ale chyba tez po staremu, a i nic na temat nc+ nie pisalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady aż tak wielkich podstaw konfigurowania sieci nie trzeba miec w ustawieniu MR w N A zwłaszcza po LANie jak chcesz zrobić

Zdziwiłbyś się jaki to problem. Ale jak już umiesz konfigurować LAN to małego kroku potrzebujesz. Np. ARP Proxy, nie trzeba strzelać z grubej rury jak VPN.

Aha czy to ethernet czy wi-fi to żadna różnica w tej kwestii.

 

Ale to off-top. Z mojej strony juz EOT na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, to czy będzie mr na 2 kartach czy na 2 dekoderach od nc+ to różnica tylko dla 2 typów osób:

No właśnie ja z tej 1). Czyli istnieje groźba, że migracji dokonasz na 2 kartach, a po pewnym (może nawet niezbyt długim) czasie w ramach "unowocześniania sprzętu abonentów" dojdzie do oddania 1 (lub obu) z kart w zamian za "najnowszej generacji sprzęt przystosowany do usługi multiroom"? :curious:

Jeśli po jakimś czasie trzeba będzie oddać jedną z tych dwóch kart to trudno. Oddam i zrezygnuję z Multiroom'u. Ale jeśli trzeba będzie oddać dwie karty i wziąć od nc+ dwa dedykowane dekodery to ja już ich nie wezmę. Wówczas podziękuję nc+ za kilkuletnią, z czasów CYFRY+, współpracę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom Premium jest bardzo przydatny. Oglądamy na 2 tv wszystko co sobie nagraliśmy + vod. Szybko się idzie przyzwyczaić do dobrego. Żeby jeszcze tych lagów i przycinania dźwięku nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było już o tym mówione, ale na stronie CYFRY+ są już odnośniki do nowej platformy nc+, a także filmik prezentujący jej reklamę, znaną już z TV.

Pewnie wkrótce dojdzie do zamknięcia obecnej strony CYFRY+ i adres ten przekierowywać będzie już do nowej, nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson 20 PLN trochę drogo za MR z Cyfry, tym bardziej, że dla przedłużających było za free. Przy długiej umowie nieopłacalne, chyba, że koniecznie chcesz 2 karty. Widzę, że masz tylko swój własny dekoder. Jak masz router to wydaje mi się, że da radę bezprzewodowo na 2 dekoderach ADB z nc+. Tylko nie wiem ile kosztują gwizdki wi-fi do tych dekoderów i jak taka sieć się sprawuje. Poczytaj na forum n-ki. Musisz sam policzyć co ci się będzie lepiej kalkulować.

 

w c+ 2 niezależne karty wychodzą taniej,aniżeli MR w n.nie ma co tu kalkulować.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko taką cichą nadzieję, że te krakania o rozdzieleniu C+ się nie sprawdzą i będzie możliwość kupienia jednej paczki za może nawet i większą kasę, ale nie trzeba będzie brać wysokiego pakietu, mnie interesuje tylko C+ i ewentualnie HBO. No ale to już godziny, wiec się dowiem czy Ci co pisali o rozdzieleniu C+ mieli sprawdzone info czy pisali bzdury. A w tym wątku wszystko jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że naprawdę się postarali wszystko do ostatniej chwili utrzymać w tajemnicy! Nie otrzymaliśmy żadnego przecieku, nawet żadnej chyba już legendarnej zabłoconej ulotki :lol: ! Oby naprawdę było na co czekać!!! W sumie spodziewać możemy się wszystkiego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucji? Rewelacji? Ale czego się spodziewacie rzucając takie stwierdzenia?

Z tego co wiadomo nic nowego nie dojdzie(ekstra nowego) tylko połączona zostanie oferta n i cyfry więc co najwyżej można mówić o ewolucji.

Aż tak wierzycie sloganom i spotom reklamowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...