Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cyfra.tv

Ja obecnie nie mam telewizji od miesiąca w domu bo zrezygnowałem jak mi kablówka usunęła 5 kanałów i podniosła abonament z 29 zł na 59 zł. A 59 zł było to już dla mnie za dużą kwotą do wydania.

Mam w związku z tym pytanie do ciebie @cyfra.tv czy platforma nc+ będzie się skupiać bardziej na kanałach premium czy dla tych co nie stać ich na premium i na wysokie kwoty? Bo 21 marca zamierzam iść do APS i wziąć tą ofertę nc+ bo potrzebuje telewizje ale chce wiedzieć na kim się bardziej skupią na kim platformie nc+ zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę co to zmieni, że zamiast obecnych nazw dostaniecie : canal+, canal+ sport hd, canal+ film hd, canal+ film 2 hd, canal+ family hd i canal+ family 2 hd ??? Ważne co na nich będzie a nie jakie logo :]

Logo jak dla mnie jest bez znaczenia, natomiast możliwość dostępu znaczenie już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę co to zmieni, że zamiast obecnych nazw dostaniecie : canal+, canal+ sport hd, canal+ film hd, canal+ film 2 hd, canal+ family hd i canal+ family 2 hd ??? Ważne co na nich będzie a nie jakie logo :]

 

To już potwierdzone nazwy ?

 

Ciekawe gdzie oni cały sport upchną ? Pewnie w C+, C+sport i jednak C+family (ale wsiowa nazwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest ważne jedynie jak zostanie wyświetlone na ekranie! Logo na ekranie powinno być małe i jak najbardziej przeźroczyste by było mało zauważalne! Denerwuje mnie akurat jedynie logo na kanale 13th Street jest takie duże i przeszkadza w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę co to zmieni, że zamiast obecnych nazw dostaniecie : canal+, canal+ sport hd, canal+ film hd, canal+ film 2 hd, canal+ family hd i canal+ family 2 hd ??? Ważne co na nich będzie a nie jakie logo :]

 

To już potwierdzone nazwy ?

 

Ciekawe gdzie oni cały sport upchną ? Pewnie w C+, C+sport i jednak C+family (ale wsiowa nazwa)

 

 

Troszke obciach będzie oglądać mecz Barcelony czy Realu na C+FAMILY. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam umowę do końca maja. W sumie to mnie dziwi, że nikt jeszcze do mnie z C+ nie wydzwaniał z ofertą. Po tym co wcześniej czytałem to abonenci z takimi samymi umowami dostawali już jakieś telefony od konsultantów.

Ja mialem umowe do konca maja i ja przedluzylem tyle tylko ze wczesniej napisalem im meila ze swoja propozycja i pewnie gdybym tego nie zrobil to by nie kontaktowali sie ze mna teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę co to zmieni, że zamiast obecnych nazw dostaniecie : canal+, canal+ sport hd, canal+ film hd, canal+ film 2 hd, canal+ family hd i canal+ family 2 hd ??? Ważne co na nich będzie a nie jakie logo :]

 

To już potwierdzone nazwy ?

 

Ciekawe gdzie oni cały sport upchną ? Pewnie w C+, C+sport i jednak C+family (ale wsiowa nazwa)

 

 

Troszke obciach będzie oglądać mecz Barcelony czy Realu na C+FAMILY. :shock:

takie mecze napewno będą na Canal+zwykłym, ktoś kiedyś pisał że 3 słabsze mecze Ekstraklasy będą w family, może to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę taka różnica jak kanał będzie się nazywał, na którym będziecie oglądać mecz? Patrzycie na mecz, czy na nazwę programu? Nie rozumiem podejścia niektórych. :o
Tak a propo nazw kanałów, to już od jakiegoś czasu W.Michałowicz komentując mecze NBA na C+ mówi, że zaprasza na dalszą część sezonu do kanałów C+ Sport, C+Weekend, C+ Gol, a także używał już sformułowania C+ Premium. Nie wiem czy to tak w kontekście nowej nazwy dla kanału, czy używa tego słowa ogólnie. Chociaz jeśli to drugie to dlaczego wymieniałby te wcześniejsze kanały, które są obecnie w ofercie C+ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze znaczenie ma to, co będzie na tych nowych CANAL+. Czy treści: np liga angielska, hiszpańska, francuska, NBA, dalej będą na tych programach, do których mam dostęp w pakiecie C+ OPTIMUM, czy nie. Może się okazać, że niektóre mecze np. będą wyrzucone na powiedzmy nsport itd, a bez migracji dostępu do niego nie będę miał. Dlatego też zastanawiam się w dalszym ciągu nad podpisaniem nowej umowy z CYFRĄ+. A może jak mi się umowa kończy w kwietniu będzie już dzwonić nc+ z jakąś ofertą last minute? Teraz bym podpisał z CYFRĄ+ i wtedy teoretycznie sam bym musiał się "prosić" o nc+, a wtedy już mniejsze szanse na "wytargowanie" czegoś dobrego. Są to oczywiście same domysły, bo tak naprawdę to nic nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze znaczenie ma to, co będzie na tych nowych CANAL+. Czy treści: np liga angielska, hiszpańska, francuska, NBA, dalej będą na tych programach, do których mam dostęp w pakiecie C+ OPTIMUM, czy nie. Może się okazać, że niektóre mecze np. będą wyrzucone na powiedzmy nsport itd, a bez migracji dostępu do niego nie będę miał. Dlatego też zastanawiam się w dalszym ciągu nad podpisaniem nowej umowy z CYFRĄ+. A może jak mi się umowa kończy w kwietniu będzie już dzwonić nc+ z jakąś ofertą last minute? Teraz bym podpisał z CYFRĄ+ i wtedy teoretycznie sam bym musiał się "prosić" o nc+, a wtedy już mniejsze szanse na "wytargowanie" czegoś dobrego. Są to oczywiście same domysły, bo tak naprawdę to nic nie wiemy.

 

Lepiej będzie jak zaczekasz ża zapropoonują ci migrecja do NC+ bo będziesz miał asa w rękawie jakim będzie możliwość wypowiedzebnia umowy. Jak przedłużysz w CyFRZE+ to będziesz niestety zdany na konsultanta. Ja mam umowę do końca maja i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach które dostalismy nc+ jest soft i logo n-ki :mrgreen:

 

Przy uruchomieniu dekodera abd logo n zamieni sie na nc+?

 

Nowy soft(wspólny) będzie wysłany do dekoderów niedługo po starcie nc+.

Chociaż powinno być tak że dekodery które APSy otrzymują i mają być skierowane dla nowych abonentów winny mieć już nowe ujednolicone oprogramowanie, a tylko obecnie używane dekodery przez abo. n i cyfry czekać na update.

Straszna prowizorka i amatorszczyzna dostarczać dekodery dla przeznaczone dla nc+ z logiem startowym n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę soft nki i mieć to co mam niż mieć soft nc+ i mieć go o połowe uproszczony.

 

Owszem, ale zmiana takiej drobnostki jak logo n w menu startowym czy ekranowym na logo nc+ to pikuś dla programistów, tak samo przyklejenie na froncie dekodera nowej nalepki z logiem.

Jeśli faktycznie po 21 marca nowy abonent zakupi ofertę nc+ i dostanie ADB z logiem n tak w sofcie jak i na dekoderze to będzie to marketingowe dno. Niby to szczegół, ale skoro ktoś reklamuje ofertę jako rewolucję na rynku winien myśleć o najdrobniejszych szczegółach. A pierwsze wrażenie jest zawsze bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...