Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że to jest juz totalna amatorka...Nowa platforma nie szanuje kibiców żużla,za 2 tyg rusza liga i jak narazie jest cisza... napewno duzo ludzi ze wzgledu na żużel bedzie chciało podpisać z nc+ umowe ale jak narazie robi się z nich idiotów...Prawda to że od 21 marca rusza NC SPORT za Nsport?? pytanie dla zorientowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili do mnie z C+ i proponowali przedłużenie: canal+kompakt za cenę 59PLN (czyli tyle co na stronie C+) + 6mies filmboxy za darmo. Pan nalegał, mówiąc, że oferta nie będzie istniała w kwietniu i opłata za nową umowę to będzie 269PLN - za opłatę antenową i inicjacyjną. Powiedział, że w tę opłatę nie wchodzi wcale nowa antena... Jakoś nie chce mi się w te opłaty wierzyć :?: ... Pewnie będzie jak do tej pory w C+ - opłata jest, ale w większości przypadków jest zmniejszana do 1PLN (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to jest juz totalna amatorka...Nowa platforma nie szanuje kibiców żużla,za 2 tyg rusza liga i jak narazie jest cisza... napewno duzo ludzi ze wzgledu na żużel bedzie chciało podpisać z nc+ umowe ale jak narazie robi się z nich idiotów...Prawda to że od 21 marca rusza NC SPORT za Nsport?? pytanie dla zorientowanych

Jest podane,że 2 pierwsze mecze wyjazdowe Falubazu będą pokazywać na nowej platformie.Ale na jakim kanale nie pisze.

http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Spotk ... -telewizji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komunikat w sprawie wyłączenia kanałów z n to tylko zagrywka. Po pierwsze wydaję mi się, że nowa platforma nc+ będzie bazowała na firmie ITI Neovision i na jej umowach. Miedzy innymi chodzi tu o umowę na Polsaty (Polsat HD). Na stronie ncplus.pl jest formularz kontaktowy, a zgodę na przetwarzanie danych dostaje ITI. Po drugie to zagrywka w stronę Universal'a i Sportklub'u (teoretycznie n ma z nimi umowy, ale próbuje coś ugrać). Od Uniwersal'a chce wyciągnąć wersje HD a od Sportklub'u niższą cenę za udostępnianie ich kanałów. Jest też taka opcja że chcą wywalić Sportklub'y bo i tak sportu w nc+ będzie dużo. Po trzecie jest to kolejna okazja do zrobienia szumu przed startem a także sprawdzenie reakcji abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komunikat w sprawie wyłączenia kanałów z n to tylko zagrywka. Po pierwsze wydaję mi się, że nowa platforma nc+ będzie bazowała na firmie ITI Neovision i na jej umowach. ... Na stronie ncplus.pl jest formularz kontaktowy, a zgodę na przetwarzanie danych dostaje ITI.

A właścicielem domeny jest Canal+ Cyfrowy :)Mówiły jaskółki że nie dobre są spółki Tak to jest jak się kombinuje z udziałami. Gdyby większy przejął mniejszego i większy wszystkim się zajmował wszystko byłoby klarowne. Wszystko byłoby robione wokół jednej platformy. A tak to istnieją dwie, stare platformy. Jednocześnie zaczyna działać trzecia nowa. Wygląda na to że startem nowej zajmują się ludzie z platformy która się nie sprawdziła. Oferta ma być budowana na wzór platformy w której to Ci ludzie nie pracowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

wydaje się, że obie platformy nadal ze sobą konkurują.. więcej - oni się kłócą i sprzeczają, do tego konsultanci też toczą rywalizację.. to będzie niewypał organizacyjno-programowo-cenowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do transmisji żużla, to faktycznie wygląda na to, że będzie w nSport. W sumie musi coś na nSport lecieć poza Ligą Mistrzów i Ligą Europejską. Przecież oni żadnych innych transmisji nie mieli. Wydaje się to logiczne. Ramówki Canal+ Sport 1 i 2 będą tak obłożone, że NIE MA JAK tam wsadzić żużla, szczególnie w weekend, stąd mnie to nie dziwi zupełnie.

 

Co do wyłączenia kanałów - Sportklub ma tak żenującą jakość, że ja się wcale nie dziwie, że nie chcą go w ofercie. Jak zacznie nadawać w HD, to przyjmą go z otwartymi rękami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komunikat w sprawie wyłączenia kanałów z n to tylko zagrywka. Po pierwsze wydaję mi się, że nowa platforma nc+ będzie bazowała na firmie ITI Neovision i na jej umowach. Miedzy innymi chodzi tu o umowę na Polsaty (Polsat HD). Na stronie ncplus.pl jest formularz kontaktowy, a zgodę na przetwarzanie danych dostaje ITI. Po drugie to zagrywka w stronę Universal'a i Sportklub'u (teoretycznie n ma z nimi umowy, ale próbuje coś ugrać). Od Uniwersal'a chce wyciągnąć wersje HD a od Sportklub'u niższą cenę za udostępnianie ich kanałów. Jest też taka opcja że chcą wywalić Sportklub'y bo i tak sportu w nc+ będzie dużo. Po trzecie jest to kolejna okazja do zrobienia szumu przed startem a także sprawdzenie reakcji abonentów.

 

A według mnie to , że kanały z n znikają to nic dziwnego. W końcu znikną wszystkie :D I to , że znikają z N nie znaczy , że któryś nie pojawi się w nc+ w wersji HD ( tak jak piszesz ). Dziwi mnie jedynie dlaczego z cyfry+ jeszcze nic nie znika :D Czyżby wychodziło na to ,że nowa platforma powinna jednak nosić nazwę : nC+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport jest oficjalnie kanalem informacyjno-publicystycznym o tematyce sportowej - gadajace glowy.

 

Teoretycznie transmisji sportowych live nie musi tam byc tym bardziej teraz gdy Cyfra przejmuje n. Poza tym nSport to jest taka "przechowalnia" dla redakcji sportowej TVN i odwrotnie - tak sie tam ludzie mieszaja - przeciez musza cos robic wiecej niz tylko przez 5 minut opowiadac o "trzech na krzyz" wydarzeniach sportowych dnia okraszonych czesto zdjeciami zamiast migawkami filmowymi! nSport jest produkowany "przy okazji i po kosztach" studio to prowizorka, realizacja w SD od pierwszego dnia powstania stacji - ITI nie stac na 2-3 kamery HD! Oczywiscie transmisje wydarzen sportowych sa w HD - jakosc to juz tez inna sprawa. Ale najlepsza i referencyjna jakosc transmisji sportu w TV jaka kiedykolwiek widzialem to byla jedna z pierwszych transmisji nSport'u - Pucharu Polski - obraz brzytwa nie to co teraz!

 

O merytorycznym aspekcie komentatorow sie nie wypowiadam bo to sprawa indywidualna ale ja cenie sobie bardziej redakcje sportowa Canal+. Generalnie uwazam, ze TVN nie potrafi produkowac sportu. Przypuszczam, ze nSport moze byc pewna kontraktowa "ochronka" dla ludzi z redakcji sportowej n/TVN/ITI.

 

W moim odczuciu nSport jako marka jest zbedny na nc+ smialo moze te role przejac inny kanal "mutant" Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O merytorycznym aspekcie komentatorow sie nie wypowiadam bo to sprawa indywidualna ale ja cenie sobie bardziej redakcje sportowa Canal+. Generalnie uwazam, ze TVN nie potrafi produkowac sportu. Przypuszczam, ze nSport moze byc pewna kontraktowa "ochronka" dla ludzi z redakcji sportowej n/TVN/ITI.

 

W moim odczuciu nSport jako marka jest zbedny na nc+ smialo moze te role przejac inny kanal "mutant" Canal+.

Z powyższymi stwierdzeniami jak najbardziej się zgadzam. Redakcja sportowa C+ jest znacznie bardziej doświadczona od tego, co prezentuje redakcja n i widać to w wielu aspektach. Mam przyjemność oglądania zarówno transmisji na C+ jak i nSport i czuć różnicę. Coś w tym jest, co piszesz o "przechowalni" dla redaktorów sportowych TVNu. jeśli chodzi o samych komentatorów to jednak Glenia, czy Zabijaka da się słuchać w przeciwieństwie do Wróblewskiego, czy Żyżyńskiego, ale tak jak sam napisałeś - sprawa indywidualna.

 

Dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem jest fakt, ze nSport zostaje w ofercie, ale kanałem informacyjno-publicystycznym był chyba rok temu, gdy co godzinę leciały na nim wiadomości sportowe. Teraz "informacji" na nim praktycznie nie ma. W momencie gdy zostanie on przejęty i wzięty w obroty przez redakcję sprotową Canal+ (no bo chyba tak się stanie?) jego formuła i treści mogą się zmienić i zbliżyć do poziomu prezentowanego w C+.

 

Nie pamiętam, jak wygląda kwestia umowy na transmisję żużla. 2-3 mecze na kolejkę? Stąd wspominałem o tramisjach żużla w nSport, no bo uczciwie powiedzmy - jeśli mają być tylko dwa sportowe kanały w ofercie, czyli C+Sport 1 i C+ Sport 2, nie będzie tam miejsca by wsadzić żużel. Zakładając transmisje ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, a do tego jeszcze czasem wieczorami NBA. nSport w weekendy zawsze świecił pustkami. Kto wie, może żużel będzie na kanałach Family? Z drugiej strony, po to są kanały sportowe, by emitować na nich każdy sport, a nie tylko piłkę nożną.

 

EDIT: Doczytałem na necie, że: "Co zaoferuje kibicom żużla NC+? Przede wszystkim dwa spotkania w niedzielę z każdej kolejki, a często także dodatkowo trzecie w sobotę.".

 

Czyli jeśli mają być transmitowane dwa mecze żużla w niedziele, to nie ma jak je zmieścić w ramówce sportowych kanałów C+? Więc nSport, czy C+ Family? Dużo pytań, zero odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 11449:

- Discovery HD (SECA i NAGRA 0100,1813)

- Romance TV (SECA i NAGRA 0100,1813)

jest nowy kanał nSPORT tylko z kodowaniem SECA i NAGRA 0100,1813

:D

 

na 10834:

- BBC Knowledge HD (SECA 0100)

- Discovery Historia (SECA i NAGRA 0100,1813)

- Disney Junior (SECA i NAGRA 0100,1813)

- TVP Historia (SECA i NAGRA 0100,1813)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...