Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko ma sens. Zostanie automatyczna zamiana starego canal+ na nowy dla wszystkich, którzy go mają. Ale abonenci cyfry nie będą mieć dostępu do N-sport i innych kanałów z N (niedostępnych na cyfrze) do momentu przejścia do NC+. Nie ma obowiązku migracji, ale tylko do zakończenia okresu minimalnego. Potem trzeba już wybrać któryś z pakietów nowej platformy.

A co z N-kowiczami?

Zapewne podobnie. Dostaną za N-premiun1-4 np: Canal+family 1,2 i Canal+Film 1,2. Ale żeby mieć Canal+Sport 1,2 i inne programy cyfry (Ale kino, Planete itd.) to już trzeba migrować.

Po okresie minimalnym tylko migracja lub out...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko ma sens. Zostanie automatyczna zamiana starego canal+ na nowy dla wszystkich, którzy go mają. Ale abonenci cyfry nie będą mieć dostępu do N-sport i innych kanałów z N (niedostępnych na cyfrze) do momentu przejścia do NC+. Nie ma obowiązku migracji, ale tylko do zakończenia okresu minimalnego. Potem trzeba już wybrać któryś z pakietów nowej platformy.

 

:brawo:

Właśnie o to chodzi :D

 

Liga Mistrzów te gorsze mecze oraz powtórki

 

Czyli tak jak obecnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moi drodzy, źle rozumujecie to co pisałem... Przeczytajcie dokładnie jeszcze raz - migracja na nc+ (!!!) będzie automatyczna jeżeli ma się pakiet lub opcję z Canal+. Nie chodzi o otrzymanie dostępu do nowych kanałów Canal+ ale od razu o dostęp do odpowiedniego nowego pakietu nc+ najbliższego temu, który się posiada w Cyfrze. Potem tylko decyzja - zostajesz przy tym nowym pakiecie nc+ (w zaproponowanej promocji) czy rezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o otrzymanie dostępu do nowych kanałów Canal+ ale od razu o dostęp do odpowiedniego nowego pakietu nc+ najbliższego temu, który się posiada w Cyfrze. Potem tylko decyzja - zostajesz przy tym nowym pakiecie nc+ (w zaproponowanej promocji) czy rezygnujesz.

Takie ultimatum dostanie 21 marca kilkaset tysięcy abonentów z pakietem Canal+? Ile będzie czasu na decyzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migracja na nc+ (!!!) będzie automatyczna jeżeli ma się pakiet lub opcję z Canal+. Nie chodzi o otrzymanie dostępu do nowych kanałów Canal+ ale od razu o dostęp do odpowiedniego nowego pakietu nc+ najbliższego temu, który się posiada w Cyfrze.

 

Czyli pakietyzacja w nowej platformie, siłą rzeczy, będzie musiała być zbliżona do tej starej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę uwierzyć że będą wypowiadać umowy ludziom, którzy nie chcą przejść do nc+. Byłby to chyba pierwszy przypadek w historii gdy platforma pozbywa się klienta. Ktoś podpisał umowę na 18 m-cy, nie chce przejść do nc+ to zrobią z nim "out"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lepiej tylko jest jeden mały szczególik :D

cena :D

 

Cen na pewno będzie niższa, gdybys miał kupowac dwa dekodery (Cyfra+ i "n") osobno :lol2::lol2:

A tak poważnie mówiąc... jestem przekonany, że z ceną nie będzie tak źle. Mają na kogo (2,5 mln abonentów + sieci kablowe) rozłożyć pewne koszty.

Jeśli chcą zrobić taki myk, raczej pewni są "dobrej" oferty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogę uwierzyć że będą wypowiadać umowy ludziom, którzy nie chcą przejść do nc+. Byłby to chyba pierwszy przypadek w historii gdy platforma pozbywa się klienta. Ktoś podpisał umowę na 18 m-cy, nie chce przejść do nc+ to zrobią z nim "out"?

 

missio poczytaj parę postów wcześniej ze 2-3 razy jak nie kapujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ nie będzie wypowiadać umowy. Ty możesz to zrobić. Tak samo jak przy zmianie regulaminu. Dostajesz pismo razem z regulaminem i podejmujesz decyzję, czy rozwiązujesz umowę. Brak wypowiedzenia jest jednoznaczny z przyjęciem nowych warunków. Nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam 2 pytania :

1 ile czau jest na wypowiedzenie umowy po wyłączeniu kanału .Mam w umowie gwarantowany kanał zone romantica

2 Mam pakiet superpremium i co jak się nie zgodzę na nc+ to wynocha

 

Oczywiście, że możesz wypowiedzieć...W słoneczku będziesz miał lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli "odpowiednik" mojego pakietu z nc+ będzie zbyt drogi to można będzie wziąć niższy pakiet, a nie od razu być zmuszony do rezygnacji.

Z drugiej strony aby zatrzymać tych kilkaset tysięcy odbiorców na dzień dobry nie mogą zaszaleć z cenami i powinni uwzględnić dotychczasowe promocje, np. rabat 42 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o otrzymanie dostępu do nowych kanałów Canal+ ale od razu o dostęp do odpowiedniego nowego pakietu nc+ najbliższego temu, który się posiada w Cyfrze. Potem tylko decyzja - zostajesz przy tym nowym pakiecie nc+ (w zaproponowanej promocji) czy rezygnujesz.

Takie ultimatum dostanie 21 marca kilkaset tysięcy abonentów z pakietem Canal+? Ile będzie czasu na decyzję?

5 minut koniec.Potem to już po ptakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mogę przejść do nowego pakietu pod warunkiem, że dostanę do niego rabat taki jak mam zagwarantowane w umowie do canal+optimum. Jeśli nie to będzie zerwanie warunków umowy przez c+. Przedłużyłem z nimi umowę mając świadomość że będę płacił za pakiet c+optimum 71 zł a nie 107 jak jest normalnie. Jeśli dadzą mi jakieś pakiet za 99 zł plus do tego opłaty za mr i dekoder to niestety ale podziękuję za taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...