Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy pojawią się kanały Polsatu , dzisiaj pojawiła się informacja że KRRiTV złożyła zawiadomienie do prokuratury na Polsat w sprawie meczy polskiej reprezentacji w systemie ppv ,pojawiły się wpisy również w "Sat Kurierze" ,że głównym inicjatorem tego przedsięwzięcia byłą enka ,która stara się w ten sposób osłabić przeciwnika ,gdyby od tego miałaby się rozpocząć wojna platform to czeka nas naprawdę ciekawa wiosna .Jeżeli naprawdę zabraknie kanałów Polsatu to nowa platforma będzie się musiała bardzo wysilić żeby utrzymać obecnych widzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę zabraknie kanałów Polsatu to nowa platforma będzie się musiała bardzo wysilić żeby utrzymać obecnych widzów

To co najważniejsze, czyli zwykły Polsat na 100% zostanie, bo jest kanałem typu 'must carry'. Polsat Cafe, Play, Film, News (z tego co słyszałem, najmocniejszy z nich) i inne raczej nie są kanałami od których widzowie uzależniają pobyt w takiej czy innej platformie, a przynajmniej tak mi się wydaje (patrząc na ich ramówkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odejdę od tematu, napisałem podobny post w innym dziale ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Z racji tego, że bardzo lubię piłkę nożną mam w domu C+ i Nkę. Teraz, jak wejdzie nc+ będę miał możliwość przeniesienia swoich dwóch ofert w jedną? Pozdrawiam.

A czemu zależy Ci na szybkiej odpowiedzi ? Jeśli jedna umowa Ci się teraz kończy to jej nie przedłużaj, będziesz miał łatwiej. Tak bez kombinacji to raczej nie połączysz, no chyba że zmiana: dwie umowy z abo 50zł na jedną z abo 100zł być może taki wariant przewidują... A jeśli nie to patrzysz gdzie jakiś kanał zniknie lub zamienią na inny i wtedy zrywasz jedną umowę przed czasem a drugą migrujesz na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie, jakiejś osoby na oficjalnym fanpegu nc+ na facebooku, moderator odpowiedział tak:

– Dlacego w spocie nie było Polsatów, TVN, TVP i HBO. To są ważne kanały?

– Bartosz, jak już pisaliśmy, prosimy się nie sugerować spotem. Pełna oferta zostanie przedstawiona 21 marca, wtedy będziemy mogli dyskutować o konkretach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby kanały tematyczne nie znalazły się w nc+, ani też żeby zabrakło w nc+ paczki HBO, ktoś coś klepnął i teraz co niektórzy świrują

Jeśli HBO zniknie z nc+ to straci 2-2,5 mln potencjalnych klientów. Jeśli ich straci to nie zarobi. Jeśli nie zarobi to nie będzie miało za co wzbogacić oferty czyli nie będzie mogło konkurować z ofertą premium nc+. Zresztą HBO będą w nc+ też w jakiś sposób będzie się osłabiało. Im atrakcyjniejsza oferta nc+ (m. in. za sprawą obecności HBO) tym większe zainteresowanie nc+ i większe pieniądze na zakupy dla oferty premium tej platformy. Może się okazać że CP p[beep]rnie HBO na wyłączność by w ten sposób walczyć o bogatszych abonentów. Zresztą przy dwóch platformach może pojawić się bardzo dużo kanałów na wyłączność. nc+ będzie miało bardzo mocne, swoje kanały tematyczne. CP też się zbroi wchodząc we współpracę z innymi podmiotami (np. Viasaty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby kanały tematyczne nie znalazły się w nc+, ani też żeby zabrakło w nc+ paczki HBO, ktoś coś klepnął i teraz co niektórzy świrują

Jeśli HBO zniknie z nc+ to straci 2-2,5 mln potencjalnych klientów. Jeśli ich straci to nie zarobi. Jeśli nie zarobi to nie będzie miało za co wzbogacić oferty czyli nie będzie mogło konkurować z ofertą premium nc+. Zresztą HBO będą w nc+ też w jakiś sposób będzie się osłabiało. Im atrakcyjniejsza oferta nc+ (m. in. za sprawą obecności HBO) tym większe zainteresowanie nc+ i większe pieniądze na zakupy dla oferty premium tej platformy. Może się okazać że CP p[beep]rnie HBO na wyłączność by w ten sposób walczyć o bogatszych abonentów. Zresztą przy dwóch platformach może pojawić się bardzo dużo kanałów na wyłączność. nc+ będzie miało bardzo mocne, swoje kanały tematyczne. CP też się zbroi wchodząc we współpracę z innymi podmiotami (np. Viasaty).

 

rozumiem, że ta liczba abonentów to rano w fusach z herbaty się Ci objawiła? ;) HBO już dawno przestało przyciągać. Ludzie raczej rezygnują z HBO, niż idą w drugą stronę. Odbiję Ci piłeczkę w drugą stronę. Ciekawe ilu abonentów opuści CP i przejdzie no nc+ ze względu na sport: PL, LM, LE, La Liga, Serie A, Ekstraklasa, żużel. Tutaj są nie do pobicia, a i oferta filmowa rozkłada na łopatki HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że ta liczba abonentów to rano w fusach z herbaty się Ci objawiła? ;) HBO już dawno przestało przyciągać. Ludzie raczej rezygnują z HBO, niż idą w drugą stronę. Odbiję Ci piłeczkę w drugą stronę. Ciekawe ilu abonentów opuści CP i przejdzie no nc+ ze względu na sport: PL, LM, LE, La Liga, Serie A, Ekstraklasa, żużel. Tutaj są nie do pobicia, a i oferta filmowa rozkłada na łopatki HBO.

Piję herbatę z torebki :) Napisałem potencjalnych czyli chyba poprawniej byłoby że zmniejszy sie zasięg techniczny o tę liczbę abonentów. Ludzie rezygnują z HBO? Rzuciłem okiem na oglądalność i cała paczka HBO ma dużo wyższą widownię niż paczka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby kanały tematyczne nie znalazły się w nc+, ani też żeby zabrakło w nc+ paczki HBO, ktoś coś klepnął i teraz co niektórzy świrują

Jeśli HBO zniknie z nc+ to straci 2-2,5 mln potencjalnych klientów. Jeśli ich straci to nie zarobi. Jeśli nie zarobi to nie będzie miało za co wzbogacić oferty czyli nie będzie mogło konkurować z ofertą premium nc+. Zresztą HBO będą w nc+ też w jakiś sposób będzie się osłabiało. Im atrakcyjniejsza oferta nc+ (m. in. za sprawą obecności HBO) tym większe zainteresowanie nc+ i większe pieniądze na zakupy dla oferty premium tej platformy. Może się okazać że CP p[beep]rnie HBO na wyłączność by w ten sposób walczyć o bogatszych abonentów. Zresztą przy dwóch platformach może pojawić się bardzo dużo kanałów na wyłączność. nc+ będzie miało bardzo mocne, swoje kanały tematyczne. CP też się zbroi wchodząc we współpracę z innymi podmiotami (np. Viasaty).

Tak się dziwnie składa,że przed latami były dwie platformy C+ która miała tylko Canal+ i WizjaTV która miała tylko HBO i doszedł do tego CP/na początku inna nazwa/bez Canal+ i HBO.Wizja zginęła/choć miała HBO.Powstała n-ka która też początkowo nie miała HBO jak nadal CP i zostały i zaczęły się rozwijać.Jak wynika z historii samo HBO nie pomogło przetrwać Wizji a Pozostałym pozwoliło na rozwój mimo braku HBO więc może nie demonizujmy sprawy bycia lub nie bycia HBO w nc+jakby od tego miałby zależeć los całej platformy nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie ma to jak porównywać rynek platform satelitarnych z 2000 r. do czasów dzisiejszych. Poza nazwami mają się te rynki nijak. Myślę że Wizja nawet gdyby miała wszystkie ligi świata i pół wytwórni filmowych i tak by nie przetrwała. Pan Lew miał mocną pozycję wśród polityków i decydentów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie w nc+ miało by nie być HBO to myślę że CP coś by "pokombinował" z jego nadawcą tak jak to było w przypadku MTG czyli nadawcy Viasatów. Oczywiście HBO to marka potentat, ale CP wykorzystałby okazję na to że mają jako jedyni(wśród sat. TV) HBO i nawiązał by współpracę z nadawcą tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie CP ma na wyłączność CBS Europa, czym przebija Cyfrę+ posiadającą tylko gorsze kanały z paczki CBS. :lol2:

 

Natomiast nie wierzę, aby HBO wywędrowało z nowej platformy. Obecność tej marki dodaje jeszcze więcej do treści premium także w aspekcie marketingowym, bo wtedy nC+ może mówić, że posiada nie tylko supremację w treści sportowej z górnej półki ale i w obszarze filmowym: prawa po nPremium i HBO w "jednym pilocie" podczas, gdy CP miałby tylko HBO - byłoby tak nawet, gdyby oferta HBO była [znacznie] gorsza od oferty filmowej pakietu premium nC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie bedzie Polsatu HD i HBO to niestety przechodze do CP... Sport mnie nie interesuje...

 

Dziwne by było gdyby zabrakło Polsatu HD, o czym by to świadczyło już sam nie wiem. Wiem tylko że to bodajże trzeci co do oglądalności kanał w Polsce. Wiem także bo porównywałem że różnica jakości między Posatem SD a Polsatek HD jest znaczna i to nawet w filmach w natywnej SD, upscalowanie robi swoje i już. Oczywiście mówię o TV przynajmniej 47 cali bo taki posiadam i w wzwyż. Na 32 calowych mikrusach różnica jakości o wiele mniejsza.

 

Jeśli polsat nie zgodzi się emisje swojego programu w HD na NC+, no to NC+ powinna z miejsca wyłączyć TVN HD z Cyfrowego Polsatu i nadawać go tylko w SD. Tylko czy ludzie z NC+ będą mieli jaja zadrzeć z największą TV w Polsce i czy im w ogóle zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że HBO ma ten problem, że do tej nie zainwestowało w jakiś sport premium, a to urozmaiciło by ramówkę i wzmocniło HBO, może coś w stylu http://www.hbo.com/#/sports
Przecież miała trochę sportu ja np.słynna transmisja pojedynku Gołoty ale później odcięła się od sportu nie wiedząc czemu mając prawa z HBO Sport.

Be89@ to nie tylko lata 2000 bo n-ka to już inna epoka i CP też jakoś przetrwali ale widocznie Solorz i Walter to też mieli mocną pozycję wśród polityków i decydentów takie z Rywinem trio tylko niewzajemnej adoracji ale wiadomo nie od dziś ,że to wina Tuska i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że ta liczba abonentów to rano w fusach z herbaty się Ci objawiła? ;) HBO już dawno przestało przyciągać. Ludzie raczej rezygnują z HBO, niż idą w drugą stronę. Odbiję Ci piłeczkę w drugą stronę. Ciekawe ilu abonentów opuści CP i przejdzie no nc+ ze względu na sport: PL, LM, LE, La Liga, Serie A, Ekstraklasa, żużel. Tutaj są nie do pobicia, a i oferta filmowa rozkłada na łopatki HBO.

Piję herbatę z torebki :) Napisałem potencjalnych czyli chyba poprawniej byłoby że zmniejszy sie zasięg techniczny o tę liczbę abonentów. Ludzie rezygnują z HBO? Rzuciłem okiem na oglądalność i cała paczka HBO ma dużo wyższą widownię niż paczka Canal+.

 

C+ nie ma w n-ce i CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HBO to ważny kanał dla wszystkich platform, hejterom ciężko jednak ogarnąć jak wiele osób ceni możliwość zobaczenia ich fantastycznych seriali równo/w okolicach amerykańskiej premiery. Nie wszyscy bowiem pomiędzy wymarzony kontent premium, a roczne filmowe 'nowości', wstawiają znak równości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...