Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to nie najwazniejsze mnie interesuja NOWE boxy od nc+ ,a sprzet dla innych panikujacych jest tylko wazny bo parowanie ukrocilo ich marzenia niestety , no ale co najmniej do konca roku wstepnie beda mogli dzialac na swoich dekoderach za 2 tysiace wiec ten rok maja spokojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to jak wyobrażacie sobie start nowej platformy w kwietniu? Że niby przez miesiąc Cyfra+ nie będzie zawierać nowych umów i oleje także tych, którym obecnie kończą się umowy?...
Ci, którzy mieli do lutego przedłużyli, albo zrezygnowali. A Ci którzy mają do marca - przedłużą już w nC+ :smile:

 

Jest ktoś na forum, komu umowa się kończy w marcu i jeszcze nie przedłużali i nie wypowiadali umowy :?: Dzwonili już do tych osób z nową ofertą? :wink:

 

 

...a sprzet dla innych panikujacych jest tylko wazny bo parowanie ukrocilo ich marzenia niestety , no ale co najmniej do konca roku wstepnie beda mogli dzialac na swoich dekoderach za 2 tysiace...
Ja ma moduł za 150PLN i dekoder za 170PLN (skąd wziąłeś 2kPLN :?: ). ...i spokój do października 2014
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, moja prośba o dołączenie kanałów nSport HD i MGM HD również została zaakceptowana.

Moze napiszecie z czego skorzystaliscie ... formualrz ; tel itp ...

 

U mnie odpowiedz standardowa dzis wplynela na skrzynke :

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, Uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jedna umowa u znajomej do 31marca...dzwonili cały luty ale olewała sprawę.Z tego co wiem chce zrezygnować...wydaje mi sie ze niedługo będzie start bo my w aps już technicznie gotowi jesteśmy...po 3szkoleniach sprzęt też dotarł..Loga są /ulotki tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te osoby które,boją się,że teraz c+ nie przedłuży umowy,a wysłali wypowiedzenie,mogą na tydzień przed rozwiązaniem wysłać priorytetem takie pismo jak poniżej.fakt faktem,będzie drożej,ale pozostaną w c+ ze swoim sprzętem itd :).w pełni gotowi do migracji do nc+

 

Miejscowość ………………………, data…………………………

Numer Abonenta……………. - …

Imię……………………… Nazwisko……………………………….

Ul…………………………………………………………………….

Kod pocztowy……………… Miejscowość…………………………

ODSTĄPIENIE OD ROZWIĄZANIA UMOWY

Uprzejmie informuję, że wycofuję złożoną przeze mnie rezygnację z Umowy

o Abonament i wyrażam wolę jej kontynuowania na dotychczasowych

warunkach.

Z poważaniem,

…………………………………….

(czytelny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jedna umowa u znajomej do 31marca...dzwonili cały luty ale olewała sprawę.Z tego co wiem chce zrezygnować...wydaje mi sie ze niedługo będzie start bo my w aps już technicznie gotowi jesteśmy...po 3szkoleniach sprzęt też dotarł..Loga są /ulotki tak samo...

Ale teraz pojechałeś na maksa, ten półroczny ban masz już na pewno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to jak wyobrażacie sobie start nowej platformy w kwietniu? Że niby przez miesiąc Cyfra+ nie będzie zawierać nowych umów i oleje także tych, którym obecnie kończą się umowy?...
Ci, którzy mieli do lutego przedłużyli, albo zrezygnowali. A Ci którzy mają do marca - przedłużą już w nC+ :smile:

 

A co z nowym Klientem, który nie ma jeszcze żadnej platformy i chciałby w marcu podpisać umowę z Cyfrą+ (nawet nie wie jeszcze o fuzji) ? Powiedzą, czekaj pan do kwietnia ?

A co z Kowalskim, który także nie wie o fuzji a któremu załóżmy 5 marca kończy się umowa, czy on również ma czekać do kwietnia na nc+ i w okresie 5 marca - X kwietnia nie mieć żadnej platformy ?

 

Skoro zablokowali możliwość zawierania nowych umów i przedłużania obecnych to znaczy, że fuzja jest już bardzo blisko. Każdy dzień to w tym momencie potężne straty, bo jest ryzyko odejścia Klienta do konkurencji słynącej z długich umów. I kiedy nc+ odzyska takiego Klienta? za 30 miesięcy albo jeszcze dłużej na niego poczeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a sprzet dla innych panikujacych jest tylko wazny bo parowanie ukrocilo ich marzenia niestety , no ale co najmniej do konca roku wstepnie beda mogli dzialac na swoich dekoderach za 2 tysiace...
Ja ma moduł za 150PLN i dekoder za 170PLN (skąd wziąłeś 2kPLN :?: ). ...i spokój do października 2014

 

jak skąd wziął? tyle sprzęt dobrej klasy kosztuje.takie to dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest jedna umowa u znajomej do 31marca...dzwonili cały luty ale olewała sprawę.Z tego co wiem chce zrezygnować...wydaje mi sie ze niedługo będzie start bo my w aps już technicznie gotowi jesteśmy...po 3szkoleniach sprzęt też dotarł..Loga są /ulotki tak samo...

 

W takim razie proszę o skan ulotki, skoro ją masz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak skąd wziął? tyle sprzęt dobrej klasy kosztuje.takie to dziwne?
Te 2kPLN zrozumiałem bardziej jako standard dla abonentów C+ z własnym sprzętem, a tak przecież nie jest. Można kupić i za 4kPLN. A mi chodziło raczej o używanie własnego sprzętu... który mam, i mam nadzieję, że będę spokojnie do X.2014 z niego korzystał...

 

A oto odpowiedź na DZISIEJSZEGO maila z prośbą o nSport i MGM (wysłany dziś koło południa):

...odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

Odnosząc się do kanałów Sundance oraz TVN 24 HD wyjaśnaim, że obecnie nie dysponujemy informacjami na temat pojawienia się na platformie CYFRY+ wspomnianych przez Panią kanałów. Pragnę wyjaśnić, że CYFRA+ jednak wciąż poszerza swoją ofertę o nowe, interesujące kanały.

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługa Abonentów...

...itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni maja utworzone kilkanascie gotowcow i tylko tak wklejaja...
Wklejają nie to, co chcą, ale to, co im każą :read: ...I póki co ta informacja jest faktem, czyli informacją potwierdzoną :idea:

 

...Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament..

przedłużających Umowę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek1982

 

Mysle ze beda miec cos w zanadrzu cos z extra filmami jakie dotej pory 2-ie platformy nie mialy, a moze beda w stanie inwestowac w kupno dobrych nowych filmow z dobrych wytworni, skoro im sie rzesza abo. powiekszy, licze tez ze muzycznie cos podciagna, mcm'y, w9, m6 sport to mnie akurat najmniej obchodzi i mysle ze jest pol na pol z chetnymi na stawionymi bardziej na sport jak i na film. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi włączyli Eurosport 4 i Npremium 10 ......:)))), na prawdę skończcie pisać brednie, nic nikomu nie będą włączać , jeśli nie załapałeś się do grupy testerów,to nawet jak staniesz na głowie to nić Ci nie włączą.... na dworze śnieg pada,niech dzieci idą lepiej klepać bałwana,niż wypisywać brednie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek1982

 

Mysle ze beda miec cos w zanadrzu cos z extra filmami jakie dotej pory 2-ie platformy nie mialy, a moze beda w stanie inwestowac w kupno dobrych nowych filmow z dobrych wytworni, skoro im sie rzesza abo. powiekszy, licze tez ze muzycznie cos podciagna, mcm'y, w9, m6 sport to mnie akurat najmniej obchodzi i mysle ze jest pol na pol z chetnymi na stawionymi bardziej na sport jak i na film. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego formularza na stronie Cyfra+ już nie ma.Tak samo nie można zapłacić przez stronę Cyfra+ za abonament.

 

Ja pisałem do nich z paroma zapytaniami i przy okazji zapytałem o możliwość włączenia NSport (na MGM mi nie zależy) dosłownie 15 minut temu. Teraz sprawdzam i formularz kontaktowy na stronie Cyfry nadal ma się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...