Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i dwa tygodnie bez możliwości przedłużenia abo - wątpię zbyt duże straty dla cyfry+ i n-ki

 

moim zdaniem możliwe daty to 4 ( mało realne) lub 8 - 11 marca

 

Jakie straty. Przecież umowy i tak kończą się z końcem miesiąca. Dwa tygodnie przedłużeń czy trzy to żadna różnica. A możliwe, że wtedy będzie możliwość przedłużenia tylko z jednoczesną migracją do nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straty dla platformy - zbyt długi okres, kiedy klient nie może skorzystać z możliwości aneksowania umowy może spowodować odpływ klienta, później utrzymać jest go trudniej

straty dla APS-ów - nie ukrywajmy, że przedłużenia generują jakiś tam dochód (coraz trudniej o nowego klienta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się z Tobą, gdyby taki manewr zrobili pod koniec miesiąca a nie na początku. Im zależy, żeby jak najszybciej ale również bez zbyt dużych strat przenieść abonentów do nowej platformy. Możliwe, że oferty migracyjne dla osób którym kończy się umowa będą wystarczająco atrakcyjne.

Natomiast napewno są to jakieś straty (ale też oszczędność dla starych platform) dla APS-ów, bo oni dostają marżę od przedłużeń, której platformy nie muszą im płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im zależy, żeby jak najszybciej ale również bez zbyt dużych strat przenieść abonentów do nowej platformy.

 

Dlatego też, że ten "okres przejściowy" bez możliwości przedłużania umów moim zdaniem będzie dość krótki, a później już możliwość migracji do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, czy okres przejściowy może być krótki. Napewno nie może być za długi. Uważam, że będzie "spokojny". Od czasu pojawienia się oferty nowej platformy pewnie będzie można przedłużać tylko z jednoczesną migracją do nc+. Ci którzy nie zdecydują się na migrację a mają umowy jeszcze na kilka- kilkanaście miesięcy spokojnie będą z tych ofert korzystać, a później migracja. W międzyczasie telefony z propozycjami do abonentów którzy są na umowach na czas nieokreślony, a pod koniec roku, lub n.p w połowie przyszłego akcja migracji dla ociągających się.

Wydaje mi się, że właśnie tak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Oj jak większość ludzi pisze, że start nowej nc+ rozpocznie swój byt a to 1 marca, a to po weekendzie 4 marca, 8, 15 itd ... A nc+ od samego początku zapowiadało start na wiosnę 2013 r. A wiec proszę ostudzić swoje wpisy i bajki wyssane z palca ... Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze nic gotowego by mogli ruszyć już jutro czy nawet za tydzień ... Proszę mieć jeszcze dużo cierpliwości bo zaplanowany start jest planowany na przełomie KWIETNIA 2013 r. Wcześniej wszyscy będą wiedzieć jakie są pakiety, w jakiej kwocie, jaki sprzęt do dyspozycji, jak będą formalizowane umowy itd ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kampania reklamowa nastąpi wtedy jak fuzja będzie już gotowa, czyli dokładnie w dzień startu. Pamiętam jak było to z TP na Orange. Nie było konkretnego terminu rebrandingu ustalonego było wiadome, że w kwietniu. Nagle pewnego dnia wchodzę na stronę TP a tam już Orange. Tak samo nagle pojawiły się nagle spoty w tv. Rebranding jest reklamowany jak już jest gotowy! Pytałem się w pewnym APS i powiedzieli, że tylko czekają na znak od nich, aby dać szyld tak samo z ulotkami zostaną dostarczone w dzień startu lub w przeddzień Więc istnieje szansa, że może to nastąpić w najbliższym tygodniu, ale może to być pod koniec marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia to wydłużanie umów w Cyfrze na szybko przed fuzją, zachęcają abonentów jeszcze 2 marnymi kanałami. To jest BARDZO PODEJRZANE. Ludzie wtrzymajcie sie będzie nowa oferta to przedłużycie.

 

co siejesz ferment.....i tak będzie można zmienić z C+ na nC+ jak komuś będzie pasować!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mieć jeszcze dużo cierpliwości bo zaplanowany start jest planowany na przełomie KWIETNIA 2013 r.

No proszę, napisane tak, jak dyby to była informacja, nie zaś jakieś tam czyjeś przypuszczenie.

Przełom kwietnia z czym?

 

Właściwie, to w tym roku tak się akurat złożyło, że prima aprilis i śmigus dyngus wypadają akurat w tym samym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie że dla niektórych ta fuzja to być albo nie być z tv-sat , jeśli ktoś podpisał aneks do dzisiaj to jak mu będzie pasowało to przejdzie do nC+ a jak nie to zostanie w C+ do końca umowy (18 miechów ?) na obecnych warunkach , więc poco ten lament ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że ICA nie działa.Ale...przypadkowo wszedłem na ICA przez telefon. pojawiła się nowa strona z logowaniem. Po zalogowaniu ukazuje się nowa strona z naszymi danymi. Wszedłem na komputer i rzeczywiście nie działa. Nie dało mi to spokoju i wykasowałem z adresu trzy literki www i zadziałało. Pojawiło się to samo co na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że ICA nie działa.Ale...przypadkowo wszedłem na ICA przez telefon. pojawiła się nowa strona z logowaniem. Po zalogowaniu ukazuje się nowa strona z naszymi danymi. Wszedłem na komputer i rzeczywiście nie działa. Nie dało mi to spokoju i wykasowałem z adresu trzy literki www i zadziałało. Pojawiło się to samo co na telefonie.
spoko zrobiłeś tak jak piszesz i działa dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...