Skocz do zawartości

ABONAMENT i nowe programy w TVP


jan24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

ja tez tego nie rozumiem, placimy a mamy mozliwosc ogladania tylko tvp1 2 3, niektórzy tvp kultura a juz calkiem "wybrancy" tvp sport i tvp historia, PARANOJA, to za co my placimy?!, czy za te kanaly na ktorych nie ma co ogladac?! czy placimy za to za co trzeba jeszcze raz zaplacic u innego operatora sieci kablowej albo cyfrowej?! tak wlasnie jest, PRZECIEŻ ZYJEMY W POLSCE, KRAJ-PARANOJA-CYRK!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Powiem wam tak...

Na zachodzie chyba abonamentu nie ma...

A u nas.. kto ma w moim rejonie naziewną antenkę odbiera TVP1 i 2.

A za co np. mój dziadek za 2 miesiące 32zł płaci. Toż to...

Tak czy inaczej tzw. abonament telewizyjny powinni znieśc. A przykładowo jak nie oglądam kanałów TVP! Nazwa też jest myląca bo

po1. to ja kupiłem tv za własną kasę...gdyby jeszcze inne stacje brały z tego abonamentu kasę a tak...

 

Dla nowych posiadaczy TV polecam nie płacić abonamentu a dla stałych odrejestrować tv....chodź mogą być problemy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie chyba abonamentu nie ma...

Niestety jest... w całej zachodniej Europie jest, nie ma w USA, ale tam nie ma też publicznej tv

Abonament to przeżytek z czasów gdy tv była państwowa i były 2 programy. Obecnie w dobie cyfrowej tv gdy dostępne są dziesiątki kanałów, nie ma większego sensu żeby za 2 z nich oddzielnie płacić. Ale powiedz to politykom. Oni nie zamachną się na śwętą krowę jaką we wszystkich krajach europy jest publiczna tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

abonament telewizyjny to nie jest skladka za ogladanie TVP tylko podatek od ogladania telewizji wogole i nie jest istotne czy ogladacie kanaly tvp tylko to ze wogole ja ogladacie taki jest zamysl abonamentu telewizyjnego wiem ze wyglada to tak ze jesli ogladacie TVP to placicie abonament ale te oplaty nie sa za ogladanie tvp tylko telewizji wogole....

 

 

sorki nie wiem jak zrobic prawidlowo cytat

 

"W imieniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji uprzejmie informuję, że opłaty za używanie odbiornika radiofonicznego i telewizyjnego nie zmieniły się i od dnia 1 stycznia 2008 roku wynoszą:"

 

cytat ze strony krrit

 

Edycja RafiX: To ja to ująłem w cytat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...