Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Julian sie nie kontroluje w swoich głupich pomysłach i wszystko okaże sie za niedługo w pierwsza rocznice powstania platformy i znowu Edward będzie sie spuszczał nad ''och ach sprzętem ADB z wykastrowanym EPG+ i jaki to cudowny MR jest oferowany w ''nc+'' bo rok temu w jego kity nikt nie uwierzył a facio sie na maksa skompromitował maksymalnie i do dziś pamięta ten jego ''kituś bajduś'' :brawo::lol::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety żadnego odpływu abonentów nie będzie, chociaż chciałbym wrócić do starych cen z c+, popełniłem błąd przy negocjacji migracji, teraz przy przedłużaniu umowy ma hbo cinemax i 6c+ z MR ZA 134 i to po reklamacji, masakra , ta obecna pakietyzacja jest do kitu bo nawet nie można zrezygnować z tych opcji dodatkowych bo są w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety żadnego odpływu abonentów nie będzie, chociaż chciałbym wrócić do starych cen z c+, popełniłem błąd przy negocjacji migracji, teraz przy przedłużaniu umowy ma hbo cinemax i 6c+ z MR ZA 134 i to po reklamacji, masakra , ta obecna pakietyzacja jest do kitu bo nawet nie można zrezygnować z tych opcji dodatkowych bo są w pakiecie.

 

ja tam nie narzekam na migrację z c+ do nc+ na karcie cyfry oczywiscie.

Wszystko trzeba robic z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytac forum.

 

Opisałem to kilka razy na forum w wątku migracja z c do nc+.

Migrowałem w maju 2013 już po zakonczonej umowie w czasie 30 dni na zdanie sprzętu.

Do wrzesnia 2014 mam czas i przedłużenie jedynie na tych samych warukach co mam.

Nic innego jak karty cameleon nie wchodzą w grę - tv to nie wszystko prędzej zrezygnuję niż przejdę na parowane karty i multiroom nc+.

W razie czego mam kartę n na kartę z BSKA na ktorą mogę podpisac umowę nc+ mix. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multiroom jedynie na kartach i dekoderach adb dla tych co będą dobierac do umowy.

Więc dla użytkownikow na kartach po cyfrze - cameleon wymiana dekoderow i kart.

Tak napisał @cyfra.tv w jednym z wątkow. Prosimy o potwierdzenie tygo @cyfra.tv :) i odpowiedz co w przypadku awarii karty cameleon - wymienią na taką samą czy już nową z nc+ - parowany Conax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak napisał. Karty camela dalej będą,ale dla aktualnych abonentów tylko na wymianę w razie uszkodzenia.Natomiast MR tylkona ADB,nawet dla tych co będą dopiero migrować z c+...... i będą go chcieli dobrać. Nic się nie zmieni dla tych co już mają takie karty.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...