Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mezzo sprzedaje się bardzo dobrze w kablówkach i dobrze sprzedawało się w Cyfrze, z tym, że w ofertach wielu telewizji nie ma tego kanału ze względu na z tego co wiem wysokie wymagania finansowe nadawcy, natomiast miłośników tego kanału nie brakuje. Zresztą nie wiem skąd nabijanie się z niego, każdy ma swoje gusta, o ile można jeszcze zrozumieć nabijanie się z kanałów typu Novela TV skierowanych raczej do niższych warstw społecznych to śmianie się z kanału dla wyższych sfer powinno być passe :D

 

Edit: może i pojechałem, ale o ile śmianie się z miłośników disco polo jest społecznie akceptowalne to z miłośników muzyki klasycznej niekoniecznie ;) I tak jak mówię, kanał sprzedaje się bardzo dobrze, tylko nadawca ma duże wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... Zresztą nie wiem skąd nabijanie się z niego, każdy ma swoje gusta, o ile można jeszcze zrozumieć nabijanie się z kanałów typu Novela TV skierowanych raczej do niższych warstw społecznych to śmianie się z kanału dla wyższych sfer powinno być passe :D

Trochę pojechałeś po bandzie. Myślę, że chodzi bardziej o upodobania muzyczne i rodzaj muzyki, której się słucha, a nie o przynależność do warstwy społecznej. Dyskusja na temat gustu jest passe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak to jest z tym pakietem sport, mamy kanaly c+sport, famyli1,2 i nsport ale tutaj pisze jak byk:

 

- Premium Family&Sport (CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD), zapewniający dostęp do wszystkich najlepszych wydarzeń sportowych na platformie nc+

 

Z tego wynika ze jesli jakies wydarzenie sportowe (gran derbi, GP na zuzlu itp) bedzie mialo miec transmisje na innym kanale niedostępnym w pakiecie sport (głownie chodzi o Canal+) to oni musza go na ten czas odkodować posiadacza pakietu sportowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zamiast tam napisac dostep do wsyztkich wydarzen sportowych to dodali jeszcze to slowko najlepszych i potem moga cos kombinowac ale nie wierze zeby posiadacze pakietu sport nie mogli ogladac np GP na zuzlu, albo przestana robic transmisje sportowe na c+ albo beda go musieli na czas wydarzenia udostepnic.

 

Tak czy siak, pakiet sport z Universem to 89zl to nie lepiej dalej kupic Mixa i po miesiacu wybrac pakiet z wszystkimi c+ na 12 miesiecy w cenie takiej samej 89zl? (roznic sie bedzie od pakietu sport tylko tym (az tym) ze dojda c+, c+film1,2) cena ta sama:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dziala, jednak da sie dalej wybrac pakiet z wszystkimi c+ za 99zl, szkoda tylko ze dekoder na wynajem za 5zl robi sie juz 104...zaraz sprawdze czy nic z mixem nie zmienili bo za 89zl miec full i zero dodatkowych oplat to jest w miare dobra oferta

 

 

Juz wszytko wiem:P dzonilem przed chwila i pytalem o pakiet sport czy amjac ten pakiet nie przegapimy niczego bo np cos puszcza w c+ zwyklym np jakis hit, gosc odpowiedzial mi ze nie gwarantuja tego ze sport zniknie z anteny c+ czarnego (jak on to ujal) do tego nie przewidizano udostepniania sygnaly c+czarnego dla posiadaczy pakietu sportowego kiedy na antenie tego kanalu bedzie jakis mecz itp....

 

Co najlepsze dla mnie MIX zostaje po staremu czyli kupuje za 99zl dekoder (nie zalezy mi na mega wypasie 1TB czym mnie namawial do zwyklego abo) i po mieiacu przechodze na pakiet canal+platyna z umowa na 12miesiecy w cenie 89zl (mam dostep do full canal+ zamiast jak to w pakiecie sportowym przy cenie 89zl jedynie c+famyly1,2 i c+sport:)

 

To chyba tyle (oferta nic sie nie zmienila jak dla mnie, dalej jest dno jesli chodzi o abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg tragedii rozpoczętej w marcu br. Ceny na miarę klasy biznes w Europie zachodniej. 129 zł plus Filmbox 15 zł plus Cinemax - po 6 lub 9 mies. też 15 zł, następnie History HD, Sundance, Mezzo, aktywacja kanału VOD Player - to już ponad 170 zł. Następnie wynajem dekoderów ADB i opłata za MR. Z kanałami rozrywkowymi to grubo ponad 200 zł. Pan Julian jest jednak uparty.

Prócz sportu to reszta Canalów totalna porażka - niesamowita ilość powtórek, na okrągło. Nic nie ma tu nowego. Fakt - pojawiają się nieliczne nowe filmy. Ale na 5 Canali z filmami w ofercie to śmiech i wciskanie kitu.

To znana metoda z byłych 4 kanałów filmowych dawnej Nki.

Ponieważ zapowiedziano to/info z dziś/ jako ofertę już na Nowy Rok i święta - żadnych nowych kanałów, nawet TCM i CBS, które mają dotychczasowi z Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...