Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś opcja żeby zamienić turbo na mediaboxa dla tych co są juz w nc+ za 49zl?

[beep]a wie, ale bez nerw... ten mediabox jest za 49zł + 5zł/mc za najem :smile: . Wystarczy kliknąć "zamów" i tam pisze, więc to żadna nowa oferta na mediaboxa nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny są obniżone przy CZYM w POPRZEDNIEJ PROMOCJI były takie same.

Przekreslili ceny nominalne, które wczesniej nie były pokazywane, że niby obniżka teraz nastąpiła a wciąż jest to samo.

 

bo to taka typowa promocja po polsku :) dopisujemy wyższą cenę i skreślamy, a stara dalej zostaje..... większość sieciówek tak robi

i jeszcze się tym chwalą na stronie głównej wstyd.

 

czy oni nadal myślą, że abonenci to idioci? julian pewnie znów powie, że nie zrozumieliśmy oferty :)

kurde mogli iść na całość i napisać obniżka 100zl na każdym pakiecie:

comfort+ z 139 na 39

universe+ z 159 na 59

silver+ z 179 na 79

a platinum+ z 199 na99 :D

albo jeszcze bardziej mogli szaleć i obniżka po 1tyś na pakiecie, w końcu papier wszystko przyjmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że najlepiej jakby Canal+ dawali za darmo, i jeszcze emitowali filmowe hity prosto z kina i wszystkie transmisje sportowe :D

 

Nie bawcie się w narzekaczy. Obecnie zmiana dotyczy TYLKO pakietu Canal+ Platinum, który w promocji kosztował 119 zł a teraz 99 zł dla nowych. I uważam, że jest to dobra cena tzw. oferty standardowej (bo jak wiadomo oferty utrzymaniowe są lepsze). Szkoda, że tak późno, ale krok w dobrym kierunku. Uważam, że cena 99 zł za Canal+ Platinum powinna być od samego początku.

 

 

A co do "przekreślonych cen", taki "chwyt" nie jest nowością, od samego początku widnieją w ulotkach reklamowych nc+ u dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez HBO za 99zł to i tak moim zdaniem nic rewelacyjnego. OK, zaraz ktoś powie że Seriale+, że nc+GO że netVOD. Fajnie, ale mnie to akurat niespecjalnie interesuje i wolałbym sobie to wymienić np. właśnie na HBO. I jakbym był nowym klientem to bym chciał mieć taki wybór, którego nc+ dalej nie daje.

 

Ja mam C+ z HBO za 89zł, do tego te VOD i netVOD, ale nic tam jeszcze z tych kolekcji nie obejrzałem. Cieszę się że mam HBO, bo kanał ten oglądam regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.........................Ja mam C+ z HBO za 89zł, do tego netVOD, ale nic tam jeszcze z tych kolekcji nie obejrzałem. Cieszę się że mam HBO, bo kanał ten oglądam regularnie.
dokładnie tak jak ja ... Popieram w 100% 8)

 

HBO ma dobre seriale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wogole dziwi dlaczego oni nie sprzedają samego CANAL+ za 30-40 zł?

Więcej chętnych niż na ten PLATINUM się skusi i ARPU wygeneruje wyższe

Czy oni nie widza, że CP zbił sukces na tanich pakietach? Kiedyś nie było FAMILIJNEGO MAX HD, droższe pakiety wogole się słabo sprzedawały amimo to się udało z dość wysokim ARPU. Co z tego że n miała wyższe jak klientów 3 razy mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez HBO za 99zł to i tak moim zdaniem nic rewelacyjnego.

 

Niby racja, ale...

Teraz pełny pakiet Canal+ kosztuje 40 zł (99 zł - 59 zł pakiet podstawowy). Uważam, że jest to uczciwa cena biorąc pod uwagę promocyjne ceny "starego" Canal+ (30 zł) + "starego" nPremium (10 zł). Pamiętać należy, że jest to oferta dla "nowych klientów", w przypadku ofert utrzymaniowych pewnie będą/są nieco lepsze opcje.

 

Oczywiście, za czasów Cyfry+ za 99 zł był Canal+ wraz z HBO. Ale było, minęło, teraz jest drożej, bo niby więcej treści premium :D

 

Generalnie cena za Canal+ Platinum 99 zł jest jak najbardziej ok, jako oferta standardowa, i taka powinna być od samego początku. Oczywiście wciąż razi

brak możliwości dokupienia Canal+ do niższego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez HBO za 99zł to i tak moim zdaniem nic rewelacyjnego.

 

Generalnie cena za Canal+ Platinum 99 zł jest jak najbardziej ok, jako oferta standardowa, i taka powinna być od samego początku. Oczywiście wciąż razi

brak możliwości dokupienia Canal+ do niższego pakietu.

Owszem, masz rację tylko ludzi boli to że tracą swoje zniżki które targowali co roku... Jestem gotów dać za Platyne 80zł mimo że teraz płacę 67zł... ale nie, muszę 99zł nawet z HBO które jest coraz słabsze! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez HBO za 99zł to i tak moim zdaniem nic rewelacyjnego.

 

Niby racja, ale...

Teraz pełny pakiet Canal+ kosztuje 40 zł (99 zł - 59 zł pakiet podstawowy). Uważam, że jest to uczciwa cena biorąc pod uwagę promocyjne ceny "starego" Canal+ (30 zł) + "starego" nPremium (10 zł). Pamiętać należy, że jest to oferta dla "nowych klientów", w przypadku ofert utrzymaniowych pewnie będą/są nieco lepsze opcje.

 

Oczywiście, za czasów Cyfry+ za 99 zł był Canal+ wraz z HBO. Ale było, minęło, teraz jest drożej, bo niby więcej treści premium :D

 

Generalnie cena za Canal+ Platinum 99 zł jest jak najbardziej ok, jako oferta standardowa, i taka powinna być od samego początku. Oczywiście wciąż razi

brak możliwości dokupienia Canal+ do niższego pakietu.

Tylko że ta cena jest sztucznie podnoszona bo w Platinum dają Seriale+ czy netVOD+. Ale nie każdego to interesuje. Powinna być możliwość wymiany np. tych Seriali+ na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te serialie+ i poctureboxi oraz vod to uslugi w ktorych trzeba zaplacic za "wypozyczenie"....

Nie, płacisz osobno tylko w premierach VOD. W kolekcjach VOD wykupujesz odpowiednią kolekcję i masz dostęp do całości. W Platinum z VOD+ są to Seriale+, Prapremiery TVP i Canal+VOD, a z netVOD+ też jest kilka kolekcji do których dostajesz dostęp (nie mam jak teraz sprawdzić ale na bank TVNPlayer, Alekino, Planete, Canal+, Sport+ i coś tam jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@hydromanekin możesz to rozwinąć,bo nie zabardzo wiemy jakie masz warunki :wink: .....chodzi ci że platyna dla nowych jest za 99 pln(w tym HBO na 2 miesiące za darmo?)

ps. ja mam umowę która mnie w 100 % satysfakcjonuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migrowalem zaraz na starcie z c+ do nc+ na platyne za 99 zl na 18 miesiecy lecz nie bralem dekodera adb poniewaz wg konsultankti mialem wszystko odbierac na sagemcomie .Jak wiadomo na sagemcomie nie obejrzymy polsatu s e , polsatu hd , espn america itp... wiec po 3 miesiacach wzialem zadzwonilem ze chce wziasc mediaboxa(bo juz byla mozliwosc wziecia dekodera dla osob ktore podczas migracji telefonicznej nie brali) dali mi dekoder lecz musialem potwierdzic telefonicznie aneks czyli jakoby nowa umowe na 18 miesiecy na platyne za 99 zł + 10 zl za mediaboxa, aktywacja 0 zł. Sa to gorsze warunki od tych ktorzy teraz biora platyne jako nowy klient o 5 zl , i opcje hbo na 2 miesiace oraz nc+ go ... a i umowe o 6 miesiecy dluzsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...