Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tak jak mówisz. Płacąc nie małe pieniądze nc+ za dostęp do kanałów nie mamy dostępu do nich. Jeśli to będzie się przeciągało to ja piszę wypowiedzenie. Umowa gwarantuje mi dostęp do tych kanałów. Chodzi o zasady. Jeśli mówisz że masz dostęp do tych kanałów to musisz mieć do nich dostęp mówię tutaj o nc+. Dla nas abonentów przecież to decydujący element przy wyborze operatora TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, 4.0+ jak zapowiadali. Widać jak biorą pod uwagę, że chyba koło 3/4 urządzeń to wciąż Pierniki ._.

 

Nawet nie zadałeś sobie trudu by sprawdzić swoje wyssane z palca bzdury. Po pierwsze piernik jest na niecałych 40% urządzeń, a 4.0+ (4.0.0 - 4.2.2) na ponad 50%. Po drugie tendencja dla Gb jest spadkowa. Po trzecie aplikacja przynajmniej na razie jest na tablety, a nie wyobrażam sobie korzystania z tabletu z wersją Androida poniżej 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka już się testuje na jednym z transponderów platformy nc+

 

https://satkurier.pl/news/84652/tvp- ... a-13e.html

 

Zastanawia ten brak CAID 0x0100 (Seca). Zapomnieli go dodać, czy może ma to być następny kanał, który będzie niedostępny na kartach Cyfry+ i sprzęcie obsługującym tylko system Seca? :] Nie zdziwiłbym się już, gdyby tak było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem, że będzie tylko dla emigrantów. Zastanawia tylko, czy będzie dostępny dla wszystkich niezaleznie od posiadanego sprzętu do odbioru, czy tylko dla posiadających dedykowane dekodery ADB od nc+ (tak jak teraz Polsat HD) - oto jest pytanie. Brak CAID 0100 w emisji testowej każe mieć złe przeczucia...

 

I wydaje mi się, że nc+ ma pełne prawo nie udostępnić TVP Rozrywki dla posiadaczy sprzętu z Seca i nie będzie to wystarczającym powodem do rozwiązania umowy. W regulaminie chyba jest napisane, że migrować z własnym sprzętem co prawda pozwalają, ale poprawny odbiór wszystkiego gwarantują tylko na swoich dedykowanych dekoderach ADB :brawo: Czyli migrujący z innym sprzętem niż dekodery ADB niejako zgodzili się na to, że coś może nie działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie chyba jest napisane, że migrować z własnym sprzętem co prawda pozwalają, ale poprawny odbiór wszystkiego gwarantują tylko na swoich dedykowanych dekoderach ADB :brawo: Czyli migrujący z innym sprzętem niż dekodery ADB niejako zgodzili się na to, że coś może nie działać :)

Ale CAID1813 jest, czyli na CI+, Sagemcomach HD i DiGYBOXXie będzie działało, więc nie tylko ADB. Co do 0100 to pewnie dowiemy się później, bo póki co same spekulacje tu widzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem, że będzie tylko dla emigrantów. Zastanawia tylko, czy będzie dostępny dla wszystkich niezaleznie od posiadanego sprzętu do odbioru, czy tylko dla posiadających dedykowane dekodery ADB od nc+ (tak jak teraz Polsat HD) - oto jest pytanie. Brak CAID 0100 w emisji testowej każe mieć złe przeczucia...

 

I wydaje mi się, że nc+ ma pełne prawo nie udostępnić TVP Rozrywki dla posiadaczy sprzętu z Seca i nie będzie to wystarczającym powodem do rozwiązania umowy. W regulaminie chyba jest napisane, że migrować z własnym sprzętem co prawda pozwalają, ale poprawny odbiór wszystkiego gwarantują tylko na swoich dedykowanych dekoderach ADB :brawo: Czyli migrujący z innym sprzętem niż dekodery ADB niejako zgodzili się na to, że coś może nie działać :)

pokaż mi zapis,że TYLKO i WYŁĄCZNIE ADB. @kodif,masz rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...