Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z komunikatu NC+

 

"Przykładowo, decydując się na pakiet Comfort+ (112 kanałów) z dopełnieniem do Extra+ (37 kanałów) oraz 8 kanałami Canal+, klient zapłaci w danym miesiącu 109,99 zł. Jeśli zrezygnuje z opcji dodatkowych, to w kolejnym miesiącu zapłaci tylko podstawową miesięczną opłatę za pakiet Comfort+ w wysokości 39,99 zł."

 

 

W sumie to nie jest głupie rozwiązanie dla mniej wymagających. Przykładowo chcesz w Canal+/HBO obejrzeć jeden serial. Włączasz na miesiąc/dwa, oglądasz i wyłączasz. Jednak z cenami trochę przeginka. 60 zł za Canal+? Nawet bez zobowiązania to słabo, baaaardzo słabo.. Z HBO (bez HBO GO) za 25 zł nawet ujdzie, nie jest tragicznie. Eleven Sports, fajnie gdyby był pełny. Powinni wprowadzić tez rabaty, jeśli ktoś ma kilka pakietów.

 

Natomiast powiedzmy sobie jasno. Nie na taką ofertę (bez Ligi Mistrzów) większość w NC+ czeka.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty każdy potrafi czytać i nie musisz cytować.Wiesz jak są oferowane opcje dodatkowe w NC+?Chyba że zmienia i będą uruchamiać zgodnie z okresem rozliczeniowym.Ale to też nie będzie ten miesiac który zamaiwiamy jak i nie będzie pełny czyli opłaty czastkowe.A to jak oferuja opcję i ten komunikat to jedno z drugim nie trzyma się kupy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty każdy potrafi czytać i nie musisz cytować.Wiesz jak są oferowane opcje dodatkowe w NC+?Chyba że zmienia i będą uruchamiać zgodnie z okresem rozliczeniowym.Ale to też nie będzie ten miesiac który zamaiwiamy jak i nie będzie pełny czyli opłaty czastkowe.A to jak oferuja opcję i ten komunikat to jedno z drugim nie trzyma się kupy.

Właśnie rozmawiałem z infolinią,powiedziano mi że np. do Start nie będzie już można dołaczyć C+ x8 za 25zl na 6 m-cy.

Tak samo  pakiet wyżej,jak Pan chce to jeszcze dziś-jutro tak, ale to co na stronie od 08.03 wchodzi w życie.

Aha,odnośnie  Comfortu,nie można już wziąsć dopełnienia do  Extra za 10zl.(pytała kierownika)

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w tej ofercie nie chodzi o to żebyś dobierał do comfortu co popadnie bo gdyby tak było to logicznym jest, że bierzesz wszystko z zobowiązaniem i jest taniej niż w elastycznej. Raczej chodzi o to że możesz jakieś opcje na np miesiąc sobie dołączyć.

 

Jak dla mnie to tylko c+ i hbo ma jakiś tam sens w takiej opcji bo w czerwcu sonie mogę wyłączyć i np we wrześniu włączyć. Ale to tylko dwa miesiące.

 

Ogólnie kto pomyślał to elastyczną ofertę miał już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vsat

widzę że nie widzisz różnicy w ofercie extra tej którą przedstawiłeś jako elastyczną a w zwykłym pakiecie extra. Proste, chcesz wyłączyć w każdej chwili? możesz ale musisz płacić więcej i to było wiadomo od początku, że za tą elastyczność na pewno taniej nie będzie. Bo jaki to byłby sens dla biznesu nc+ ją wprowadzać?

 

W cyfrze tak było do 2013 roku, mamy 2018 i cyfry+ dawno nie ma. Z resztą za zmianę pakietu w cyfrze była opłata, chyba o ile mnie pamięć nie myli 49 zł.

 

edit: 59 zł strona8 http://cyfraplus.pl/files/regulamin_glowny.pdf

Oczywiście, że rozumiem, o co chodzi. Ale biorąc dawniej bez tej całej elastyczności cennikowe "Dopełnienie do Extra+" bez zobowiązania też dopłacałeś 30 zł. A w opcji włącz/wyłącz wychodziło 15 zł na miesiąc. Bez włącz/wyłącz wychodziło na to samo co przy tej nowej "elastyczności". To gdzie tu nowość?

Faktycznie 59 zł za zmianę pakietu w CYFRZE, ale w n'ce można było żonglować pakietami bez problemu. Przynajmniej za czasów tematycznych, np. bez problemu wymieniałeś SMM na Dziecięcy. To, że nie ma już CYFRY+ czy n'ki od 5 lat nie znaczy, że nie mogę porównywać tych ofert. Tak samo, jak mogę porównywać ofertę z Polsatem, UPC, Vectrą i innymi operatorami.

A żeby sobie popatrzeć na jakieś kanały "na próbę" to w CYFRZE było branie kanałów na weekend. ;) A w nc+ są plusy miesiąca, dzięki czemu też można coś "przetestować" i to niejednokrotnie za 0 zł.

Elastyczność byłaby wtedy, gdyby przywrócili umowy na czas nieokreślony na sprzęcie własnościowym, pakiety zacząć od Entry i do niego dobierać poszczególne opcje i 'dopełnienia'. ;)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację.

Co do korzystania z dotychczasowej "elastyczności" przez nielicznych - czy myślisz, że teraz więcej ludzi będzie korzystać z włączania/wyłączania pakietów? Moim zdaniem przeciętny Kowalski chce pójść do punktu, wybrać ofertę, płacić i mieć spokój, a nie co trochę dzwonić/zmieniać opcje przez ICA. ;) To zabawa dla zapaleńców, którzy wiedzą co zrobić, żeby mieć coś taniej, czy korzystniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100 % z tym co napisałeś ale ten Kowalski teraz będzie wiedział, że może taką opcje włączyć i wyłączyć. Wcześniej tego przynajmniej poprzez przekaz nc+ oficjalny nie wiedział.

 

Większość właśnie chce mieć spokój a nie zajmować się każdego miesiąca opcjami wł/wył. Ja sam mam np eleveny za 11,90 chociaż wiem, że mogę mieć za 7,95 ale po prostu nie chce mi się w to bawić. Pewnie jakby różnica kwotowa był znacznie większa to wtedy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Płacąc 134 pln, to powinnien mieć za 0 zł. Wiem , ze było do Superpremium za 120 pln, czy jakoś tak.

Jakby nie było, to też mam Superpremium. Jaka platforma taka elastycznosć , tyle w temacie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i za 0 zł mies i za 0 zł aktywacja, oczywiście dla nowych.

W opcji SuperPremium+ nie ma już opcji 0zł przez całą umowę tylko maxymalnie 12 miesięcy za 0zł jeśli klikniesz prezencik od nc+ Dekoder przez rok za 0 zł.

 potem 15zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...